Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca32784928

czy warto studiować informatyke?????

Polecane posty

Gość pytajaca32784928

znalazłam takie cos: http://educafe.org/?p=91 Najnowszy raport firmy analitycznej Gartner prognozuje, że do 2012 roku ok. 40 proc. kobiet z wykształceniem informatycznym i związanych obecnie z tą branżą odejdzie z zawodu. juz nic nie wiem, czy to oznacza, ze nie bedzie pracy dla dziewczyn, ktore zajmuja sie informatyka? ja bym chciala isc na takie studia (jestem dobra z matmy :P) ale teraz sie zastanawiam czy jest wogle sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes dobra
i sie tym interesujesz to ma wielki sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaaaaalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat temu gadali
ze nie ma co isc na ekonomie bo za 10 lat bedzie ich pełno, i nie bedzie dla nich pracy, ja i tak skonczylam ekonomie i widze ze jest zapotrzebowanie na ekonomistow, tak wiec nie sugeruj sie jakimis prognozami, a informatyka to swietny kierunek, ktory szybko sie rozwija i zawsze bedzie na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzon Stont
Gdybym skonczyl informatyke to bym obecnie zarabial 15 000zl netto a nie marne 5500 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o
zarzadzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fflflflflf
Żeby osiągnąć coś w tej dziedzinie trzeba być pasjonatem. Co więcej, na studiach cię nie nauczą tego, czego wymagają pracodawcy, niestety. W dodatku na kobiety w tej branży patrzy się z defincji podejrzliwie - a co ona może umieć. Musisz być naprawdę dobra, inaczej dostaniesz pracę za 1000 zł polegającą na wklepywaniu cyferek do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fflflflflf
Zarządzanie produkuje wskaźnik bezrobocia, głownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o
a logistyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaaaaalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem menedżerem po
zarządzaniu. jakoś niezbyt bezrobotnym. imho informatykę warto studiować, to branża, w której na zwykłym stanowisku zarabia się tyle, co w innych branżach na stanowiskach kierowniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh tylko ze to trudny
kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie, że ktoś miałby żyć TYLKO po zarządzaniu... no może po SGHu... :p Informatyka jest fajna, ale to głównie algorytmika, żmudne pisanie programów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona a co
studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona a co
no ale sa rozne specjalnosci zarzadzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona a co
a jaki drugi chcesz kierunek?a studiujesz na prywatnej czy panst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi kierunek raczej techniczny, choć dużo osób do zarządzania dodaje ekonomię. Studiuję na państwowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona a co
a o informatyce nie myslalas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatyka jest fajna, ale niestety... na DOBRĄ informatykę trudno się dostać albo duuuża kasa na to leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jas
no ja myslalam o informatyce(moze byc nawet na prywatnej) ale przeraza mnie matma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonty jakieś kiepskie
Kobieta informatyk to jak świnka morska (tzn ani świnka, ani morska :P ). Nie znam żadnej laski nie odstraszającej urody, która by potrafiła porządnie programować obiektowo. Być może myślenie abstrakcyjno-logczne przerasta możliwości damskiego umysłu. Co innego grafik komputerowy - tu zgoda, kobiety są w tym dobre (często nawet lepsze od mężczyzn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika1794
Mam pytanie. Zdawałam na maturze matematykĘ, niestety wybrałam studia humanistyczne, które zrestzą skończyłam. Teraz myślę o studiach na kierunku informatyka-zaocznie. Po pierwsze boje sie, że mogę nie dać sobie rady, a po drugie skończyłam 30 lat. Od kilku lat o tym myślę. Ale w tym roku się na to zdecydyuję.Sama już nie wiem ;-) W wieku 18 lat tak naprawdę nie wiedziałam, co chce robić, co skończyć. informatyką od dawna sie interesuję, ale obawiam sie, ze wypadłam z obiegu;-) Moze ktoś by mi coś doradził? Podaję nr gg-350588.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, nawet bardzo. Jeśli dobrze się zakręcisz to będziesz brał kilkadziesiąt tysięcy złotych za wykonanie jakiegoś projektu. A najlepsze jest w tym, że nawet nie będziesz musiał wychodzić z domu. Ja jestem po informatyce na PWSBiA, pracuję teraz dla firmy znajdującej się w Londynie. Wydzieliłem sobie czas 8 godzin dziennie który poświęcam na wykonanie projektu, ale wstaję o 10, no i mogę robić sobie przerwy kiedy tylko chcę :) Bez studiów, doświadczenia, papierka nigdy nie udałoby mi się znaleźć takiej pracy. Więc moja rada - idź na studia i zacznij już porządnie działać w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja jeszcze zwróciłabym na Waszym miejscu uwagę na taki kurs http://reaktor.pwn.pl/kursy/ Ważne jesli chodzi o stronę finansową- można rozbić płatność na raty, i naprawdę słyszalam dużo dobrego o trenerach,to co ich wyróżnia to Rada programowa. Sprawdźcie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się czy nie wybrać się na informatyke. Dodam jednak,ze jestem słaby z matmy Czy pomimo to nadaje sie na takie studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×