Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Be Granted PL

Dofinansuj innych i otrzymaj dofinansowanie dla siebie. Szczegóły w środku

Polecane posty

Witam. Od kilku lat w Polsce funkcjonują programy społecznego dofinansowania różnych projektów i mnóstwo ludzi z tego skorzystali. Ale takie programy mają mnóstwo ograniczeń i dlatego dla większości zwykłych obywateli są bezużyteczne. 18-go lutego 2017 roku do Europy z Japonii wszedł program społecznego dofinansowania, z którego może skorzystać dosłownie każdy dorosły człowiek nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Zapisując się do programu i dokonując dofinansowania 1 osoby w wysokości 0,03 bitcoina (około 155 zł) otrzymujesz szansę na otrzymywanie dofinansowania nawet 32 bitcoina (ponad 150,000 zł) miesięcznie! Kiedy o tym się dowiedziałem, pomyślałem sobie - niech to zadziała tylko w 10-ciu procentach i niech to nawet nie będzie 15 tysi co miesiąc, ale co drugi, a nawet co trzeci miesiąc, dalej jest to bardzo dobry, a wręcz świetny interes!!! Jeśli pomyślałeś podobnie, to zapraszam do mojego zespołu! Pokaże Ci jak to działa i razem zastanowimy się - jak wyciągnąć z tego maksymalne korzyści. Zostaw adres mail do siebie - odpiszę. Szczepan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×