Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liloo08

Delikatesy Centrum - ktoś pracuje/pracował???

Polecane posty

Gość liloo08

Jak w temacie, proszę o opinie. Głownie chodzi mi o atmosferę, sposób traktowania pracowników przez kierownictwo itp. Mam tam właśnie zacząć pracę a w necie ani jednej praktycznie informacji o pracy w tej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liloo08
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liloo08
no proszę... nikt nie pracuje?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pracowałam tylko miesiąc.Jak przyszedł koniec miesiąca to dostałam marne grosze umowy przez to nie podpisywałam bo stwierdziłam że się nie opłaca.Nie wiem jak w innych sklepach zarabiają.Ale tam gdzie ja robiłam to porażka.A tobie życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liloo08
No, ja podpisałam, bo nie mam w zasadzie żadnej alternatywy w tym momencie.. Zarobki faktycznie porażka, jakaś premia niby ma być uznaniowa, ale nikt do tej pory jej na oczy nie widział :/ Poza tym nie jest tak najgorzej, tzn trzeba oczywiście zap....ać, ale przynajmniej kierowniczka jest w miarę w porządku, bo z tego co słyszałam o innych sklepach Centrum w mojej okolicy, to jakaś masakra jeżeli chodzi o kierownictwo. Aha i strasznie duża rotacja, co chwilę ktoś odchodzi, albo kogoś zwalniają, ktoś przychodzi na jego miejsce, obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weryfikasja
Uciekaj z tego sklepu jak najszybciej. Premii nie zobaczysz, ludzi traktują poniżej wszelkiej krytyki. Wyzysk, syf i malaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a!
jeden wyzysk!! traktuja ludzi jak smieci i chyba czas zeby ktos sie tym porzadnie zainteresowal!to co sie tam dzieje to jedna wielka MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka346
Podobno sporo się poprawiło jak piszą na gowork.pl/opinie_czytaj,827608 . Kiedyś była to minimalna krajowa, teraz podobno więcej, nawet premię. Może warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_ lady
Kielce Bialogon noo trzeba miec motorek w zadku i wrotki rakietowe wtedy sie przyda taki ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gessner
delikatesy bialogon ostrzegam unikajcie jak ognia w ciagu miesiaca 1 dzien wolny placa to1800 wyzysk samemu nie mozna odejsc bo strasza inwentaryzacja kierowniczka glowna tylko wyzywa niemozna doprosic sje dnia wolnego zapiernicz na okretke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodawianka
Czy mogę wiedzieć po jakim czasie od dania ogłoszenia odezwali się do was? Ile trwa rekrutacja? Czy ktoś z Włodawy wie gdzie beda otweirac delikatesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś może mi powiedzieć jak jest ze zmianami? czy to prawda, że np jak się ma na 14-stą, czyli na drugą zmianę to trzeba być faktycznie na 13-stą i za tą godzinę wczesniej nie płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma na 14sta to musisz być w pracy o 13.45. Masz kwadrans na przebranie i przygotowanie się do pracy,przeliczenie kasetki itp.Gorzej z wyjściem. Jak zamykamy sklep o 21 to ja w domu jestem po 22giej i nikt mi za tą godzinę nie płaci. Ale w każdym tygodniu mam dwa dni wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIP juz to czyta. Daleko do was nie mamy .kazda minuta w pracy musi byc zaplacona. Do zobaczenia na kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne, każda minuta musi być zapłacona, chyba w innym markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sieć marketów wogóle nie liczy się z prawami pracowniczymi, szantarze poniżania i mobing to codzienność. Kierowniczki w sklepach totalnie psychicznie wykańczają pracowników, ale mają takie wytyczne NIE LICZY SIĘ PRACOWNIK TYLKO ZYSK W KASIE. Przerwy w pracy wynikające z Kodeksu pracy nie są przestrzegane pracownicy nawet nie mogą z niej skorzystać. Warunki higienicznosanitarne niespełnione, normy dźwigania dla kobiet przekroczone tzn. 12 kg praca stała, 20 kg dorywcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka tam pracuje i mowi ze jest przesrane. Ma beznadziejn a kierowniczke, ktora odmawia im urlopu kiedy potrzebuja, jest za malo ludzi ki musza robic za dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że tylko u nas jest tak posra-ne wszystko Ale widzę że wszędzie to samo. Atmosfera w pracy jest ok jeśli chodzi o załogę i kierowniczke ale szefu i jego kompania.... :/ przerwy nie ma, latasz jak głupia, regionalny to służbista jakich mało a nas traktuje jak ludzi drugiej kategorii. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, pracowałam tam 2 miesiące i nie polecam, ledwo zdązyłam opanować wszystko co i jak i już mi powiedzieli do widzenia. Oczywiscie na moje miejsce pezyszła już kolejna ofiara, ale z tego co słyszę też im nie pasuje. Ja pracowałam dokładnie, to było, że za wolno. Tam trzeba mieć motorek w du... to wtedy jesteś w miarę tolerowana. Tragedia, wszystkim odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam. Woj. Lubelskie okropienstwo ponizanie pracownikow wyzyskiwanie znecanie psychiczne przeklinanie jak zyje to takiego czegos nie widzialam jedna z kierowniczek ktora otwiera sklepy to kobieta bez sumienia jak kogos upatrzy to nie daje zyc ciekawe czy wlasciciel sklepow wie ze w jego sklepach takie rxeczy sie dzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam. Woj. Lubelskie okropienstwo ponizanie pracownikow wyzyskiwanie znecanie psychiczne przeklinanie jak zyje to takiego czegos nie widzialam jedna z kierowniczek ktora otwiera sklepy to kobieta bez sumienia jak kogos upatrzy to nie daje zyc ciekawe czy wlasciciel sklepow wie ze w jego sklepach takie rxeczy sie dzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam . ja nie mogę patrzeć jak kierowinctwo traktują kasjerki byłam świadkiem to było w full markecie w krosnie jak kasjerka dostała zjebie wczesnieje dostała się od klijenta że inna jest cenna na półce a inna skasawała on zadzwoni po kierowniczkę to ona zamiast ją bronić bo jebała ja przy klijencie . a kurcze to nie była jej winna bo ona nie zajmuje sie wprowadzenia cen do komputeru tylko kierowiczka czy jakis informatyk. masakra ja na jej nie wytrzymała i powiedziała kilka słów na temet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kierowniczkę od razu był zwolnła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jak masz na 9-tą to w pracy musisz już być na 8.30 przebrana i gotowa do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki totalna porazka,premie ???!!!??- mniej niz zero. Jezeli jestes niepelnosprawny i masz grupe ale traktuja jako pelnospawnego i tak mas robic !!! Szkoda zdrowia !1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karole
Ja puki co zaczynam prace od jutra , kierowniczka wydaje sie wporzatku , 10 zl netto na godzine. Zobaczymy jak to bedzie . POMORSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatesy centrum Bialogon Kielce to totalna porażka jeśli chodzi o kierowniczki nic nie robią d**y im się nie chce nawet ruszyć jedna wielka jadka na pracownikach szerzenie nienawiści wśród zespołu mobbing prowokacje i inne różne działania które działają na niekorzyść całego sklepu. Kierowniczki w delikatesy centrum Bialogon Kielce to jeden wielki syf i kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karole
Popracuje pare dni ale juz zdążyłam zauważyć ,ze kierowniczka niby mila a do szefostwa suuuuuuk*. Podpierdziela kazdego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś czy na świeta są jakies paczki, premie itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×