Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwulaa

dekorator wnetrz?

Polecane posty

Gość Iwulaa

Mam 16 lat i teraz przede mna wazne pytanie gdzie isc po gimazjum... No i tak myslalam troche i podobaja mi sie 3 zawody: dekorator wnetrz, wizazystka, przedszkolanka:D I niewiem do jakich szkół musialabym isc zeby zostac tym czy tamtym. Moze wy wiecie? Poradzcie mi do jakiej szkoly ponadgimnazjalnej i ponadlicealnej musze isc na dekoratora czy wizazystke lub przedszkolanke:) Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dom urządzała Natalia Kolasińska z Częstochowy. Dziewczyna ma dużo fajnych pomysłów, a co najważniejsze dom jest bardzo funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie poradziłam sama. Wystarczy trochę wyobraźni, strony typu http://superwnetrza.pl i naprawdę można świetnie sobie urządzić swoje cztery kąty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 40h kursu – dekorator wnętrz! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Zapisz się już dziś! Zniżki do wielu miejsc, zabierz znajomych zgarnij nagrody! Przy zapisie wydajemy legitymację, która uprawnia do zniżki między innymi w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN. Nova CE Gliwice Zwycięstwa 50/2 Gliwice Tel.: 794 400 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×