Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karaaaaaaaaa

Zaręczyny

Polecane posty

Gość Karaaaaaaaaa

Czesc. Potrzebuje rady kogos madrego a napewno madrzejszego ode mnie bo juz mi rece opadaja. Z chlopakiem znamy sie 10 lat 6 jestesmy razem a mieszkamy razem 4 lata. Wciaż czekam na pierscionek o slubie nie wspominajac nawet. Jeszcze kilka lat temu myslalam ze jak bd w wieku w ktorym teraz jestem to juz dawno bedziemy po slubie. Nie mam juz sil czekac. Czuje jakby mi cos uciekalo przez to czekanie. Od 2 lat mysle sobie " moze dzis mi sie oswiadczy" " moze jutro " " moze w rocznice,urodziny, swieta" zaczynam juz wariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem, za bardzo go "rozpuściłaś" od samego początku. Po co ci wspólne mieszkanie bez ślubu?? Nie mogłaś o tym myśleć za w czasu? On teraz ma wszystko mieszkanko, seks, sprzątanko, obiady - taka darmowa usługa. Powiedz mu np że widziałaś u koleżanki piękny pierścionek zaręczynowy, jak jest inteligentny to się połapie i spełni twoje życzenie. Jak nie zadziała powiedz już wprost, że cię to męczy. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać :) (ale nie wiem czy należysz to tzw kobiet z charakterem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popełniłeś klasyczny błąd czyli mieszkanie razem. Po co Ci to było ? Facet ma wszystko a w razie jak pozna inna to odejdzie bez rozwodu. Najpierw wielkie mieszkanie razem a potem zdziwienie. Co myslalas ze on Ci się oswiadczy a niby po co ? Na twoim miejscu postawilabym go pod ścianą albo ślub albo odchodzisz ale na taki krok trzeba mieć trochę odwagi. Pewnie będziecie tak siedzieć kolejne lata do momentu az ktoś kogoś pozna i potem już z tym innym będzie szybko ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dla Was,a w szczególności dla Ciebie jest dużo za wcześnie na ślub. Z jednego ważnego powodu - nie umiesz rozmawiać ze swoim partnerem. Oczekujesz od niego czegoś, czego być może on nie pragnie i nigdy nie nadejdzie. Frustrujesz się i martwisz tym, zamiast porozmawiać o tym i podjąć świadomą decyzję na podstawie tego, co usłyszałaś. To oznacza, że tak naprawdę w głębi ducha nie jesteś gotowa na poważny związek, a w szczególności na ślub, ponieważ dalszą jego konsekwencją często są dzieci, a Ty nawet nie umiesz dogadać się z facetem. Spróbuj naprawić te zaniedbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawiacie o tym? O planach na przyszłość? Przecież temat ślubu w tak długim związku nie powinien być tematem tabu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę że już mam , dostałam właśnie taki pierścionek zaręczynowy z szafirem jaki chciałam, bo pokazałam kiedyś chłopakowi na - https://wkruk.pl/zareczyny Na pewno też nadejdzie taki moment że dostaniesz, spokojnie daj mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×