Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a może warto

czy ma ktos doświadczenia z wolontariatem w jakiejś firmie?

Polecane posty

Gość a może warto

I nie chodzi mi o jakies akcje humanitarne tylko o cos takiego jak staz ale za darmo. Czy wtedy spisuje się z pracodawcą jakąs umowę i czy wogóle taki wolontariat jest praktykowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bezpłatną praktykę w banku, bez żadnej umowy, musiałam tylko złożyć podanie z prośbą o przyjęcie mnie na praktykę. u nas wiele osób robiło takie praktyki (nie na sali operacyjnej, tylko w różnych działach - kadr, marketingu itp.). później było tylu chętnych, że bank już nie chciał przyjmować. koleżanka z kolei robiła praktykę w biurze rachunkowym, po pewnym czasie ją zatrudnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może warto
ale pewnie robiłas te praktyki jeszcze na studiach a ja juz jestem po. W styczniu bede miała staz a i teraz chciałabym coś robić, no własnie może jakas praca za darmo nawet ale zawsze to jakies doświadczenie. Tylko nie wiem czy jeśli nie podpisuje sie niczego z pracodawca to bede to mogła to później jakoś udowodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, na studiach, ale nie były obowiązkowe. a czemu myślisz, że po studiach Cię nie przyjmą? ;) ja dostałam zaświadczenie po ukończeniu praktyki o jej odbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może warto
bo chyba, jeśli pracodawca bierze praktykanta to jeszce zawiera jakąś umowę z uczelnią i na tej podstawie potem wystawia papierek. No nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sama znalazłam tę praktykę na własną rękę, uczelnia nie miała z tym nic wspólnego i nie zawierała żadnej umowy. umowy uczelnie zawierają pewnie wtedy, kiedy praktyki są obowiązkowe, to uczelnia stara się sama znaleźć pracodawców i zagwarantować studentom praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×