Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu pytam.,

Czy chcesz zarabiać 5000 złotych miesięcznie?

Polecane posty

Gość po prostu pytam.,

Witam Zwracam się do Państwa z zapytaniem czy byliby Państwo zainteresowani ofertą, która pozwala generować 5000 złotych miesięcznie z pracy w sieci internetowej? Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę przejść do adresu: http://jak-zarabiac-5000zl-w-sieci.blogspot.com/ Jeśli nie, bardzo proszę o zignorowanie tej wiadomości. Z poważaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5tomało
ja mam 500000 zł i nic nie robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
a ja się puszczam nocami i wyciągam znacznie więcej polecam, praca czysta przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
uwazajcie bo to oszust,chce by mu zaplacic 29zl z jakies smieci,jelenia szuka,a tych w PL nie brak patrzac na ambergold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu pytam.,
ja tylko pytam , a jak jakaś głupia ci_pa nie chce , niech idzie dawać du_py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko :) To legalne? Jak sie nazywa Twoja firma? Wystawiasz rachunki? Zwracasz koszty jesli nie zarobie 5.000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
kolejny, który wcale nie zarabia w reklamowanym biznesie/programie, tylko na szkoleniu, jak w nim zarabiać, bo na biznesie zarobić można tylko grosze albo i nic, a na pewno nie 5 tysięcy. Weszłam na stronę i koleś sprzedaje kurs za 29zł.. Powiedzcie, kto, mając wiedzę, jak zarobić co najmniej 5 tysięcy złotych miesięcznie (skoro taki guru to powinien nawet więcej umieć wyciągnąć) dzieli się tą wiedzą za 29zł? Kupujesz poradnik w pdf, takiego kota w worku i musisz uwierzyć, że coś na tym zarobisz :d. Do tego koleś ma stronę na darmowym blogspot, więc nawet nie stać go na domenę i serwer? ma konto na darmowym gmailu... Na podstronie zamówienia podaje tylko swój mail, masz do niego napisać, żeby dostać numer bankowy :D. Koleś nawet podatków nie płaci, zwykły cwaniaczek. Radzę unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy chcesz zarabiać 5000 złoty
on nawet 5000 nigdy w całości nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urumburrum
w dzisiejszych czasach ludzie chwytają się różnych zajęc :D jednym dobrze wychodzi żerowanie na naiwnych i naciągactwo :D w czasie wojny np w getcie też jedni drugich wykorzystywali ..natura ludzka się od wieków nie zmienia takie tematy powinny byc kasowane przez moderacje bo nie mają NIC wspólnego z DAWANIEM pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce, to trochę za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×