Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś pracował Jysk-u?

• gość 2017.10.05 [07:19]
    Podwyżki będą od listopada a o kwocie jaką dostaniesz dowiesz sie na pdp w październiku o ile taka dla Ciebie została zaplanowana
  • Zobacz także:

• gość 2017.10.05 [07:24]
    To forum stało się księgą żalu i płaczu malkontentów, którym wiecznie wszystko nie pasuje i wolą narzekać zamiast coś zrobić ze swoim życiem...
    Żenada!
  • gość 2017.10.05 [12:42]
    o widzisz kolezko i tu sie mylisz, nie lajkuje nic na fejsie bo mnie to nie kreci, nie mam na to czasu, mam ciekawsze zajecia, od tego sa ci ktorzy maja na to ochote i bawi ich praca w tej firmie... i tak jest to załosne co piszesz...
  • gość 2017.10.05 [20:28]
    Obiektywnosc. Nie ma czegoś takiego. On napisał swoje zdanie , ty swoje ...subiektywne zdania. Kazdy ma inne warunki pracy , każdy zmaga się z innymi problemami. Jysk mocno sie gubi - kazda korporacja mocno sie gubi. Im wiecej procedur , tym wiecej głupoty i braku komunikacji z tymi na dole. Im wieksza korporacja , tym wiekszy rozdmuchany balon tych na górze - "jacy to nie jestesmy super". Na dłuzsza metę w tyk syfie wytrzymac sie nie da - nie wytrzymasz tej głupoty , tej alternatywnej rzeczywistosci która każa ci zyc , sterty wytycznych , procedur , hurra optymizmu serwowanego przez wyzej postawionych (bezpodstawnego dla nas roboli - bo my g****o z ich indeksów mamy).
  • gość 2017.10.06 [08:32]
    Bez kłótni tylko paragon zwiększać!
  • gość 2017.10.06 [08:39]
    Czytaliście wpis na wpis na fejsbuku z filmikiem z budowy sklepu?
    Jestem w lekkim szoku ze mozna az tak.
  • gość 2017.10.06 [09:23]
    Jaki filmik? Na grupie czy na oficjalnym profilu jysk?
  • Kvitikulen 2017.10.07 [01:42]
    Pracuję już trochę w tej firmie nie nie jednego gsma i asa przezylem nauczylem sie robic milion rzeczy na raz we dwoke na zmianie i tez przywyklem do tego ze pracownik jest ostatnia instancja w ktora warto inwestowac. Takie są realia... Nie podoba sie przyjda inni a potem nastepni niekoniecznie z Polski moze i z Ukrainy. Takze dlatego tez zamiast wlasnie tych długo wyczekiwanych podwyżek o ktorych tak duzo sie mowi beda po prostu smartfony by pracowalo sie lepiej a niekoniecznie zylo lepiej.
  • Pendrakhon 2017.10.07 [17:56]
    Jak to wszystko czytam to dochodzę do wniosku, że w ostatniej chwili, i całe szczęście, w lutym s***********m z tego obozu pracy. Teraz też siedzę w handlu ale zupełnie inna atmosfera, zarobki i nie ma takiego ciśnienia.
  • gość 2017.10.07 [21:35]
    jak to nie ma cisnienia?
    Tzn ze nie musisz tłumaczyc sie z tego że zamawiasz towar ze sprzedaży którego masz premie?
    ze nie musisz tlumaczuc sie z paczek które zamaiwasz bo radomsko wysyła uszkodzone/niekompletne meble nie ponosząc zadnej winy a całe koszta ponosi sklep?
    Nie musisz wymyslac bzdurnych akcji zwiekszajace sprzedaż?
    Moze mi jeszcze powiesz ze mozesz powiedziec klientowi kiedy przyjdzie jego towar a nie czeka bez zadnej wiesci kilka tygodni?
  • Pracownik DCR 2017.10.07 [21:58]
    Najzabawniejsze jest to,że większość osób narzekających i twierdzących że firma na każdym kroku ich dyma,cały czas tkwi w tej firmie.Trochę to niezrozumiałe. Nie wszystko mi się podoba w tej firmie ale czy myślicie że w innych sieciach handlowych jest lepiej?Skoro tak,to co tutaj jeszcze robicie.Dyskutujmy ale merytorycznie i obiektywnie.
  • gość 2017.10.07 [22:12]
    Pracowniku DCR: dlaczego za wasze błędy to my na sklepach ponosimy odpowiedzialnosć?
  • gość 2017.10.07 [23:17]
    Bo dcr ma w d***e w jakim stanie towar dojedzie.. aby tylko zapakować na tira i aby pojechał. A czy to r********* czy zapakowane, tak że spadnie z tira to zapewne ich j***e. Nie mówiąc już o brakach w dostawach. Czy tam wogole ktoś ich kontroluje bo ja myślę że nie..
  • gość 2017.10.08 [11:30]
    Największe braki w pracownikach ma właśnie DCR. Pracują tam już tylko ukraińcy lub niedojdy, którzy co drugą paletę źle zapakują. My na sklepach na razie sobie ściemniamy i szukamy, ale w końcu znajdziemy normalną pracę. A z tabelek, indeksów, BEDów - mamy niezły ubaw.
  • gośćtrreyrtu 2017.10.08 [13:10]
    A firma ma ubaw z was i waszych wpisow.I dymania za glodowa pensje hahaha
  • Adamwe 2017.10.08 [20:12]
    Uwierz mi,że ten ukrainiec zarabia dużo więcej od Ciebie i firma dużo lepiej dba o niego niż o Ciebie.Niestety takich czasów doczekaliśmy.
  • gość 2017.10.08 [20:43]
    "A firma ma ubaw z was i waszych wpisow.I dymania za glodowa pensje hahaha " - ales błysnął. Upierz dresy i do klubu biegacza!!!usmiech.gif
  • Kvitikulen 2017.10.08 [21:50]
    Pracowniku DCR tak sie sklada ze większość osób narzekających i twierdzacych ze firma ich dyma na kazdym kroku to pracownicy z wieloletnim stażem pracowniczym,mający swoje rodziny finansowe zobowiazania kredyty itd. Slowem są zmuszeni do pracy i widocznie wolą mieć pewny dochod co miesiac niz szukac czegos nowego z duza doza niepewnosci. Takie czasy. Ale warto przypatrzec się jak chętnie i ochoczo w firmie pracują ludzie mlodi do 35 roku zycia ktorzy nie maja zobowiazan i nie boja sie zmian. U mnie z zalogi ktora byla dwa lata temu zostaly 2 osoby,reszta dala sobie spokoj widzac co sie dzieje. Kazdy wie...Podwyzki widomo,kasa, kasa i premia swiateczna - moze do wykorzystania w sklepie jak kiedys gratyfikacja za 10 lat pracy. 2500 do zrealizowania w sklepie za lata staran. Zresztą co a bede sie rozpisywal - 1/3 zalogi na centralnym to tania sila robocza z Ukrainy wiec pogratulowac polityki i doceniania pracowników oczko.gif
  • gość 2017.10.09 [22:35]
    a ja dostałem taka podwyżke ze nigdy stad nie odejde
  • gość 2017.10.10 [07:15]
    "Kvitikulen" jak sam napisałeś:
    "... Ale warto przypatrzec się jak chętnie i ochoczo w firmie pracują ludzie mlodi do 35 roku zycia ktorzy nie maja zobowiazan i nie boja sie zmian. ..." - dokładnie! Nie boją się zmian, nie narzekają, pracują i potrafią docenić co mają. Czyż tak nie jest prościej?
    Nie, lepiej marudzić całe życie....Na pracę, na rząd, na kraj. Wszystko nie pasuje. Wszyscy mają lepiej a ja mam najgorzej!
    Taki jestem nieszczęśliwy!
  • gość 2017.10.10 [09:56]
    Co wy macie do tego klubu biegacza to też wam przeszkadza ?
  • gość 2017.10.10 [10:06]
    Gościu [22:35] to pochwal się. Podaj podwyżkę w % - porównamy z naszymi.
  • Pracownik Magazynuuuu 2017.10.10 [11:40]
    Ja tego nie kumam?ludzie tak wam źle,męczycie się i nadal tutaj tkwicie?no to nie jest racjonalne zachowanie.Przecież teraz jest tyle pracy,że można wybierać.Chyba że ktoś z natury jest,taki że woli narzekać na wszystko.Zgadzam się że nie wszystko odbywa się tak jak powinno.Ale no ludzie,normalny człowiek któremu nie podoba się praca i płaca zmienia ją na lepszą.Nie jestem valuowcem,też śmieszą mnie te całe akcję propagandowe na fb.Ale podchodzę do tego z umiarem.Pozdrawiam kumatych.
  • gość 2017.10.11 [19:04]
    "Co wy macie do klubu biegacza"?
    Jysk jest firma handlową i pracuje 7 dni w tygodniu ,często w wekendy wpada duzy procent obrotu(i ci najgorsi klienci wówczas też przychodzą) i boli mnie to .że członkowie klubu biegacza mają wolne ,bo wówczas biegają ,a inni walą 4 soboty i 3 niedziele.Też może bym pobiegał,pospacerował z rodziną,ale nie mam takiej szansy.Cała nadzieja w PiS,którego nie znoszę!
    Zapraszam prezesa ADR i najgorętszych biegaczy na kilka pracujących weekendów,ale takich prawdziwych ,a nie "dam Panu 20 % rabatu jak Pan to kupi("czy spier..am do socjalu jak zrobi się młyn jak to często maja w zwyczaju ważni w naszej Firmie na otwarciach/reotwrciach.
  • zaciekawiony123 2017.10.11 [20:25]
    Czy u was też chcą żeby wybrać urlopy do końca roku??
  • Szit 2017.10.11 [21:22]
    No a jak 100 dni urlopu a wydać trzeba ciekawe kto będzie pracował
  • Szit 2017.10.11 [21:58]
    Gość dobrze prawisz o tym klubie biegacza..
    Ogólnie kto im więcej smaruje wazeliny na tych klubach biegaczy tym większe szanse awansu. Karierowicze yeę Bbbannn ne
  • gość 2017.10.11 [22:24]
    A tak oficjalnie dostał ktoś już na papierze
  • ewafarna 2017.10.12 [01:14]
    klub biegacza jakies 50% pensji wiem nieoficjalnie bo z jednym pracuje........... nie wiem jak głęboko musiał wejsc w anus ale chyba mocno
    ponoc premie dzieli kiero
    ale skoro kiero biega to ma 50% a ile % ma reszta?
    losujcie ?
    ale jesli kiero nie biega w klubie to ponoc sklep ma nie 100% a 50... bo stroje ktos musi uszyc...
    bylem na matereotyweoj takie glosy slyszlalem
    ponoc tezz dunczycy zmierzaja i ponoc pol polski jedzie sprzatac co by dunczyk zobaczyl ze polacy we dwoch na zmianie zrobia wiecej niz 10 dunoli. AcH*J !
  • gość 2017.10.12 [12:26]
    Ciekawe rzeczy piszecie z tymi weekendami, że trzeba po 3, 4 pracować,eh...Dziwne, bo we wszystkich sklepach, które znam wszyscy pracują po max dwa wekendy w miesiącu. Czasem komuś trafi się 3 wolne lub pracujące ale potem jest to wyrównywane kwartalnie. A może już Wam się firmy pomyliły, bo to raczej nie JYSK oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...