Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnykos

cv bez doświadczenia i wykształcenia

Polecane posty

Gość smutnykos

Prawdopodobnie zostanie wyśmiana, ale naprawdę potrzebuję jakiejś porady. Mam 28 lat i obecnie nie mam żadnego liczącego się wykształcenia ani doświadczenia. Normalnie zaczęłam studia, ale z rozmaitych przyczyn ich nie skończyłam, później usiłowałam je podjąć ale no cóż - nie wszyło. Nie mam żadnego udokumentowanego doświadczenia w tym czasie. Jak mam sformułować cv w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka90
nawet bez doswiadczenia mozna napisac fajne cv ;) ja tez jestem dopiero po liceum i mam juz prace ;) pislam cv na stronce szybkiecv. Fajnych rad tam udzielaja i przy parkiecie premium dostaje sie szablony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie zostaniesz wysmiana dobra stronkę kolega Ci zaproponował niepoddawajsie.pl napisz według tej strony.Tez tak mam skończone liceum większość pracowałem na zlecenia albo na czarno za granica wiec mam mało zaświadczeń a mam 30 lat takie życie .Spokojnie znajdziesz prace powodzenia !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaDronek
Również korzystałam ze stronki szybkiecv i polecam. Szybko można stworzyć fajny dokument. No i szablony chyba mają najfajniejsze, jakie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogonia
Nawet takie cv mozna dobrze przedstawic, tylko trzeba miec na nie pomysl, Najlepiej na szybkiecv bo mają najlepsze szablony i wskazówek dużo udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 678
Skorzystaj sobie ze strony szybkiecv i z latwoscia zrobisz sobie dokument ;) Tam fajnie wszystko opisuja i nawet bez doswiadczenia sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka2222
Kazdy kiedys zaczynal z pustym cv. Pracodawcy powinni byc wyrozumiali wiec o nic sie nie obawiaj. Postaraj sie po prostu cv zrobic jak najlepsze. Mozesz np je zrobic na tym Szybkiecv , bo tam masz wskazowki i od razu fajne szablony do wykorzstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek98
Ja również korzystałem z szybiecv, bo widziałem sporo spoko opinii na ich temat. rzeczywiscie fajnie i szybko mozna sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna95
Ja swoje cv robiłam na szybkiecv i wyszło spoczko :) Nie mam doświadczenia a prace syzbko się jakimś cudem udało znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinka8888
smutnykosie nie badz smutny, tylko wejdz na szybkiecv i szybko sobie ogarnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tekście https://list-motywacyjny.pl/jak-napisac-list-motywacyjny-gdy-doswiadczenia-brak/ są porady, które mogą się przydać osobom bez doświadczenia zawodowego. Sama wiem, że puste CV to problem dla wielu młodych osób, ale trzeba się wtedy wysilić i jakoś ładnie opisać inne aktywności poza zawodową np. praktyki albo działalność w jakimś wolontariacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Jeżeli jest ktoś zainteresowany dodatkowym zarobkiem to zapraszam do naszego zespołu Oriflame. Nie trzeba być konsultantem. Można zarabiac w zespole lub kupowac kosmetyki dla siebie i najbliższych -20% taniej, po rejestracji na stronie: http://beautystore.oriflame.pl/2220742 Zapraszam do zapoznania sie z ofertą lub kontakt darunio44@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×