Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe pytanie

zespół MOTON-okolice Grójca-zna ktoś?

Polecane posty

Gość małe pytanie

jezeli tak to proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaz
Ja znam ten zespół. Zajebisty zespół. Zajebiście gra, ludzie się przy nim świetnie bawią. Chłopaki mają dobry kontakt z ludźmi. Gorąco polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta55
nie znam tak dobrego zespołu jak Moton, wspaniale potrafią rozbawić gości, grają muzykę nowoczesną i tą starszą dla każdeko i dla młodego i starszego, nikt nie siedzi za stolami. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolilincia
ja mieszkalam niedaleko tego zespolu ale nie wiem jak graja a teraz sie hajtam i nie mam zespolu. pomocy. mieszkam w grojcu. ktos zna zespol ktory ma wolne 4 czerwca 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyś
Będą grali u mnie na weselu 20.08.2011 r, a w tamtym roku byłam na weselu gdzie grali i nie żałuję, że podpisałam z nimi umowę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U znajomych.
u znajomych grał zespół dance4ever oni są chyba z Grójca,to było najfajniejsze wesele na jakim byłem,polecam oto stronka www.dance-4ever.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rino
chłopaki poprostu the best!!! u brata grali na weselu.. normalnie bajeczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewerek
Bajeczka chyba dla fanów disco polo, albo tych lubiących muzykę odtwarzaną z gotowych podkładów. Lepiej zatrudnić DJ'a. Wyjdzie na to samo, albo nawet i na lepsze, żeby tylko nie słyszeć jak śpiewają: "ja jestem grajkiem z jednym jajkiem...". To tylko mała próbka ich zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRESTIGE
ma ktoś może numer fo zespołu MOTON Z GRÓJCA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleri
Niestety nie znam zespołu MOTON, ale mogę polecić Państwu zespół Make Me Feel, który często gra w rejonach Grójca, Radomia i okolic Białobrzegów. Polecam muzycy są z okolic Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleri
numer telefonu do zespołu Make Me Feel 696776100 lub strona www.wokalisci.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em35
Naprawdę świetny zespół. Żal schodzić z parkietu. Doskonały kontakt z uczestnikiem wesela, świetna zabawa i na parkiecie i przy stołach. I dla młodych i dla starszych. Rzadko kiedy można się tak ubawić. Polecam w 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloo
moton nie znam, ale za to Flores tak dlatego mogę polecić, bo faktycznie grają rewelacyjnie. Tu można ich posłuchać http://www.zespol-flores.pl/demo-mp3/ fajne mają dema choć w rzeczywistości grają o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, byłam na weselu oraz na Sylwestrze gdzie grał MOTON. Goście naprawdę dobrze się bawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ostatnio bawił się z tym zespołem? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś para młoda opowie i współpracy itd;) jaką muzykę grają? na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3434
Witam, poszukuje zespołu muzycznego na 9 sierpnia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio stworzyli stronę swojego zespołu: motonwesele.pl gorąco polecam ten zespół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszti26
Zespół Moton grał u mojej koleżanki i będzie u mnie na weselu w przyszłym roku.Podobał nam się baaaardzo. Świetny kontakt z gośćmi.Muzyka oczywiście na żywo a nie jak ktoś wyżej napisał z płyt.Jeśli ktoś lubi zabawę za stołami to są idealni.Podoba mi się to że sugerują się gośćmi, przy czym się bawią itd. Są mega otwarci:).Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Jedyny mankament to niestety cena ;/. Na ten rok to 7500zł z poprawinami. Jakość idzie w parze z ceną. Cóż trzeba odkładać do przyszłego roku;). Wolę mieć sprawdzony i pewny zespół. Gorąco polecam!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można znaleźć ich demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można posłuchać jak grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nigdzie ich demo. umawiasz sie z nimi i na spotkaniu dopiero mozesz zobaczyc i posluchac jak graja. Sala w okolicach Tarczyna (Dolce Vita) ma ich nagrania tez wiec mozna pojechac i zobaczyc. zespol suuuuuper. nam tez zagraja w przyszlym roku. . A jesli chodzi o komentarz ze graja tylko disco polo to nie prawda. Reperuar ustalają z młodymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Żeby zespół nie miał swojego demo w tych czasach to dziwne.nie każdy ma tak blisko zeby podjechać na próbę i posłuchać....prośba do zespołu: prosimy o demo na Waszej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony i super grający zespół bardzo często polecany www.izbaprzyjec.com Polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientxxx
Dla mnie grają tak sobie szału nie ma. Brak wokalistki, wszystkie piosenki jak jeden mąż łupu cupu. U kolegi mimo, że dostali tzw. wałówkę, wzięli sobie (sami) wszystkie piwa.... więc odradzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lipca koło Tarczyna, sala Dolce Vita bodaj , bardzo dobre wesele , super biesiada. Wybawiłam się bardzo i mogę polecić z czystym sumieniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
TRAGEDIA NA PARKIECIE! Przez całe wesele zagrali może 5 piosenek spoza gatunku disco polo ( w tym Prawy do lewego - disco polo po bałkańsku). Sprzęt nagłośnieniowy tragicznie ustawiony. Nawet nie wiadomo co grają, nie słychać melodii piosenki, samo łup, łup, łup. Wielogłosowość owszem jest, każdy śpiewa sobie. Było to moje któreś z kolei wesele z tym zespołem, na następne nie pójdę. Jedyny plus to taki, że za stołem grają ok. No ale to jest pół godziny w trakcie całego wesela i same ludowe melodie, od nauki których zaczyna każda weselna orkiestra i które zna każdy Polak. To za mało. Jak ktoś lubi najgorszy sort piosenek disco polo, to jest zespół dla niego. Z tego, co ktoś tu napisał biorą niemało, gra niewarta świeczki. Gospodarze nie powinni stawiać alkoholu na stole orkiestry. W końcu są w robocie, za którą sporo biorą. W sobotę ten mały harmonista ledwo patrzył na oczy. Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz może opinię na www.gdziewesele.pl a jeśli nie to możesz też tam rozejrzec się po innych zespołach z Twojej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 październik wszystko było oki prócz pogody, lało jak z cebra ,ale zespół Moton dał radę. Mi się podobało i mojemu mężowi oraz rodzinie. polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×