Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawa z mlekiem

CZY NA PIERWSZEJ ROZMOWIE O PRACE PYTAC O ZAROBKI?

Polecane posty

Gość millusia
oczywiście!! sądzę, że takie pytanie wyjdzie od strony potencjlanego klienta, ale Ty chyba nie zamierzasz pracować charytatywnie, szukasz pracy po to zeby zarabiać, wiec smialo poruszaj ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze najlepiej poczekac az pracodawca sam powie a jesli nic nie powie to pod koniec rozmowy sama zapytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp. Moja koleżanka poszla do pracy w kwiaciarni i przez pierwszy okres w ogole nie wiedziala ile bedzie zarabiac... Mowila ze to nie wypada pytac... Ja generalnie musze sie zapytac bo mam 2 propozycje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem jak mozna sie zgodzic na prace nie wiedzac ile masz zarabiac jesli nie wiesz ile masz zarabiac to pracodawca powinien nie wiedziec ile godzin bedziesz pracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od razu widać, że pracowała bez umowy, bo przecież w umowie jest napisane, ile będzie zarabiać :D jak w ogóle można przyjąć pracę, nie znając zarobków...? z reguły to pracodawca pyta, ile chciałabyś zarabiać. jeśli nie zapyta, to Ty możesz jak najbardziej o to zapytać, ale dopiero po wypytaniu się dokładnie o zakres obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nalezy pytac, ale w momencie kirdy ma sie praktycznie te prace w reku. Z cala pewnoscia nie powinno to byc jednym z pierwszych pytan. Ale zapytac trzeba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytać, równiez o to, czy to jest kwota brutto czy netto i czy taka kwota będzie na umowie. Mnie kiedyś niexle orznięto, miało być 1200 do reki przez pierwsze trzy miesiące, a potem 1500. Rzecz jasna przez cały czas byłoto 1200 złotych, a do reki faktycznie, ale na umowie dostałam 1000 złotych brutto. Nie popracowałam tam długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×