Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy wkurza was to?

Czy was to nie wkurza ze osoby po liceum bez matury dostaja dobra prace?

Polecane posty

Gość czy wkurza was to?

mają prace w biurach na dobrych stanowiskach za dobre pieniądze a osoby które tyrały, skończyły studia pracują w sklepach i na produkcjach. Mam nadzieje że w urzędach nie biorą nikogo bez matury, najprędzej takie coś może przytrafić się w urzędzie gminy ale nie dzięki Bogu w urzędzie skarbowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozarella 69
na pewno sie bardzo angazuja, takie osoby sa szczere i skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez to nic nie moge zalatwic
bo zawsze takiej dziwce bez szkoly w urzedzie wygarne, ze zyje z mojej krwawicy i jest dziwka bez matury na panstwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna i zadowolona z życia
w urzędach dobrze się zarabia ? od kiedy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurwa bez matury
Ja sobie posadkę chwalę, za 5 trzecia już wszyscy jesteśmy gotowi do opuszczenia miejsca pracy, rano kawusia, ciasteczko, z pracą się nie spieszymy, niech petent czeka, od tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna i zadowolona z życia
za ile pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze saaaaa
to dobra praca, zadnych wymagan, zadnej odpowiedzialnosci, sami swoi, rodzina, praca stala, mozna sie naprawde zzyc w tym towarzystwie, tylko trzeba miec kogos kto juz pracuje i wciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne nie ?
widocznie wiadomości ze szkoły średniej wystarczą do pracy na dobrych stanowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinaaaaaa
albo znajomosci z tej szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, czego tu zazdrościć z
wykształceniem średnim również można dostać dobrą prace na dobrym stanowisku za dobre pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzaaa
Nie nie wkurza wrecz wolimy kandydatów do pracy ze średnim wykształceniem i jakims doświadczeniem ponieważ potrafią cenić sobie pracę i są ambitni w przeciwieństwie do magistrów i inżynierów którzy w 90% uważają że oni skonczyli studia i im sie wszystko nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wkurza to, że poszukują głównie studentów i uczniów. A ja już swoje wystudiowałam :( I nie mam pracy :( Nie chcą mnie na zmywaku, jako niania itd. W serwisie sprzątającym, gdzie byłam gotowa pracowac z 5 zł/ h powiedzieli, że jestem zainteligentna i zbyt uczona. A ja potrzebuję pilnie pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury o rany
Julitka3007 - e to chyba jakas bzdura, co piszesz, od kiedy wyksztalcenie jest problemem w pracy fizycznej ? u mnie sprzątała laska po studiach i nie widziałam najmniejszego problemu, chyba nikomu to nie przeszkadza, wmawiasz sobie, ze to przez twoje wyksztalcenie, a moze mopa nie umiesz po prostu dobrze trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna* *MAM_ TO_ W_ DUPIE
jak szukam dobrego kafelkarza do łazienki to mam w odwłoku czy ma maturę. Interesuje mnie tylko czy umie dobrze położyć mi płytki i posprzątać po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmlena07
przecież to nie świadczy źle o pracodawcach, tylko o tym, że studia są nic nie warte. Osoby bez studiów latami są na dobrych stanowiskach? Widać ich wiedza wystarcza i studia nie są tutaj potrzebne. Ważne, żeby się sprawdzić na stanowisku, a nie żeby sam fakt studiów zapewniał ciepły stołek. Jeśliby studia były konieczne, to by tacy pracownicy zostali dość szybko zwolnieni i na ich miejscu przyjęto by ludzi po studiach. Gdyby tylko studia były potrzebne, ale widać nie są. Sama też do swojej firmy wolałbym zatrudnić osobę, która się po prostu sprawdzi na stanowisku i będzie jej praca przynosiła dochód firmie, jej wykształcenie jest nieistotne. Zresztą kto teraz naprawdę studiuje z poświęceniem? Większość albo jedzie na ściągach, albo tempo zakuwa na pamięć i wcale nie myśli lepiej/sprawniej niż ludzie bez studiów. Raczej z waszymi studiami, a nie pracodawcami jest coś nie tak. Moim zdaniem powinny zostać tylko studia do niektórych kierunków, np. medycznych. Większość powinna zniknąć, szczególnie uczelni prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmlena07
" W serwisie sprzątającym, gdzie byłam gotowa pracowac z 5 zł/ h powiedzieli, że jestem zainteligentna i zbyt uczona." przede wszystkim tacy pracodawcy mają świadomość, że w takiej pracy dalej byś się rozglądała za lepszą pracą i byś się w pełni nie poświęcała. Proste. Bo po co studiowałaś? żeby być nianią? a może studia, żeby pracować na zmywaku?:D no litości. Trzeba było nie studiować, tylko iść po liceum do takiej pracy. Wcale się nie dziwię pracodawcom, taki "uczony" hehe w teorii przynajmniej, to wiadomo, że ma poprzestawiane w główce i chce do biura, a taką prace tylko tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmlena07
i w to, że jesteś zbyt inteligentna, to akurat wątpię. Po co wpisywałaś studia do CV, kiedy się starałaś o pracę sprzątaczki? Przecież nikt nie ma napisanego na czole, że skończył studia. Nie pojmuję myślenia takich ludzi... trzeba było wciskać kit, że pracowałaś na czarno, sprzątałaś w jakiejś tam firmie, czy pensjonacie. Co za problem? Ale Ty musiałaś się pochwalić tymi studiami, które przecież wg Ciebie są niezbędne do tej pracy? :D tak? naprawdę wątpię w tą twoją inteligencje, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz zdobyć zawód technika już w rok! CZESNE i WPISOWE 0 zł. Polecamy kierunki: administracja, BHP, Florysta, informatyka, kosmetyka i wiele innych. U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul.Dworcowa 39/1 Zielona Góra tel 683070678, 883070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×