czy znacie jakas uczciwa prace przez internet?

  • gość 2017.05.11 [23:10]
    Chciałbym przedstawić serwis freebitco.in do zarabiania Bitcoin. Co godzinę za darmo możemy wygrać bitcoiny.
    Jak to działa? Wystarczy co godzinę losować liczbę a BTC zbierają sie same.
    Oprócz tego istnieje mozliwość mnożenia BTCoinów przez co co można uzbierać ładne sumki.
    A tutaj link :
  • Moo1nika 2017.05.12 [19:41]
    Witam. Jeśli chcesz zarobić do 1000 zł w miesiąc to wejdz na ta strone,i sie zarejestruj i wtedy napisz do mnie na maila. Program ten jest banalnie prosty,naucze Cie wszystkiego,tak jak polecajacy nauczyl mnie,dzieki czemu sprawdzilam na sobie ze mozna naprawde zarobic tu relane pieniadze i nie 50 zł tylko min.500 zł zalezy od Twojego wkładu i zaanagzowania. Moj email: m-monka-1988@wp.pl
    Najpierw sie zarejestruj i napisz do mnie,pamietaj.
  • Moo1nika 2017.05.12 [22:54]
    Ja znam jeden program ktory sprawdzilam i mozna zarobic do 1 tysiaca w ciagu miesiaca w zaleznosci od zaangazowania i godziny dziennie przed komputerem. Program banalnie prosty. Tlumacze krok po kroku. WEjdz na moj link http://www.comperialead.pl/?p=Rmp6wp zarejestruj sie i napisz do mnie na email m-monka-1988@wp.pl i wtedy Cie pokieruje.
  • pracujemyonlineania 2017.05.15 [18:26]
    Cześć, jestem obecnie na urlopie rodzicielskim i dorabiam wraz z innymi mamami w internecie. Jak chcesz się dołączyć napisz pracujemyonline@poczta.pl
    Pozdrawiam
    Anka
  • gość 2017.05.17 [18:32]
    kolejny ciekawy program partnerski z kategorii zdrowie i uroda. Co ciekawe oferuje dosyć wąską i wyselekcjonowaną grupę produktów. Obok suplementów diety na takie dolegliwości jak łysienie czy trądzik, znajdziemy grzebień laserowy i aparat do depilacji. NutriProfits to marka należąca do firmy Playmaker Limited, zarejestrowanej w Hong Kongu. Na rynku działa od 2013 roku i jak na razie radzi sobie całkie nieźle.
  • gość 2017.05.18 [09:18]
  • zenter 2017.05.18 [20:54]
    ja znam. polecam program FutureAdPro. wystarczy zainwestowac na start 50 dolcow, a korzysci splywaja do nas naprawde szybko smiech.gif
  • rrenia 2017.05.19 [21:05]
    Ja polecam nieco inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”
  • annafm 2017.05.20 [13:37]
    edytowano 2017.05.20 [13:39]
  • gość 2017.05.23 [12:31]
    Witam,
    poszukuje współpracowników, możliwość pracy zdalnej.
    Zadania :
    skuteczne reklamowanie produktów z branży takich jak:
    -telekomunikacja
    -finanse
    -motoryzacja
    -ubezpieczenia
    Wymagania:
    -minimalny wiek 18 lat
    -dobra znajomość obsługi komputera
    -kultura osobista
    -chęć do pracy
    Osobą zainteresowanym oferuje:
    -materiały pomocnicze
    -stałą pomoc osoby prowadzącej
    -szkolenie i wszelkie potrzebne wskazówki on-line.
    -bezpłatne wprowadzenie do programu
    Możliwość pracy zdalnej - bez wychodzenia z domu
    Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na adres e-mail: katarzyna.toma szewska.m2m@wp.pl
  • gość 2017.05.23 [13:56]
    Osoby które myślą o pracy zdalnej , polecam przeczytać ten artykuł http://www.stylerbb.net/praca-domu-jako-freel ancer-podstawowe-informacje/
  • KingaXXX 2017.05.23 [21:55]
    Znalazłam ostanio fajną stronę. Wypełnianie ankiet. Nawet szybko da się zarobić, bo codziennie są nowe ankiety. za każd 100 pkt można wypłacić 50zl, albo jakieś nagrody odebrać. Nie wiem dokładnie, bo ja tylko gotówkę wypłacam. Tu macie link jak coś http://swpanel.pl/rejestracja?ref=179088
  • KingaXXXadbk 2017.05.23 [21:59]
  • gość 2017.05.24 [13:51]
    Hej ja polecam ta strone mozna tu pare groszy dorobic przez wypelnianie ankiet i wyplacaja pieniadze ale wiadomo kokosow nie zarobisz ale zawsze to cos https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/44894/code/78c7f727f7802d1/ tu jest link do tej strony
  • gość 2017.05.31 [00:53]
    Sama wielka ch*jnia tutaj. .Jedna wielka lipa
  • mirka_kowalska 2017.05.31 [22:26]
    tak, FutureAdPro usmiech.gif bardzo sympatyczny program, serdecznie wszystkim polecam. można sobie dorobić bez wychodzenia z domu usmiech.gif
  • kasia8e 2017.06.01 [14:15]
    o prace przez Internet jest bardzo trudno;( trafiłam już na parę oszustów. Trafiłam parę miesięcy na pewną stronkę http://mylead.pl/. Dzięki której możemy faktycznie sobie dorobić a nie zaszkodzićoczko.gif
  • Detor 2017.06.01 [16:46]
    Uczciwej pracy w internecie nie znajdziesz, chyba że znasz sporo języków lub jesteś dobrym informatykiem. W necie znajdziesz zarabianie, i też trzeba dobrze patrzeć co wybrać. Chcesz miec pewny dochód na lata to pisz tu pracapewna@gmail.com Pomoge, sam wybierzesz to co Ci będzie odpowidać.
  • rrenia 2017.06.05 [13:16]
  • hubabarkowski 2017.06.06 [13:32]
    Osobiście polecam tą stronę. Zarabianie na Angielskich serwerach jest bardziej opłacalne.
  • gość 2017.06.10 [07:18]
    PRACA NA FACEBOOK'u
    Tylko 7 miejsc w świetnym zespole!
    Szukam ambitnych osób, które chcą spełniać swoje marzenia o pracy w domu - tak jest to możliwe!
    Wymagania:
     sprawny smartfon, laptop
     dostęp do internetu
     wytrwałość w dążeniu do celu
     pozytywne nastawienie usmiech.gif
    Co od nas otrzymasz?
    ✔ częste szkolenia organizowane przez profesjonalistów
    ✔ atrakcyjne wynagrodzenie
    ✔ nowe znajomości
    ✔ praca w światowej firmie z 32- letnim stażem
  • Muska89 2017.06.12 [16:17]
    Jak interesuje was zarobek kilku złotych miesięcznie, to faktycznie warto, jednak jeżeli chcecie zarabiać dużą kasę, to w internecie tego nie znajdziecie, zainteresujecie się lepiej projektem http://www.zarabiamyzpasja.pl/
  • gość 2017.06.22 [07:43]
    Jeżeli potraficie robić zdjęcia lub grafiki to dobrym pomysłem jest uczestnictwo w https://www.shutterstock.com/g/kubowa1?rid=52 1722&amp ;utm_medium=email&utm_source=ctrbreferral-link
    Można też zarabiać na http://s.click.aliexpress.com/e/QnmIuZR
  • Albert Kucybała 2017.06.25 [22:39]
    praca przez internet kosmetyki
    proszę pisać prif
  • gość 2017.06.26 [20:12]
    TAK ZNAM I POLECAM SERDECZNIE : zarabianie polegające na wypełnianiu ankiet on line. Odpowiem na wszelkie pytania
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 26476
  • gość 2017.06.26 [20:16]
    CHCESZ SOBIE DOROBIĆ ? PRZYTULIĆ TROCHĘ GROSZA?
    SIEDZISZ W DOMU PRZY KOMPUTERZE I CZASAMI BEZCZYNNIE TRACISZ CZAS.... A CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ W TYM SAMYM CZASIE ZBIERAĆ PUNKTY I WYMIENIAĆ JE NA PIENIĄDZE?
    TAK ! to nie jest spam ani wirus. JAK TO WYGLĄDA:
    1. WYPEŁNIASZ ANKIETY mogą być one 2-3, 6, 10, 15 minutowe, a nawet pół godzinne ( te dłuższe są wyżej punktowane)
    2. ankiety przychodzą kilka razy w tygodniu także na prawdę nie trzeba temu panelowi poświęcać dużo czasu ( wystarczy z doskoku być czasami przy kompie usmiech.gif
    3. UWAGA, A TERAZ PUNKT KULMINACYJNY PROGRAMU - WISIENKA NA TORCIE: moja wskazówka : zapraszaj jak najwięcej ludzi ponieważ z każdej osoby, którą zaprosisz zgarniasz dodatkowo 20 % jej punktów za wypełnione przez nią ankiety. Jednocześnie ta osoba nie traci swoich punktów, a ty zyskujesz.
    4. dochodzimy do takiego etapu kiedy to nasze osoby pracują dla nas i zdobywają dla nas punkty, także jeśli jesteś nastawiony na jak największe korzyści stawiaj na dzialanie w grupie, bo wtedy więcej zyskasz
    5. ps. Panel całkowicie legalny, zarejestrowany, sprawdzony i całkowicie wypłacalny !!! Istnieje na rynku już 10 lat. Z przyjemnością Wam go rekomenduję
    Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia usmiech.gifsmiech.gif
    Chcesz się zarejestrować? - > kliknij w powyższy link zajmie Ci to kilka minut.
    Jeszcze jedna cenna uwaga: JEŻELI JUŻ SIĘ ZAREJESTRUJECIE TO WCHODŹCIE REGULARNIE NA KONTO, PONIEWAŻ PRZEPADA WAM MNÓSTWO ANKIET ORAZ PUNKTÓW I NAWET O TYM NIE WIECIE.... ps. (Jeżeli chcesz otrzymywać ode mnie powiadomienia za każdym razem kiedy będzie ankieta na twoim koncie na priv podaj mi swoją nazwę)
  • gość 2017.06.28 [09:07]
    Witam bardzo serdecznie na rynku jest wiele aplikacji na smartfony i ten rynek cały czas rośnie wiec wystarczą ci kategorie do wyszukiwania i to nawet złożone bo co prawda napisanie aplikacji mobilnej nie jest trudne ale samo środowisko jest dosyć spartańskie mowie o android studio ale myślę ze dośw. programista sobie z tym poradzi
    http://systemy-crm.pl/aplikacje-mobilne-co-mu sza-zawierac/
  • rrenia 2017.06.28 [10:18]
  • gość 2017.06.28 [22:19]
    Wypełnianie ankiet. Wypłacalni. zapraszam do kontaktu,
    karola1792@onet.pl .
  • eliza1986 2017.07.02 [23:54]
    Witam jesli chcialabys pracowac w domu uzywajac facebooka ,spotkac duzo ludzi przejsc mnostwo fantastycznych szkolen i zarobic napisz do mnie na e-mail eliza1986@autograf.pl

Trwa ładowanie...