Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chemiczka*

**************Czy na tym można zarobić???*************

Polecane posty

Gość chemiczka*

Artykuły czystości i kosmetyki.Chcę otworzyć taki sklep głownie skoncentrowany na art czystości a jeśli chodzi o kosmetyki to chodzi mi o np:szampon,pasta do zebow,farba do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*
Może ktoś z was prowadzi taki sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrus-emi
To zalezy czy w miescie w ktorym chcesz zalozyc taki sklep, istnieja juz takowe. a jezeli tak czy nie jest ich za duzo- przedewszystkim w poblizu nie moze byc juz taki sklep, zarazem nie moze on znajdowac sie takze na odludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*
mikrus będe miec w pobliżu konkurencję ale mimo to chciałabym spróbować, tylko nie wiem ile na tym można srednio wyciągnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*
nie udało mi się jeszcze dowiedzieć jaką średnio sobie można narzucić marże na taki towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyciąganie kasy tak od razu
nie licz, pewnie pare miesięcy polecisz na stratach a zyski bedą zależne od cen, jak będziesz konkurencyjna to jest szansa, że klient kupi w Twoim sklepie ale jak to zrobić kiedy wokół jest pełno hipermarketów a w nich atrakcyjne produkty i ceny na moje wyczucie pewniejsza by była branża spożywczo-wędliniarska, najlepiej takie wyroby wędliniarskie bez konserwantów z małej masarni gdzie odróżnisz smak szynki od kiełbasy szynkowej :)sama jeżdżę po takie wyroby 15 km a dziesiątki sklepów mam pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*
to prawda ale mięsnych też jest wszędzie pełno więc co by nie wymyślić to i tak konkurencję się bedzie miało na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*
Musze jechać do hurtowni żeby zorientowac sie ile na tym można wyciągnąc,czy są to grosze czy jakaą konkretną marże można narzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Chemiczko A nie chciałabyś uruchomić taki sklep w internecie? Mogę to załatwić. Dużych inwestycji nie będziesz potrzebowała, żadnych pracowników, czynszów, inwestycji w towar itd itp. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca158
Studiorem-mozesz jasniej? nie rozumiem",zadnych inwestycji w towar"-moze ja sie skuszę,mam juz zarejestrowaną działalnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
No bo jest coś takiego, że za niecałe 200 zł, na zasadach franchisingu wykupujesz dostęp do istniejącego już sklepu internetowego. Kierując zainteresowanych do witryny tego sklepu podajesz im swoje hasło-klucz. Jak oni coś w tym sklepie kupią, dostajesz określoną prowizję. Towar firma sama im dowozi kurierem. Masz święty spokój i pieniądze! Masz często też prawo do redystrybucji licencji, wówczas sama występujesz jak franchizodawca. Przy stosownym zaangażowaniu w tę sprawę masz możliwość zbudować "sięc sklepów" jak naprzykład McDonald's tyle tylko, że w internecie. Dalej zostaje tylko cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka*
Dziękuję za propozycję ale mnie interesuję otwarcie zwykłego sklepu...nie wydaje mi się aby cos takiego ludzie kupowali przez internet , a jesli nawet to pewnie w małych ilościach...można to łatwo sprawdzić bo wystarczy wejśc na allegro i się przekonać jak marna jest sprzedaż takich rzeczy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Nie ma sprawy!!! Dzięki za uwagę. W sumie zasady sprzedaży na Allegro i w tym, co proponowałem bardzo się różnią, ale żyjemy w wolnym kraju i masz prawo postępować według własnego uznania. Jeśli jednak kiedyś zechcesz przyjżeć się tematu - zapraszam. Mój mail to: studiorem@vp.pl. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×