Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o opinie

Agent celny

Polecane posty

Gość prosze o opinie

Ktos pracowal? jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 27
Pracuje jako agent celny. Odezwij się, a opowiem chętnie o tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie
Fanie, ze sie odezwalas :) Mozesz cos wiecej napisac o swojej pracy? Czy jest ciezko i najwazniejsze - zarobki Dziekuje serdecznie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 27
Najpierw żeby podjąć pracę trzeba zdać licencje w Otwocku pod W-wą, zdawalność okolo 10 %..............Czy mam pisać dalej? Egzaminy robią raz lub 2 razy w roku. Mi się udało za 1 razem. Kosztuje to trochę i trzeba przede wszystkim się przygotowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 27
Zarobki są nawet niezłe, jak na nasze polskie realia po roku pracy mam 2000 na rękę jako kobieta. Dużo zależy od firmy i miejsca zamieszkania. Praca jest ok, wypełnianie papierków i kontakty z urzędem celnym. Tylko trzeba się ciągle uczyć i być na bieżąco w przepisach. Jest deficyt na agentów i np. po 4 rozmowach w sprawie pracy wszędzie mnie chcieli od razu zatrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie
dziekuje za opinie, Mam nadzieje, ze niedlugo sama sie przekonam jak tam jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
a możesz coś więcej napisać jak wygląda egzamin, jaki jest zakres tematyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 27
Zakres tematyczny do egzaminu jest na stronie www.mf.gov.pl Służba celna- Agenci celni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego roku zawód agent celny zostaje zawodem UWOLNIONYM. Już nie ma egzaminów w ministerstwie. Ja zapisałam się do szkoły - na taki roczny kurs. Szkoła Policealna ŻAK w Gdańsku - AGENT CELNY zjazdy są do dwa tygodnie w soboty i niedziele. za miesiąc nauki płaci się 99 zł warunkiem wpisania się jest wykształcenie średnie Sprawdzam oferty pracy w Trójmieście i muszę powiedzieć że wiele firm szuka takich osób, nie zawsze wymagają doświadczenia, wiadomo wtedy kasa jest mniejsza - ale start jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencje celne to świetny pomysł, ja przez dłuższy czas współpracowałam z agencją celną Abak. Moja firma zajmowała się sprowadzaniem aut za granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robił ktoś z was kurs na agenta celnego w szkole żak? Jeśli tak to co będę miała po tym kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6343
A orientuje się ktoś ile zarabia średnio taki agent celny? Tutaj https://praca.money.pl/oferty/agent-celny/ widze, że ogłoszeń jest naprawdę dużo. No i jakie kompetencje trzeba posiadać żeby takim agentem celnym zostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×