Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tezmloda

ZESPÓŁ NA WESELE radom

Polecane posty

Gość tezmloda

witam, trafiłam na ciekawy zespół Nowak- Band. znacie go może? szukam opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmloda
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmloda
Widziałam ale mam wrażenie że połowa to od jednej osoby... jakby reklama na siłę. natomiast nie mogę znaleźć żadnego nagrania z wesela z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pobawmysię
Witam i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: Pobawmysię.pl to zespól animatorek do opieki nad dziećmi na weselach, komuniach lub innych uroczystościach i imprezach. Posiadamy wykształcenie pedagogiczne oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Najważniejsze jednak jest to, że praca z dzieciakami przynosi nam ogromną satysfakcję. Dla nas największą nagrodą za to, co robimy, są uśmiechnięte buzie naszych podopiecznych. Wypełnimy czas najmłodszym kreatywną zabawą oraz różnorodnymi atrakcjami. Z nami na imprezie żadne dziecko nie będzie się nudzić, podczas gdy rodzice będą mogli śmiało zająć się sprawami dorosłych. Więcej informacji o naszej ofercie na stronie www.Pobawmysię.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatorka
A u mnie grał całkiem fajny zespół weselny Sax www.zespolsax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Gwarancja Udanej zabawy! Atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia893
Polecam jak najbardziej zespół NotoGramy. Mają 20-letnie doświadczenie i potrafią zabawić gości w każdym wieku, a według mnie to podstawa. Zespół oczywiście jest od tego, aby poprowadzić zabawę, więc w tej kwestii nie można oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×