Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół Muzyczny Focus Janusz Klimek OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie ten zespół? Ktoś z was miał ich na swoim weselu? Mają dość ciekawą ofertę z tego, co widzę, dużo pozytywnych opinii. Proszę o wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i szczerze polecam :) Nie jest on jakoś mega znany na polskim rynku, a szkoda, bo gdyby takich zespołów muzycznych było więcej, to każda młoda para byłaby zadowolona ze swojego wesela, tak jak np. my. Grają pięknie, nie robią dużych przerw. Na naszym weselu wszyscy tańczyli, co było naprawdę magiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Fajnie grają. Muzykalni, utalentowani i z klasą prowadzą wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się również podobało, nawet nie robili długich, ani zbyt krótki przerw. Przygrywali ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wokalistka mnie osobiście najbardziej powaliła na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi może powiedzieć ile kosztuje ten zespół? Czy są jakieś pakiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są drodzy, a z tego co pamiętam to wszystko jest ustalane indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oni wspaniale grają <3 szkoda jednak, że niestety jesteśmy zupełnie z drugiego krańca Polski.. eh.... taki zespół mi się marzy na moim weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie grają, doskonale prowadzą uroczystość instrumenty z najwyższej półki warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
A.., o którym Fokusie jest mowa...Dokładniej,..Fokusów,Focusów jest trochęęę w naszym pięknym kraju.A grają i bawią jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowa o tych z Łukowa(woj.mazowieckie) w sumie skorzystałam z ich pomocy i muzykalności dzięki opiniom internautów dla mnie osobiście każdy zespół zasługuje na szansę, aczkolwiek to zespoł Focus najbardziej mnie urzekł swoją otwartością na klienta i ceną :) dziękujemy za obecność i za wspaniałą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź opinie na www.gdziewesele.pl :p grali u przyjaciółki i zarowno goście jak i młodzi byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę ich tam znaleźć... ;/ możesz podać mi bezpośredni link? bo zaraz się wkurzę ;p nie wiem czy też dobrze wpisuje na stronie ich nazwę, ale chyba tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie, w miniony wtorek spotkaliśmy się by ustalić szczegóły zespół bardzo energiczny, pełen optymizmu, doświadczenia jak zagrali nam Allelujah, to byliśmy w szoku ;) jesteśmy na nich zdecydowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, dawno nie spotkałam się z tak muzykalnym, radosnym i energicznym zespołem jestem pod wielkim wrażeniem w 100% jesteśmy zdecydowani na ten zespół mam nadzieję, że wesele znimi nie będzie nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół muzyczny na najwyższym poziomie, kapitalnie grają, pani która śpiewa ma czysty, wspaniały głos cieszę się,że wybraliśmy własnie ten zespół muzyczny, bo zabawa trwała do białego rana, grali tak ładnie, że nikt nie siedział, wszyscy tańczyli rewelacyjnie poprawadzili całe wesele polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się najbardziej podobała żywa konferansjerka, kontakt z Gośćmi wg mnie to jest bardzo ważne w czasie wesela, dlatego tak też bardzo nam zależało na tym ;) grają wspaniale ;) pani która śpiewa ma ciekawy głos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry zespół muzyczny, który aktywnie uczestniczy w czasie imprez, nie robi długich przerw i potrafi mile zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×