Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biznes Benefit opinie o karcie

Polecane posty

Gość gość

Mam nadzieję, że we właściwym dziale założyłem wątek. Otóż zastanawiam się nad podpisaniem umowy z Biznes Benefit i zaoferowaniu ich kart swoim kontrahentom. I teraz zastanawiam się czy to faktycznie dobra metoda na pogłębienie dobrych relacji? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkax39
same karty benefitowe są dobrym pomysłem, ale o tej nie słyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama40
rabaty są na tej karcie bardzo dobre, bo po 30-40%, nigdzie takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amka80
Słuchajcie, a jak jest z traktowaniem klientów z tą kartą?? Nie robią problemów w restauracji np. z rezerwacją stolika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo3902
Nie, nie zauważałam nigdy żeby był z tym jakiś problem, normalnie akceptują kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkka
Mam od niedawna i jestem miło zaskoczona - ta karta na prawdę działa. Na depilację ipl w Depilacja.pl w Warszawie dostałam aż 70% co jest nie bez znaczenia przy ilości zabiegów, które trzeba zrobić w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verkaa_
Ja mam i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio korzystałam z usług warsztatu C&S na Hipotezy, pech chciał, że auto odmówiło posłuszeństwa, a z kartą 10% zniżki od każdej robocizny, do tego świetna robota, jakościowo najwyższa klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek09
Też korzystałem ze swojej karty w tym miejscu - bardzo profesjonalna obsługa! 10% rabatu od całości robocizny, a tez nie patrzyli na mnie jakoś inaczej bo mam kartę Biznes Benefit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina W
Moim zdaniem warto! My rozpoczęliśmy z nimi współpracę już ponad rok temu i pewnie będzie trwała dłużej ponieważ zapewniają naprawdę dobre warunki, a nasi klienci oraz kontrahenci są z otrzymanych kart bardzo zadowoleni. Mają za jej okazaniem mnóstwo zniżek w przeróżnych miejscach: restauracjach, kawiarniach, u specjalistów itd . Nie było to też drogim rozwiązaniem, a nie ukrywam że dla nas to również spory atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znający prawdę

Panie Marku kolejna firma w której uszukuje Pan ludzi ? Ile już ich było.  Nie dajcie się na brać ta karta to szajs a właściciel Marek Grel jest oszustem. Nie placi pracownikom i ich wykorzystuje. Nawet o jednej z jego firm była mowa w Interwencji. Dodatkowo Pani Patrycja która pomaga w tych oszustwach jest gwiazdą disco polo. Kręci tyłkiem u Niecika w stroju pokojowki. Były aspiracje na gwiazdę ale jak nie wyszło to się wzięła za marketing. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA
Dnia 8.01.2019 o 21:23, Gość Znający prawdę napisał:

Panie Marku kolejna firma w której uszukuje Pan ludzi ? Ile już ich było.  Nie dajcie się na brać ta karta to szajs a właściciel Marek Grel jest oszustem. Nie placi pracownikom i ich wykorzystuje. Nawet o jednej z jego firm była mowa w Interwencji. Dodatkowo Pani Patrycja która pomaga w tych oszustwach jest gwiazdą disco polo. Kręci tyłkiem u Niecika w stroju pokojowki. Były aspiracje na gwiazdę ale jak nie wyszło to się wzięła za marketing. 

TO WSZYSTKO JEST PRAWDA

JUZ NIE MA MEDIA GP

JUZ NIC NIE MA ............OPROCZ PATRYCJI I KOMORNIKOW SADOWYCH

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×