Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna kasia

czy sa polacy w LOndynie mogacy a przedewszystkim chcacy pomoc za oplata tez..

Polecane posty

Gość samotna kasia

Prosze was niech mi ktos pomoze , trafilam na straszna farme kolo Londyny, zimno spimy w przyczepakach kempingowych, do ubikacji i umywalki mamy 200 m rano to koszmar , traktuja nas gorzej jak w obazie i placa miala byc 5 f a jest 2 f czy tak jest zgodnie?? a opiekunem jest powaznie nie smiejcie sie prosze BIALY MURZYN no nie czarny pierwszy raz widze takiego , ale jaki okropny zlosliwy juz 2 uciekly ale ja z kolezanka jestesmy nie mamy wyjscia wzielllysmy dziekanki zeby zarobic na studia strasznie zle plisss pomozcie kto moze moge podac moj numer jak nie to kontakt na maila,choc nie wierze w pomoc polakow to w cuda wierze P: a jestesmy z firmy tej oto adres http://www.concordia.org.pl/index.php?show=gale takie tylko mogotki ze tak jest to nie prawda, a zaplacilysmy po 4 tysiace posrednikom za wyjazd ...moze ktos sie znajdzie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
przepraszam was ale troche bykow narobilam sorry ale nie mam wiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
pliss odezwijcie sie ..... nie wierze ze nie ma nikogo?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
jasne nikt nie pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu....
dzwon do firmy co cie wyslaal zlodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty biedna ja
nie mam nikogo w Londynie bym pomogla; :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej konkretnie pomocy
szukasz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
zeby mi ktos pomogl wyrwac sie stad do innego miejsca nie moge , wrocic do polski a czuje ze nie dam rady , co ja mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
tak tylko ja nie mam jak z agencja nie moge tracic tego co mam choc to 2 f a gdzie mam zglosic ze tak nas tu wykorzystuja?? jestem zdesperowana mysle ze nikt mi nie pomoze dzieki i za to... zeby pomoc to a z reszta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
slabo...... ale sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
slabo...... ale sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
A jak bardzo slabo..? Powiesz cos w ogole czy nie za bardzo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
malo a co mam powiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
wierzcie mi jestem u kresu wytrzymalosci naprawde, ucieklabym juz do polski ale nie moge nie mam za co zyc...(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
A co tudiujesz i co umiesz robic, jakie masz doswiadcznie jesli w ogole masz jakies ? Pracowalas w Polsce gdzies, zajmowalas sie czyms..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
mam 22 lata moge robic wszystkie prace, uczciewie i nosem ryc moge TYLKO POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
Kasiu, powinnas wiedziec, ze to ie wystarczy a porywanie sie na wyjazd bez znajomosci jezyka jest samobojstwem sczegolnie jak nie masz znajomych...Coz ja moge zrobic..? Wszedzie, nawet na sprzataczke chca komnikatywnego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
no mam szkole fryzjerska teraz studiuje w Wyzszej Szkole ekonomii i innowacji ..... pewnie przerwe jak mi tak sie wszystko zle uklada tutaj to przebieram sadzonki truskawek , skonczylismy jablka sortowac tam bylo ok ale sie skonczylo i wywiezli nas tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
a skad teraz piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
Ja pierdole...jak w jakims obozie pracy... :( Nie wiem naprawde co mam ci poradzic. Powiedz mi jakim cudem te twoje kolezanki "uciekly"..? Jestes tam przeciez dobrowolnie a jakms tam kontraktem to cie nie moga straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
wiem , ale zaplacilam tyle za ten wyjazd ze nawet nie odrobilam jeszcze a teraz z ta praca to szkoda gadac zebym tylko dala rade Boze Moj zebym dala rade dziekuje ci za pouczenia ale bylam zdesperowana naprawde uwierz mi nie mam rodzicow coby mi pomogli..... tz. mam ale nie pomoga mi sa zdania ze im tez nikt niepomog l(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
Az mi sie nie chce wierzyc, ze cos takiego moze byc mozliwe...Pachnie mi tu prowokacja, ale coz..Jak wiadomo glupota ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prawie sie nie znam ale
wedlug ponizeszego linku: http://www.canter-law.co.uk/employment/minimum_wage.html masz prawo aby odzyskac roznice pomiedzy tym co zarabiasz a minimalna stawka. to co robi ten pracodawca jest przestepstwem kryminalnym. powinnas sie z ta sprawa udac do prawnika ( "solicitor" ). w ambasadzie powinni miec kontakt z prawnikami ktorzy mowia po polsku. moze znajdziesz cos rowniez poprzez ponizszy link: http://www.mojawyspa.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
no wyjsc to moge , choc nie zawsze nie mam kartki ze soba calej nazwy tej farmy a pamieciowo to cos pokrece, ale moge napisac ci jak chcesz ....to jest doslownie jak ujales(as) oboz i to murzyn nami steruje Boze Moj BOZE.....kto nie wierzy ze tak jest PRZYSIEGAM NA SWOJE ZYCIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
do tego powyzej -> A po co ty jej dajesz strne po angilesku jak ona nic nie zrozumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
sluchaj weszlam na ten link co podalas.znam ta kaske opiekulska. czyzbys byla ze szczecinskiego? tak pytam bo znam dziewczyny co zalatwialy przez to biuro i jest calkiem niezle.pracuje w hull w rzezni. odezwij sie.masz jaks telefon zeby moznabylo sie z toba skontaktowac? zadzwon do tego biura i powiedz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
jednak sa jacys dobrzy ludzie z was, to nie prowokacja Boze uwierzcie mi moge dac moj numer tel choc nie wiem po co to komu... dziekuje ci nie znam sie na prawie naprawde dziekuje niby nic a cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
Boze Moj Boze...traca mi to Marcysia ze Zlotopolskich... Nie wiem jak zaradzic, pozostaje chyba tylko powrot do polski, bo £2/h to nie odlozysz NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×