Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kataryniarz345

Dodatkowe zajęcie

Polecane posty

Gość kataryniarz345

Poszukuję jakiegoś dodatkowego zajęcia w domu? Chodzi mi o jakąś pracę. Obecnie jestem po studiach związanych z turystyką. Możecie mi coś polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitkazos
Ja też dość długo szukałam dodatkowego zajęcia i znalazłam tu http://uslugowebiuronumerow.pl/. Jeśli jesteś ekspertką w sprawach turystyki to jest to zajęcie w sam raz dla ciebie. Praca jest lekka i przyjemna, siedzisz w domu, popijasz kawkę i odpowiadasz na pytania przez telefon. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo,
to tylko 20 min dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orinet
A ja chce Ci polecić prace nowoczesną metodą Orinet. Ja dorabiam własnie w ten sposób. Nie ma szefa który dyktuje warunki, jest za to grupa fajnych ludzi, którzy wspólnie pracują w ten sposób. Nie ma zadnego ryzyka, bo firma działa na rynku od bardzo wielu lat. Dla mnie to świetna sprawa i myśle ze jak ktoś siedzi w domu i ma dostęp do internetu to dzięki grupie mojeori może zarabiać całkiem przyzwoicie. Jak chcesz wiedzieć wiecej to na stronie www.dagna.mojeori.pl dostaniesz bezpłatne Vademecum jak się znaleźć w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czas
składanie długopisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieW
A ja polecam zarabianie na ankietach - chodzi o wypełnianie ankiet przez Internet. Firm, które prowadzą takie badania jest kilka (przynajmniej), ale nie wszystkie oferują podobne warunki - w niektórych badań jest więcej, ale wynagrodzenie niższe (lub odwrotnie). Zdarzają się niestety również takie w których nie ma wynagrodzenia wcale - tylko są gadżety po wypełnieniu iluś ankiet. Jestem zapisana do kilku z nich - np. Panel Ariadna (były panel gadu gadu) oferuje tylko gadżety - kiepsko opłacalne, a nie wiem czy opłacalne jakkolwiek, bo pierwsze zamówienie jednego gadżetu wypełniłam przed świętami, a do tej pory paczuszka nie dotarła. Pieniądze (a nie gadżety) są m.in. w tym panelu: http://syntetos.pl/index.php/pl/panel-respondenta?start=1 Te firmy, które oferują kasę, zazwyczaj dopiero po uzbieraniu kilkudziesięciu zł ją przelewają. Trudno to nazwać pracą i pieniądze też są stosunkowo niewielkie, ale sposób "zarabiania" całkiem przyjemny. Po zapisaniu się do takiego panelu można też dostać propozycję lepszego zarobku, gdy zapraszają na wywiady do biura - wtedy za taki jeden wywiad można dostać 50 - 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam osób chętnych do pracy w dużej firmie, cieszącej się zaufaniem, przy komputerze i nie tylko. Praca lekka i w miłym towarzystwie. można zrobić fajne pieniądze , ale nie tylko! Dużo nagród do motywacji na następne jutro! Osoby zdecydowane zapraszam do rejestracji! to naprawdę do zrobienia!!! W najgorszym przypadku będziesz miał/miała dobre kosmetyki po prostu taniej! Zapraszam! https://pl.oriflame.com/business-opportunity/ become-consultant?potentialSponsor=1994302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×