Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananaz

zespół na wesele WARSZAWA

Polecane posty

Gość Ananaz

Witajcie, szukam fajnego zespołu na wesele, które odbędzie się za rok pod Warszawą. Jestem zainteresowana raczej nowoczesną grupą (żadnych akordeonów, piosenek biesiadnych, max 5 piosenek disco polo). Chciałabym aby wokalista/wokalistka miał/miała mocny głos. Koniecznie zespół musi mieć gitarę (elektryczną/basową). Chętnie pobawię się wraz z moimi gośćmi przy starych hitach, zarówno polskich jak i zagranicznych (80' 90') oraz chętnie posłucham nowoczesnych, energicznych kawałków. Pomóżcie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Izba Przyjęć zdecydowanie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Izba Przyjęć zdecydowanie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek T
Zapraszam na stronę zespołu weselnego z Lublina Night Light www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Orkiestra trzy osobowa z możliwością rozszerzenia składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek T
Sprawdzony zespół muzyczny www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Night Light na Twoje wesele i nie tylko serdecznie zapraszamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerabiga
Ja mogę polecić Zespół Power z Wyszkowa. https://www.facebook.com/ZespolPOWER/ Zespół znaleźliśmy w Internecie, byliśmy na próbie i nam się bardzo spodobał. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości - na naszym chyba wszyscy byli z orkiestry zadowoleni. Słuchaliśmy z narzeczoną wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten, zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagałam bratu w wyborze zespołu na wesele. Przyznam, że to dość trudne zadanie :) Wiele zespołów ma zajęte terminy, inni zbyt wysoko się cenią, niektórzy chcą ogromnych zaliczek bez gwarancji współpracy. Komedia :P Po kilkudziesięciu dniach analiz poleciłam bratu zespół Fiesta z Lublina (odsyłam cię na www.imprezka.com.pl w razie czego). Fajna, młoda ekipa, sporo doświadczonych muzyków, grają dosłownie wszystko, a jeszcze salę pomagają dekorować światłem. Obejrzałam z bratem ich kilka występów na YouTube i pod względem ceny do jakości to zespół wręcz wyjątkowy. Udało się trafić z terminem, chociaż mają bardzo dużo grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia321
u nas grał Format z Łukowa i byliśmy zadowoleni. Żadnej wtopy, fajna muzyka, gościom się podobało. gdyby cofnąć czas na pewno nei zmienilibyśmy kapeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz dynamicznego i zaangażowanego zespołu to skontaktuj się z www.imprezka.com.pl Mam do nich kontakt od pięciu lat około. Byli na weselu mojego kuzyna, siostry i teraz będą na moim. Dostałem nawet solidny rabat i gwarancję oryginalnej dekoracji sali. Mieszkam w Lublinie i stąd ich znam. W składzie masz naprawdę dobrych muzyków, wokalistki, a nawet genialną saksofonistkę i perkusistkę. Biesiada do białego rana, można powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie zespół medium&scat. Byliśmy raz na weselu gdzie grali i mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie bawiłam sie an lepszym weselu! I bez dwóch zdań to m.in ich zasługa ;) Z tego co wiem, od panny młodej, dobrze im sie z nimi współpracowało, a to też ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma596
Jeśli Warszawa, to tylko i wyłącznie zespół NotoGramy! Uwielbiam każde wesele z nimi, ponieważ potrafią jak nikt inny rozkręcić zabawę. Goście bawią się z nimi cudownie, aż miło się na to wszystko patrzy. A wspomnienia zostają na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzych

U nas grał zespół Fiesta z Lublina i było naprawdę czadowo! Muzyka na żywo daje niezłego powera a i prowadzenie imprezy mają bardzo fajne - każdy ruszył zza stołu na balety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Miałam ostatnio okazję bawić się na weselu przyjaciółki pod Lublinem, gdzie grała Fiesta i było naprawdę super. Nie przepadam za weselami a tutaj było naprawdę spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek
Dnia 12.09.2019 o 08:51, Gość Hania napisał:

Miałam ostatnio okazję bawić się na weselu przyjaciółki pod Lublinem, gdzie grała Fiesta i było naprawdę super. Nie przepadam za weselami a tutaj było naprawdę spoko. 

Też byłem na weselu pod Lublinem gdzie grali z Fiesty i przyznam, że grają całkiem na poziomie, bardzo fajne kawałki, niezłe wokale, generalnie jak na wesele to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka

Fiesta to rzeczywiście fajny zespół na wesele, mają powera i naprawdę fajnie tworzą klimat na imprezie. Ostatnio u znajomych bawiłam się dzięki nim bardzo dobrze i na długo zapamietam to wydarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość janeczka napisał:

Fiesta to rzeczywiście fajny zespół na wesele, mają powera i naprawdę fajnie tworzą klimat na imprezie. Ostatnio u znajomych bawiłam się dzięki nim bardzo dobrze i na długo zapamietam to wydarzenie

na jakim grasz instrumencie w zeslole fiesta? a moze spiewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natręt

Czy wy naprawde myslicie, ze ludzie sa tak naiwni, ze nie domyślą się, ze sami sie tu reklamujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×