Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionafunky

doradca finansowy

Polecane posty

Dostałam pracę jako doradca finansowy w zeszłym tygodniu. Miało być ok 15-20 godzin w tygodniu i stałe wynagrodzenie. Niestety po trzech dniach szkoleń dowiedziałam się, że wynagrodzenie to jedynie prowizja, umowę nie wiem, kiedy ze mną podpiszą, a teraz mam za zadanie namawiać telefonicznie moich znajomych do korzystania z usług firmy. Biuro jest przyjemne, atmosfera miła, kierownik pozytywny. Dziwi mnie jedynie, że to moi znajomi mają na początku tam przychodzić. Warto pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Kuzynce nieźle idzie, ale ona zrobiła inaczej. Założyła własną firmę pośrednicta kredytowego i podjęłą współpracę z większym graczem. Ten system jest chyba lepszy. Również ma szkolenia, a także otrzymała własną stronę internetową. Z tymi znajomymi to różnie bywa. Jeżeli wiesz, że ktoś potrzebuje kredytu, to owszem warto do niego uderzyć, ale przecież nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismena37
Ja wybrałam taką opcję jak Twoja kuzynka. Współpracuję z Probitas Finance http://www.probitasfinance.pl/pl/ . Mogę liczyć na wsparcie, pomagają wynegocjować lepsze warunki i regularnie płacą co trzeba. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja :) dobrze mieć takie wsparcie i mieć pewność, że podjeło sie dobra decyzję. Ja korzystam usług doradcy finansowego z www.finanse-slask.pl i za kazdym razem byłem vardzo zadowolony. Pomogli mi wynegocjować dobry kredyt na dom i przy pożyczce gotówkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak dużym kredycie jak hipoteczny to bez pomocy doradcy to bym nigdy w życiu się nie zdecydował na nic...Tylko że też są – doradcy i doradcy...tu trzeba dobrze trafić, bo niektórzy po prostu tak doradzają, że zawsze im wychodzi ta sama oferta, tego samego jednego banku...przypadek? Nie sądzę. Ja mam dobre wspomnienia z A. Lewańskim, dał mi faktyczny obraz oferty rynku, wiedziałem kto gdzie ile może dać i jakie ma warunki i na tej podstawie wybraliśmy indywidualne finansowanie dla mnie. Polecam tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że nie raz trafiłam na niewłaściwych doradców, ale tylko yourbankers mi pomogli. Miałam bardzo trudną sprawę do rozwiązania, ale na szczęście dzięki ich pomocy się udało. Chodziło mi o kredyt gotówkowy, wprawdzie niewielka kwota, ale potrzebowałam stuprocentowej pewności, że właściwie postępuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystałam z usług yourbankers. profesjonalni ludzie którzy rzeczywiście się znają na tym co robią i pomagają znaleźć najlepsze rozwiązanie. byłam w trudnej sytuacji, bez zabezpieczenia, bank nie chciał mi dać kredytu, ale oni mi pomogli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz numer do mojego pośrednika na rynku kredytów hipotecznych 502 739 445. W Trójmieście nikogo bardziej ogarniętego nie znajdziesz. Szczególnie, że też ma nacisk negocjacyjny przez duże doświadczenie. Banki go znają. Pytaj o pana Andrzeja, jak już się zdecydujesz na telefon. Daj znać, jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam te biuro doradcze http://finansowypiotr.pl/ z Trójmiasta. Pośrednik kredytowy to kompleksowe wsparcie, które powinniśmy dostać , żeby dostać właściwy kredyt bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

dobra firma finansowa https://www.sowinskie.pl doradzali mi w sprawie kredytu na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetny kredyt pod budowę domu dopasował mi pan Andrzej Lewański, na stronie andrzejlewanski.pl można znaleźć do niego kontakt, ma biuro na Partyzantów we Wrzeszczu. Sympatyczny człowiek, można się dogadać, dopytać, potrafi prostymi słowami tłumaczyć skomplikowane tematy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×