Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewamaria

Zespol POSZUKIWANY Warszawa Sierpien 2017

Polecane posty

Gość Ewamaria

Hej, Szukamy fajnego (sprawdzonego) zespolu na wesele w okolicach Warszawy (wstepnie mamy zarezerwowana sale na 12sierpnia). Zalezy nam, by byl to zespol, ktory poprowadzi impreze.. i ludzi do tanca ;) ale zamiast disco polo zagra jakies fajne przeboje na czasie + moze pare biesiadnych dla 'wujkow'. Zalezy nam na mlodych zespolach, znajacych nowoczesne piosenki... Szukamy zespolu z polecania, bo juz wiele sie nasluchalismy np o tym, ze zespol nie dojechal, albo popil sobie sowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaONŻ
Polecam zespół Haliśka Band - haliskaband.republika.pl - grali u nas w tym roku koło Grójca i było rewelacyjnie. My też nie chcieliśmy disco polo i trafiliśmy idealnie. Mają świetny repertuar i z jajem prowadzą imprezę, bez żadnych żenujących zabaw itp. wszystko na poziomie. A jak goście zaczęli śpiewać biesiadę to wyszli do stołów z gitarą i saksofonem i pograli i pośpiewali z gośćmi. Nasz zespół dojechał i wódki nie pili w ogóle chociaż flaszka stała na ich stole. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto skorzystać z doświadczenia agencji organizującej oprawę muzyczną imprez http://www.artmargot.pl/ Dobrze, że na nich trafiliśmy bo w ostatniej chwili udało im się zdobyć dla nas fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza7
obawiam się że mogą mieć już zajęte ale możecie zawsze sprawdzić http://www.zespolformat.com/ grają w Warszawie i są mega dobrzy. muzyka do potańczenia jak najbardziej ale zdecydowanie nie jest to tylko wiejska przytupanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na weselu grał zespoł Swing Thing- www.swingthing.pl. Od tamtej chwili polecam ich bardzo gorąco- chłopaki maja styl i klasę:) i wokalistę z nieziemskim głosem!. Byłam też na weselu gdzie grał zespół Nocny Koncert-www.nocnykoncert.pl też zespół z dużą klasą. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespol Jewels. Zdecydowanie wyróżniają się instrumentami, których nie mają inne zespoły. Do tego bardzo fajnie prowadzą imprezę i grają. Tutaj można zobaczyć co potrafią https://www.planujemywesele.pl/33996-jewels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Jewels. Świetny zespół. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
It's Freak Cover Band z Warszawy polecam 100 % Live bez Disco Polo ale fajna rockowa energia i ciekawe własne interpretacje 6 osób Wokal męski Wokal żeński Piano + SAX Bas Gitara Perkusja https://youtu.be/8dGmr_B_PkQ http://www.dream-art.pl/zespoly-muzyczne/cove r-band/its-freak na stronie jest dużo nagrań live i słychać poziom i energię polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta12312332132123
Zapraszając zespół Jewels możemy być pewni dwóch rzeczy: bardzo dobrej zabawy i pełnego profesjonalizmu. Goście byli zadowoleni, bo nie grali za głośno, co niestety jest częste w dzisiejszych czasach, że jakiś zespół gra bardzo głośno i nie melodyjnie. U nich słychać było, że znają ię na swojej robocie. Często zamawiliśmy różne utwory, od metalu po polskie lat osiemdziesiąte, i grali wszystko jak z rękawa. Mają super basistę, byłam zachwycona. Prywatnie z resztą to przemili ludzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Marcin
Chcieliśmy wystawić bardzo pozytywną rekomendację zespołowi muzycznemu Jewels. Tym, co nas zaskoczyło bardzo, było ostre, niezwykle wyraziste i miłe dla ucha brzmienie. Utwory które grają na szczęście nie są ylko z zakresu disco polo, chociaż taki typ muzyki również zdarza im się wykonywać. Dzięki nim nasze wesele przebiegło na pewno o wiele milej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Jewels . Dają czadu Nikt nie nudzi się z tym zespołem. Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zespół Jewels z Mińska Mazowieckiego, Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten zespół ponieważ bawiłam się u siostry na weselu gdzie grali, Oprawa muzyczna wesela na poziomie, repertuar dopasowany do gości, Zabawa również extra. Serdecznie polecam zespół Jewels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół wręcz genialny.Aż szkoda czasu na jedzenie przy stole Zespół także świetnie zabawia gości różnymi konkursami polecam Jewels!!! DRUGIEGO TAKIEGO ZESPOŁU NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels Miałam przyjemność bycia na weselu gdzie ten zespół grał......jestem pod wielkim wrażeniem, super grają Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym i Bezkonkurencyjnym zespołem jest zespół Jewels !!! Udana zabawa tylko i wyłącznie z tym zespołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jewels .Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels Zespół super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels pełen profesjonalizm. Wszyscy goście byli zachwyceni Wami . Jesteście wielcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels ekstra klimat i muzykę. Gorąco polecamy zespół – najlepszy z najlepszych :) Zabawa udana w rytm świetnie zagranej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jewels Najwspanialszy zespół, drugiego takiego genialnego nie znajdziecie:) Było super, goście świetnie się bawili przy Ich muzyce, każdy był Nimi zachwycony. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×