Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozalka

zaręczyny...

Polecane posty

witam wszystkich... ach te zaręczyny - powiem wam ze tylko problemy z tym wszystkim. najpierw moj chlopak zamiast mi sie oswiadczyc to zaczal wypytywac czy aby sie zgodze, zeby sie nie wyglupil i wogole poczulam sie urazona- jestesmny razem ponad 2 lata (fakt ze byly miedzy nami chwile dobre i zle) a on tak pytal jakby mi nie wierzył, nie ufal i nie byl pewny. powiedzialam ze go kocham i tez tego chce- wiec jedno mielismy z glowy. rozmawialismy duzo o tym i doszlismy do wniosku ze oficjalne zareczyny odbeda sie w wielkanoc, a tu niedawno dowiduje sie ze jednak chyba nie bo oin jeszcze nie kupil pierscionka i wogole tak jakos mu to nie idzie- wkoncu sie poklucilismy, wymyslil ze chce to zrobic w lato w romantycznym miejscu, a czy w zime nie ma romantycznych miejsc? uwazam ze to mu stwazamy romantyczne i wyjatkowe sytuacje a nie one nas... bylismy wczoraj obejrzec pierscionki zareczynowe, mam dosc duzy rozmiar palac - 23 (myslam ze jest mniejszy), malo bylo pierscionkow w tym rozmiarze przymierzylam kilka i nawet jedem mi ie spodobal ale on stwierdzxil ze nie ma kasa na taki drogi - 467zl. ale byl duzy i naprawde ladny. stwierdzil ze jest za maly wybor i pojedziemy do innego masta. w internecie znalam super stronke z pierscionkai zaczelam mu pokazywac a ten powiedzial ze nie ma ochoty tego ogladac! jestem rozczarowana i zaskoczona jego zachowaniem. nie wiem co mam o tym myslec pomozcie i podpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeee
popierdolona materialistka...wpolczuje twojemu przyszlemu mezusiowi hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie maie nic do poweidzenia jak tylko te uszczypliwe komentarze to ja podziekuje i zegnajcie z mojego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie niezdecydowany ten Twój facet.. to tak chciałbym a boję się.. jakby dopiero zastanawiał się nad decyzją o zaręczynach... musisz się dobrze przyjrzeć jemu.. (a czy przy innych sprawach też się tak zachowuje?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie chodzilo o to zeby go kupil tylko powiedzial czy mu sie podoba- a ten odrazu wyskoczyl ze nie kupi bo za drogi! moglby wiuecej zainteresowania wykazac tym wszystkim bo teraz to tak mozna to odebrac ze ja go zmuszam, nalegam czy naciagam itp... licze sie z kaza wypowiedzia ale uszczypliwe komentarze nie zwiuazane z tematem sa wrecz nie grzeczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm tak sie zastanawiam
Witam serdecznie!! Ja sie tak ile macie lat... Wydaje mi sie, ze w ogole nazywanie Ciebie materialistka i uwagi, co do tego, ze pierscionek za niecale 500 zl jest zbyt drogi, jest chyba nie na miejscu. Nie mowimy tutaj o pierscionku na jakas inna okazje, czy prezencie np urodzinowym, tylko o pierscionku, ktory ma byc symbolem pragnienia zaslubin!!!!! Wydaje mi sie zatem, ze cena ponizej 500 zl jest wrecz skromna. Powiem szczerze rowniez, ze postawa Twojego mezczyzny jest mocno niepokojaca. Pytanie ukochanej o to, czy pragnie zareczyn itd w sposob delikatny, jest jak najbardziej OK, nie widze w tym nic zlego. Jednak zareczyny z pierscionkiem dopiero jako oficjalne, planowanie terminu zareczyn, bez tak naprawde jakichs prawdziwych checi, usilowanie kupienia czegos jak najszybciej i jak najtaniej... przykro mi, ze sa tacy mezczyzni i tak traktuja kobiety, ktore je kochaja... Zastanow sie porzadnie, bo jesli przed slubem mezczyzna nie dba o to, by Cie uszczesliwic (chocby niespodzianka), to, czy napewno bedzie potrafil i CHCIAL!!!! zaspokajac Twoje potrzeby i pragnienia po slubie?? Poza tym, czy bedzie chcial sie tak naprawde zenic?? Te 500 zlotych na pierscionek jest niczym w porownaniu z wydatkami na slub. Sama to teraz przerabiam, wiec wiem, ze nawet organizujac niewielkie przyjecie, wydatki ponosi sie dosc duze. Nie jest to miejsce na pzrechwalanie sie, ale wydaje mi sie, ze moj ukochany postapil tak jak powinien postapic prawdziwy mezczyzna. Najpierw staral sie pozac moj gust, wyczuc, co mi sie podoba, pozniej udal sie do jubilera i wspolnie zrobili projekt pierscionka, ktory w jego mniemaniu, spodobalby mi sie. Pierscionek jest faktycznie bardzo piekny. Zareczyny zaplanowal na nasz wyjazd w gory, tam w romantyczej atmosferze oswiadczyl mi sie, ofiarowujac mi pierscionek. Po powrocie zrobilismy mily obiad dla rodzicow, a teraz zalatwiamy formalnosci zwiazane ze slubem, ktory odbedzie sie w sierpniu. Dziewczyny, jesli jestescie zle traktowane juz w takim momencie, jak zareczyny, ktory powinien byc cudowny, to naprawde zastanowcie sie nad tym, czy wybranek jest tym, ktorego pragniecie miec za meza. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×