Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość toska_30

kochani szukam namiarów na zespoły muzyczne, grające na weselach - jeśli kogoś polecacie - dajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevis
Jeśli ogłoszenie o potrzebie zespołu na wesele jest jeszcze aktualne to proszę o kontakt na tel. 606450920 lub na e-mail pozdrawiam zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Belleteyn- jeśli myślisz poważnie o zespole Amigos, to powiem tylko, że rok 2007 cały i z tego co wiem 2008 częściowo mają już zajęty (sama dzwoniłam) więc "zaklepuj" ;) jeśli Ci na nich zależy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnowianin
www.zespoly.pl/wynwsz.jsp ....w twoich doskonałych palcach jestem tylko drżeniem śpiewem liści pod dotykiem twoich ciepłych ust.... itd......H.P-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
jest w Radomiu świetny zespół Rubikon, grali u mnie na studniówce ale nie mam na nich żadnych namiarów (na stronach internetowych się nie ogłaszają, w anonsach też nie) Więc jeśli ktoś ma kontakt do nich to będę wdzięczna. Polecam ich z czystym sumieniem!! Nie fałszują, nie kaleczą angielskiego a repertuar mają bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolia1
z lubelskiego najlepsze - Mayday. www.mayday.com.pl ; Solaris www.solaris.cor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
a z radomia kogo polecacie? jesli mozna to od razu z numerem telefonu :-) Przypomniało mi się. Ostatnio byłam na weselu w Radomiu, orkiestra natmiast była ze zwolenia (sax czy jakos tak sie nazywaja) wystepuja w takich srebrnych marynarkach... o chryste panie nigdy w zyciu czego takiego nie widzialam, nie dosc ze mocno popili, przerwa na "jedzenie" trwala ze 2 godz. - polowa gosci w tym czasie wyszla i te ich piosenki zagraniczne pożal się Boże. Ich nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riva band
ostrowiec swietokrzyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaulina/ postraszyłaś mnie i zadzwonilam. Na szczescie na moj termin maja wolne - zamierzamy sie umowic i zaklepac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bylismy 2-gą parą zamawiającą termin na 2008 rok;). Polecam sredeczie Amigosów-po obejrzeniu ich kaset stwierdzam, że z lubleskiego to tylko oni albo Avis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego zdania co poprzednik! Avis i Navis naprawde są swietni. Ale jest jedna wada - biorą 2 700 za jeden dzien plus dodatkowy 1 000 gdy sie robi poprawiny. Wiuec w naszym przypadku odpada. my wybralismy ten zespół: pan Leszek - zespół DEMO 081 747-93-61 lub 603346542 on bierze 1500zł a z poprawinami 2000zł 1. zespół FORMATX 669821510 (nie mam pojecia ile biorą $) 2. zespół NAVIS nie ma juz wolnuych terminów ale tydzien temu dzwonił do mnie facet, że utworzyli nowy zespół (razem mają ich 3) i pytał sie czy jestem zainteresowana. Numer tel to: 504246442 (chyba!) ale ostrzegam, że oni biorą bardzo dużo $ a dokładniej: 2700 za JEDEN DZIEN a gdyby było z poprawinami to dodatkowo 1 tys więcej. Więcej info na ich stronie www.navis.lublin.pl 3. zespół ASUS (teraz się nazywa FIKKA) też 1500zł za jeden dzien a z poprawinami razem 2000. 505798278. Ale szczerze mowiac to srednio ich polecam, bo sa chyba troche niezretelni. Zaklepalismy wstepnie u nich termin nas a oni do mnie po miesiacu dzwonią (kiedy mielismy sie juz spotkac lada dzien) ze do spotkania nie dojdzie bo oni sobie juz podpisali umowe z innymi ludzmi, którzy wesele beda miec blizej niż my! Normalnie szok mnie ogarnął. Zaczełam rozmiawac z tym facetem, bo mnei zdenerwował i w koncu sie przyznał, że pozdpisał umowe ze swoimi znajomymi i dlatego dał im pierwszenstwo, chociaż to my bylismy pierwsi. Jak bedziesz chciała to wysle Ci na gg moją rozmowę z nim i pokaże jaki jest niepowazny. Po tym całym incydencie załozyli sobie w koncu strone internetową i on smiał mi jeszcze na gg wysłać adres. Ale to juz jak bedziesz chciała. 4. zespół AGNES (znajdziesz gdzies ich w internecie, bo nie mam na nich namiarów) ale powiem, że spiewa jedynie kobieta z mezczyzną (oboje raczej starzy) i nawet nie chcialelismy słuchac ich nagran, bo nam się wydawali mało fajni 5. mam jeszcze jakies namiary (ale nie pamietam czy sama je znalazłam, czy ktoś ze znalomych mi je podsunął) pan Darek Szymura 081 751-60-68 kom607765184 6. jest jeszcze jeden bardzo fajny zespół, który mi się bardzo spodobał, ale nie mieli naszego terminu (niewykluczone ze mogą miec Wasz) www.simon.net.pl 608330811 Oni mają trzy zespoły muzyczne. I z tych wszystkich najbardziej mi się podoba simon oraz SK-1, ewentualnie ANGEL. Wiem, że oni biorą 2400 za jeden dzien plus 1000 za poprawiny 7. 609095500 Piotrek 1600zł za 1 dzien plus 400zł za poprawiny. 8. EDEN 081 462-86-63 biorą 1700zł a z poprawinami 2600. 9. aha i jeszzcze HILO (robert Mańkowski) 081 7421792 lub 607819890 10. znam jeszcze swietny zepsół, ktory NIESTYTY nie miał juz naszego termiun a grał na weselu mojej przyszłej szwagierki i byli naprawde swietni! come&join tylko ze bede musiała poszujac ich wizytówki (bo nie wiem czy mam) a w internecie ich nie ma. Jest wiele jeszcze róznych zespołów, ale ja pzregladałam w internecie i starałam sie wybrac te najlepsze i do nich dzwoniłam a pozniej jak sie pzreraziłam taką iloscia zaklepanych terminów to dzwoniłam już dosłownie do kogokolwiek. Mam jeszcze zapisane w takim razie takie stronki jak: www.avis.lub.pl www.agat.end.pl www.formatx.pl (669821510) www.vector-zespół.com www.navis.lublin.pl -----oni wg mnie fantastycznie spiewają, ale cena też jest fantastyczna! 2 700 plus 1 000zł za poprawiny www.altess.prv.pl ---kompletnie mi sie nie podoba! www.fraglesi.gtl.pl www.djjano.pl (to dj oczywiscie) www.simon.net.pl ---oni tez bardzo ładnie. Mają 4 zespoły: simon, sk-1, savan, angel. mi sie najbardziej podoba simon ale i sk-1 i ostatecznie savan. Biorą ok 2400 plus 1000popr. FOTOGRAF: zdjecia u Rozka na starym miescie są bardzo ładne (nie znam kontaktu) ale wiem też ze bardzo drogie 740-30-76 ul Kolorowa na Sławinku w Lublinie (znajomi zachwalali tego fotografa) foto GAMA (www.fotogama.pl) mi sie niesamowicie podobały ich zdjecia. Chciwlismy u nich robic, ale że wesele jest za swidnikiem (krępiec) to za dużo czasu bysmy tracili na pzrejazd. 747-11-65 w takim raize wybraismy fotografa ze Świdnika na ul. 3 maja CENTRUM FOTO VIDEO STUDIO 667 227 730 biorą chyba 6oozł (zapomniałam :) Jesli chodzi o salę, to my bierzemy remizę strażacką zaraz za swidnikiem, wiec nie mam pojecia odnosnie innych miejsc. Ale wiem, że madzioolka cos znalazła i w jakiejs restauracji urzadza wesele. Kamerzysta - jestesmy na etapie szukania. Tzn moja przyszła sszwagierka da mi numer do ich kamerzysty i gdzies za 2 tyg do niego jedziemy. A tak to specjalnie nie szukalismy bo nie mielismy zamiaru brac, tylkoteraz zmioenilismy zdanie. Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRGFTFSY
WWW.DANCE-4EVER.PL.TL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latajka
Z Radomia mogę polecić zespół Na fali. Byłam na dwóch weselach, na których grali. Dobrze bujają :) I na scenie i za stołami. To chyba najważniejsze. A muzycznie też wysoki poziom. Wzięliśmy od nich wizytówkę bo chyba sami tez się na nich zdecydujemy. Numer z wizytówki: 660709079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zna zespół Megido Band z Lublina? Proszę o opinie i rady czy warto wynająć ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zespol ktory tak naprawde zakonczyl wspolna gre jeszcze przed moim slubem, ale ze to znajomi to zrobili dla mnie wyjatek (podejrzewam ze dla mojej siostry tez kiedys zrobia) niestety nie wiem pod jaka nazwa operuja, wiem ze sa z Wierzchowisk ale juz nie sa aktywni, okazjonalnie graja u znajomych i rodziny. byli super, super super, wzieli 2 tysiace za 2 dni ale to bylo 6 lat temu. nie zalowalam ani zlotowki. wesele bylo u mnie w ogrodzie i wszyscy sasiedzi i goscie ich chwalili. jeden z nich gral tez w kosciele na slubie, co juz bylo w cenie. no ale koniec zachwytow. ze zdjec wybralismy Rozka. wtedy jeszcze bylo modne atelier i zdjecia w studio a oni mieli zdecydowanie lepsza jakos i aranzacje niz cala reszta. pamietam ze zabulilismy za nie jak za zloto :P ale zdjecia sa naprawde sliczne. nie chcielismy miec video wiec w sumie wyszlo nas tyle samo co tansze zdjecia plus film. jesli chcecie zdjecia studyjne to polecam Rozka z reka na sercu, jesli wolicie w plenerze, to coz nie wiem czy Rozek takie robi ale radze poszukac po znajomych wtedy wiadomo czy sie podobaja czy nie ech, szkoda ze slub jest tylko raz w zyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANAX
Z czystym smieniem mogę ich polecić! :) Zespół z prawdziwego zdarzenia w pełni na żywo a są z okolic Zwolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaqq
Polecam super zespół fajnie graja i bawią gości www.libertaband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGIDO BAND
SUPERRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam12
kto zna zespol muzyczny savan z lubelskiego jak graja i wszystko o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapela
www.bravis.webd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona12345
Zawsze będę poleca zespół libertaband może nie są jeszcze dobrze wyreklamowani i ich stronka nie jest profesjonalna ale wiem co robią na weselu są niesamowici fajnie grają... Najlepiej właśnie zobaczyć kapele na imprezie gdzieś... bo na stronie to można sobie wszystko zrobić... Ja ich zawsze będę polecała grali u mnie na weselu www.libertaband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskey2010
a co sądzicie o Red Combo z Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym weselu grała Grupa Omega z Chełma (wesele w okolicach Kazimierza Dolnego) - wszyscy goście zachwyceni, my na parkiecie do 6 rano :) dla zainteresowanych adres: http://www.grupaomega.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia Lublin
Jeśli szukacie naprawe fajnego zespołu na wesel to polecam wam zespól który zagrał na moim LIBERTABAND http://www.libertaband.pl/ przyznam że zespól ten polecili mi moi znajomi którzy byli na weselu na którym oni grali ,na początku miałam pewnie obawy co do ich profesjonalizmu który spowodowany był tym iż wtedy byli początkującym zespołem,moje wątpliwości zaczęły powoli rozwiewać się po tym jak przyjechałam do nich na próbę i zobaczyłam z jaką pasją i zaangażowaniem graja:)Całkowicie rozwaiły się moje wątpliwości na moim weselichu,które było udane dzięki własnie nim:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heneska
Ja tez ostatnio bylam na weselu, na ktorym grali ci "Na Fali". Fajni sa bo maja perkusje na zywo i swiatla swoje, jakies mgly i takie rzeczy. Ja tam sie na muzyce nie znam, ale moj chlopak studiuje na akademii muzycznej i mowil, ze sa bardzo profesjonalni. Takze ja sie zgadzam z Latajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×