Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Czy ktoś zetknął się z taka formą pracy chałupniczej i potrafi mi wyjaśnić na czym konkretnie to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna cholera
naciaganie i oszustwo... wzywaja do nabycia za pobraniem materialow... (niby skad kasa jak szukasz pracy?? niby tylklo 30 badz mniej zeta ale to sa jakies bezsensowne broszury) a potem nic nie wysylaja.. i tak to wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią,że płacą 3 zeta z a jedną kopertę,a potem się okazuje,że na kopertę i znaczek musisz wydać 2,70. I taki masz zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka pracuje w tym, na zlecenie zdaje sie Poczty Polskiej. Poswieca temu kilka godzin dziennie (jest na rencie) i zarabia miesiecznie okolo 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa...
nie daj się naciągnąć na długopisy, potem będą chcieli żebyś sama znalazła na nie nabywcę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbry
jeśli chcą od ciebie jakiejs kasy to znaczy ze naciągacze, nie daj sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nna
Victoria Plus to tez naciagacze!!!!! Nie placcie im! Ja kiedys sie nabralam. Wowczas kosztowalo to 27 zl. Co dostalam? Ksiazeczke z ofertami na ktorej bylo napisane ze oni sa TYLKO posrednikami. 27 zl sie pozbylam... Kuzwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek1985
No to ślicznie... Właśnie przegladałam \"oferty\" takiej pracy w internecie. wszystkie pachniały nieuczciwie. Dobrze, ze trafiłam na tę stronkę i przeczytałam coś od Was. Myślę, ze nie dam się nabrać. Ale poza tym, że nie dorobię się kolejnych problemów, te które już mam, wcale się nie rozwiążą... za dwa miesiące urodzę dziecko, studiuję na dwóch kierunkach (z czego jeden jest płatny), a rano dostałam z banku powiadomienie, że mam spłaciś kredyt studencki (prawie 7 tysięcy, na szczęście w ratach!!!) i ciekawe, skąd mam wziąć na to pieniadze??? Nawet fizycznie nie jestem w stanie podjąć teraz innej pracy i chałupnictwo byłoby dobrym rozwiązaniem... Może starczyłoby mi przynajmniej na ten kredyt... Ale w kraju pełnym oszustów i naciągaczy uczciwa praca nie jest chyba mozliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, większość takich ofert to naciąganie, wpłacisz im kasę i na tym się kończy, pracy ani widu, ani słychu. już lepiej być konsultantką jakiejś firmy. jeśli musisz siedzieć w domu, to da się załatwić, żeby klientki przychodziły do domu po odbiór kosmetyków - na pewno zrozumieją, że masz małe dziecko. poza tym, z dzieckiem wychodzi się na spacery, masz znajomych na studiach itp. i na pewno można zarobić więcej niż na tych ofertach chałupnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana86
Dzięki waszym komentarzom odpuszczam sobie taki sposob zarobku, a myslalam, ze da sie na tym chociaz troszke dorobic. Kiedys otrzymałam ulotke jednej z takich firm, napisali, ze za kazda przesylke mam placic, a do tedo mam odpowiedziec w ciagu 7dni, bo jest duzo chetnych. Dzieki:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josku
Popieram wypowiedzi. Jak wpłacisz jakąś kase to dasz się naciągnąć. Kiedys dałam sie nabrać. Owszem przysłali długopis do złożenia i to miał być materiał i instrukcję tzn małą książeczkę jak można dorobić się na składaniu długopisów i jak je produkować. Np. że trzeba kupić wtryskarkę - to taka maszyna do produkcji rzeczy z tworzyw sztucznych. Masakra. Nadodatek wszystko jest prawnie tak dobrze u Nich napisane, że jak byś oskarzyła ich o wyłudzanie pieniędzy to byś przegrała.A człowiek czasami naprawde chce sobie troche dorobić. Tylko na takich czekają. I przez taką ofertę mozna kupić długopis aż za.47 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _marek_
Witam. Nie wiem co zrobić! Mam zamiar podpisać umowę z Victorią plus. Chodzi o pracę w internecie (pisanie ogłoszeń; wyszukiwanie stron, itp). Za stronę WWW, zapłaciłem im 37zł, które mają mi zwrócić przy pierwszej wypłacie. Dane moje już mają, ale umowy jeszcze nie. Nie wiem co myśleć. Wszystko wygląda bardzo realnie. Praktycznie 0 haczyków. Czy ktoś z was, pracował w takim charakterze? Doradźcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek nie daj sie w to wciagnąć, ta firma to wyzyskiwacze. a te strony to jedna wielka bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bravia - dzięki ze napisalaś - bo ja juz chcialam dac sie juz namowic na taka prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbek1985 ---> ja nie jestem ekspertem finansowym, ale o ile się orientuję to kredyt studencki spłaca się dopiero w dwa lata po zakończeniu studiów, więc to powiadomienie to może jakaś pomyłka skoro piszesz, że nadal studiujesz. Może przedzwoń do nich i zapytaj, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka
Właśnie przeglądałam ofertę firmy Victoria Plus. Pełno jest podobnych ofert. Ta się różni dość szczegółowymi wyjaśnieniami zadań. Praktycznie byłam skłonna spróbować, ale z ciekawości w wyszukiwarkę wpisałam ich nazwę. Trafiłam tutaj. Nie wiem co robić, bo potrzebuję pracy, którą mogłabym w domu wykonywać... Czy ktoś zna uczciwe oferty takiej pracy przez internet?? Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-la
Ja własnie otrzymalam przesyłke do adresowania kopert. Szczerze mówiac mam nadzieje ze uda mi sie to odeslac i zwroca mi kase bo okazalo sie ze sama musze sobie szukac firm na te koperty. To oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekb2
Prosze o pilny kontakt w spr Firmy REK-NET Wlascicjela moj e-mail to jarekb8@tlen.pl sprawa b. pilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo najlepiej
to jak się znajdzidzie już taką pracę - to wpisać w google nazwę firmy która ją proponuje i wtedy się okaża jakie są na jej temat opinie - trzeba sprawdzać te firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak_mały
" bo najlepiej to jak się znajdzidzie już taką pracę - to wpisać w google nazwę firmy która ją proponuje i wtedy się okaża jakie są na jej temat opinie - trzeba sprawdzać te firmy" święte słowa. i nie trzeba tyłka od komputera odsuwać. tylko ,że za jakiś czas taka firma zatrudni paru ludzi którym zapłaci za pisanie cudownych opinii na forach internetowych na swój temat. ale dla tego jak człek da się jednak zrobić w konia powinien o tym napisać w wielu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kody
witam zaczolem zarabiac w internecie i znalazlem pare fajnych firm placacych za czytanie emaili oraz klikanie w linki i banery ktore sa wiarygodne i wyplacaja pieniadze serdecznie polecam i prosze o wpisywanie nastepnych firm co by mozna sie rozwinac bitmails.info/pages/index.php?refid=kody www.funny-mails.com/pages/index.php?refid=kody zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=kody Sianko.com/index.php?affiliate=4152 www.dolarek.com/pages/index.php?refid=kody www.centrumreklamy.com/index.php?refid=70627 http://banknocik.com/pages/index.php?refid=kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
do KODY to jest wielkie oszustwo nie nabijaj takich naiwnych bo ci się to nie opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheGhost
Ja sie na to nie nabralem i wy tez sie nie nabierajcie bo moze taka firma istnieje i jesl legalna ale oni tylko na tym zarabiaja a Ty za wszestko musisz placic i tak jak mowil kolega że maja dac 3,10zł ale odliczaja 2,80 i wychodzi cale nic:)hehe jak jest jakas firma co szuka pracownikow chałupniczych i nie oszukuje to taka co nie chce zeby im wplacac!nie nabierzcie sie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidyaa
dobrze ze mnie podkusilo sprawdzenie ten firmy victoria plus...juz mialalm wplacac oszustom pieniadze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikowawa
witam! niedługo ruszam z firmą, która będzie oferowała prace w domu - chałupniczą. jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na maila - jak już ruszę to dam znać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babel-89
Jestem osobą uczącą sie, która chciałaby trochę zarobić. Więc praca chałupnicza byłaby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Tylko nie wiem czy zaufać firmie MIREX, której oferta przypadła mi do gustu. Jaka jest waza opinia o tej firmie. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA ROBERTOWA
babek89 - POD ZADNYM POZOREM NIE WPŁACAJ!!! JA WPŁACIŁAM NA MONTAZ BIZUTERII I ZERO KONTAKTU. WEJDZ NA http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=56&w=72545416&a=74431153 I ZOBACZ CO TAM LUDZIE PISZĄ! JA ZAMIERZAM IŚĆ NA POLICJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janecko
Wlasnie! sluchajcie uwaga na fimre FUH MILANEX z Zawiercia i p. Monikę Jasienicę-Dąbrowską z Tłuszcza - pośredniczke, najpierw chcaą zebys im przeslal 2 znaczki i koperte zeby ci odeslali umowe i inne dokumenty. Umowy oczywiscie ie dostajesz tylko xero jakiegos dokumentu gdzie jest napisane ze jest to najbardziej uczciwa firma na świecie i zwraca uwage na oszustow i nie pobiera ad pracownika ani grosza, po czym, na dole proszą o przelanie przekazem 25 zł! OSZUSCI. zglaszam to do prokuratury i federacji konsumentów. Radze wam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GKS KATOWICE
dzisiaj dostalem broszurkę w ktorej pisało ze mam wpłacić 25zł a oni prześla mi umowe i napisali ze dostane za 100 kopert 1200zł hehe to jest chyba jakaś kpina za jedną koperte 12 zł w to nawet idiota nie uwierzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe masakra nawet tekst jest z błedami!!!! ale ubaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×