Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobranócka

doradca ubezpieczeniowy WARTA

Polecane posty

Gość dobranócka

witam mam rozmowę w sprawie pracy: doradca ubezpieczeniowy w T.U WARTA czego się mogę spodziewać na tej rozmowie? Czy to też może być praca w terenie, czyli pozyskiwanie nowych klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
praca agenta ubezpieczeniowego na własnej działalności. Dziwi mnie tylko że taka duża firma nie mówi tego wprost !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranócka
zawsze na własnej działalności????? nie ma innej opcji? nic mi o tym nie powiedzieli, ale jak tak, to nie mam mowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Agent zawsze jest na własnej działalności i to na całym świecie. Kiedyś w Warcie był okres pracy na umowę zlecenie ale z planem sprzedażowym do wykonania. Nie wiem czy tak jest teraz, bo zmienił się właściciel Warty. Są też w innych firmach systemy wsparcia finansowego na rozruch interesu, ale o szczegóły zapytaj na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranócka
na doradcę ubezpieczeniowego też działalność?? w ogłoszeniu było: aktywna sprzedaż ubezpieczeń, obsługa klientów w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
No więc wskazuje to na to, że system sprzed laty jest nadal w utrzymaniu. Dostaniesz umowę zlecenie i plan sprzedażowy do wykonania. W tym dzień, dwa lub trzy za biurkiem w przedstawicielstwie Warty gdzie przychodzą klienci a resztę czasu aktywnie spędzasz w terenie oferując różne produkty ubezpieczeniowe. Spróbuj, może ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranócka
Magyster d/s zbytecznych dziękuję za Twoje wypowiedzi, szkoda, że od razu tego w ogłoszeniach nie piszą, ale podejrzewam, ze pewnie nikt by się nie zgłosił :D póki co, czeka mnie jedynie rozmowa, zobaczę jak oni to przedstawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Powiem tak, ta działalność może być całkiem intratna ale zdecydowanie nie jest to oferta dla każdego. Jak się w tym odnajdziesz, to witaj w branży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdnsvns
ta praca w biurze to polega raczej na tym ze dzwonisz do ludzi i umawiasz ich na spotkania a potem jedziesz do nich czyli reszta w terenie, na bank na działalnosci gosp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranócka
Magyster d/s zbytecznych pracujesz w ubezpieczeniach? vdnsvns - a to dzwonienie to ja sama "szukam" ludzi? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Pracuję :). Od 15 lat :). W biurze obsługujesz klienta, tzn. sprzedajesz ale też i wysłuchujesz żali, bóli i tłumaczysz się za wszystkie niedole na jakie cierpi klient z powodu firmy którą ty przed nim reprezentujesz :). Jak pamiętam to plan sprzedażowy był dość wygórowany i absurdalnie zawyżony, wynosił coś chyba około 20-30 tys. miesięcznie. Nie pamiętam, tylko strzelam. Nie wiem czy tak jest obecnie, jeśli się mylę a trafi tu ktoś znający temat aktualnie to proszę o korektę. W biurze masz gratisowy telefon, więc możesz z niego korzystać w celu umawiania spotkań ale jak nie masz planu, swojej listy i koncepcji albo jak firma nie da ci jakiejś bazy danych, to dzwonienie z książki telefonicznej jest absolutną porażką :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry agent ubezpieczeniowy to podstawa. Moja rodzina korzysta z pomocy http://www.ptdfinanse.pl/, warto zainwestować w poradę kogoś, kto się zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś pracowałam i powiem, ze to zależy od firmy – jeśli macie dobra podstawę to nie ma się o co martwić. Gorzej jeśli firma coś kręci i na samej premiii macie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×