Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatrice_pn

Zespół Cuda wianki Poznań

Polecane posty

Gość stefania kozielele
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespol cuda wianki gral rok tmu na naszym weselu, same wspanialosci o nich bym mogla pisac, pelni energii mlodzi ludzie, wszyscy bawili sie wspaniale, nikt nie grzal krzesla, nawet stare ciotki ;) polecamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas cuda wianki grali dzieki mojej mamie ktora nam ich 'sprezentowala" ;) bylo wspaniale, chlopaki daja czadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8989
Widzieliśmy ich u naszych znajomych. To było najlepsze wesele na jakim byliśmy i to dzięki nim. Polacam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowity zespół, będzie gwarancją udanego wesela :) my już rok temu, ale do dzisiaj cała rodzina wspomina, że u nas najlepsza muzyka była i się wszyscy bawili :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie się prezentują na necie, a jak cenowo?ile biorą za wesele i czy kolejka długa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego brata grał zespół Cudawianki. I Wszyscy byli mega zadowoleni każdy bawił się dobrze, bogaty repertuar wokal super . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grali u mojej koleżanki na weselu i jeśli mam być szczera to średnio mi się podobalo, tydzień później mieliśmy wesele od męża strony i grał zespół Abraxas - są naprawdę świetni !!! Tutaj macie link www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Abraxas-5-osobowy-Zespol-Muzyczny-100-muzyki-na-zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Muzyczny Cuda Wianki jest rewelacyjny Nasi goście bawili się do samego rana i wszyscy byli zachwyceni. Pozdrawiamy Daria i Zbyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Cuda Wianki grał na weselu i mojej kuzynki. Wszyscy goście byli zachwyceni. My wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Zespół widać, ż robi to co kocha. Serdecznie polecam zespół Cuda Wianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwspanialszy zespół, drugiego takiego genialnego nie znajdziecie:) Było super, goście świetnie się bawili przy ich muzyce, każdy był zachwycony. Polecam wszystkim zespól Cuda wianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Cuda Wianki to najlepszy zespół z jakim mieliśmy okazję się bawić. Super profesjonalne podejście do sprawy, świetne nagłośnienie, idealnie dobrany repertuar.Zespół godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół rewelacyjny. Jesteśmy zadowoleni i polecamy w 100%. Goście bawili się świetnie. Nic byśmy nie zmienili. Profesjonalni i konkretni.! Dziękujemy:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy swoje wesele i ogromnie się cieszę, że wybraliśmy ten zespół. W imieniu naszym i gości dziękujemy za wspaniałe wesele. Bez waszego zespołu nie byłoby to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Bochenek
5 lat temu przed ślubem szukałam po znajomych (dużo mnie to kosztowało, a rewelacji nie było :( no więc takiego czegoś nie polecam) Moja siostra przeszukała połowę Poznania bez wychodzenia z domu a całość załatwiła w 30 min bez żadnych problemów :) http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Poznan/Zespol-DJ/ Jakbym wiedziała wcześniej też bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zespół ma swoją stronę internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiada zespol-cudawianki.pl Można na YT zobaczyć ich wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×