Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowita77

Dobre biuro rachunkowe Bielsko Biała

Polecane posty

Gość Jowita77

Czy może ktoś polecić sprawdzone biuro rachunkowe w Bielsko Białej? Słyszałam pozytywne opinie o biurze Gwarant. Ktoś wie coś więcej na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWilk
Gwarant jest najlepszy w okolicy, ja zleciłam ich prowadzenie ksiąg i od lat nie zmieniłabym ich na nikogo innego. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaBilska
Również korzystam od kilku lat z biura Gwarant - są mega profesjonalni i zawsze bardzo dokładni, nigdy dotąd nie było bałaganu w dokumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka_Ant
Gwarant prowadzi moją księgowość od czasu założenia firmy, czyli jakieś 4 lata. Nigdy nie było żadnego, nawet najmniejszego błędu w dokumentach, zawsze wszystko przygotowane jest na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_Kubicka
Biuro Gwarant znam od kilku lat i nie zamieniłabym na żadne inne. Pracownicy są mega doświadczeni, indywidualnie podchodzący do każdego klienta. Moja księgowość od lat prowadzona jest bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaPawlak
Nie mają sobie równych! Gwarant cieszy się najlepszą opinią w Bielsku Białej, to chyba najdłużej działające biuro rachunkowe w okolicy. Z tego co wiem mają bardzo dużo klientów z innych miast,a to chyba świadczy o świetnej renomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niezwykle zadowolony z owocnej współpracy z Kancelarią Księgowo Podatkową http://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/ . Świadczą profesjonalne usługi z zakresu księgowości i podatkow dla mojej firmy, dzięki czemu jest ona w stanie funkcjonować bez żadnych kłopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować także Biuro Rachunkowe Krzysztof Żurek - u mnie się sprawdza - właściciel ma czas przedyskutować i zaopiniować podatkowo moje pomysły co bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita_BB
Widzę, że Gwarant zbiera same pozytywne opinie. Z tego co słyszałam, to faktycznie są bardzo profesjonalni i doświadczeni - koleżanka powierzyła im księgowość swojej firmy i jest bardzo zadowolona z podejścia do klienta i poziomu obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×