Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIABAZ

DOTACJE Z URZĘDU PRACY NA WŁASNĄ DZIAŁANOŚĆ

Polecane posty

Gość KASIABAZ

ZOSTAŁAM zwolniona z pracy che otworzyć własny biznes ile moge dostać dotacji z biura pracy i jak w ogóle zacząć się o to starać??Jestem w tej chwili na zasiłku czy ktos mi może udzielic informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.h.
Musisz przygotować biznes-plan. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj w swoim urzedzie
w kazdym wojewodztwie jest inaczej. a chcesz otworzyc branze w ktorej dotychczas pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazjaaaa
tez bym sie tego dowiedziala, jak bylam w urzedzie sie pytac to babki nic nie potrafily wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby ubiegać się o dotacje z up trzeba być bezrobotnym przez prznajmniej 12miesiecy, pomysł, znakomity biznesplan, to i szansa na dotację jest, trzeba też przejść wiele szkoleń, ale czasem gra warta świeczki, ja niestety ubiegać sie nie mogę bo jestem na krusie, POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIABAZ
Zupełnie inną bo pracowałam jako bibliotekarz w szkole, więc nie założę biblioteki a jaka jest wysokość kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ bodaze jest 20tys zł, ale też maja haczyki bo np nie mozesz kupić produktów które będziesz sprzedawała, bardzo długa lista jest czego za to nie mozesz kupić, moja szwagierka ma styczność z tym a to co sie tam dzieje to jest paranoja, ona własnie pisze projekty dla osób bezrobotnych nie raz opowiadała ze rodzina wójta i innych osobowosci dostawali bezprawnie te dotacje, a co gorsza były przypadki że takie osobniki kradły pomysły urzędnicy odrzucali biznesplany a rodzinka później ten biznes otwierała, a po 2 teraz w tych czasach w Polsce nie am sensu otwierać DG. zusy skarbówka opąłty zjedzą przedsiebiorcę, żeby jako tako wyjsć na na mały plusik obró musi być 5tys w zwyz w innym przypadku działalnosć upada, a jak sie nie utrzyma 3lata musisz oddac dofinansowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEZU JA NIE WIEM W JAKICH WY
urzedach jestescie, ale jak ja otwieralam ponad rok temu dzialanosc to byly nastepujace wymagania: - trzeba bylo byc zarejestrowanym w PUP conajmniej 1 miesiac, a NIE 12 miesiecy- chyba kogos pogielo ;/ i w sumie to byl najwazniejszy warunek, - ukonczyk kurs ABC przedsiebiorczosci - PARE GODZIN TO CHYBA TRWALO - trzeba bylo przygotowac biznesplan (wiaodmo najlepsze pomysly dostana dotacje), kasy dostalam dokladnie - 19,800 zł firma musi istniec na rynku 1 rok ;) a nie 3 lata - to jakies bujdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIABAZ
Bez przesady tylu ludzi ma własne firmy, jak mam pracować u kogoś za 1000 zł od pon do niedzieli to wolę u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIABAZ
jezu.. Dzięki za info..Pójde do urzędu i tam dowiem sie szczegółów może ktoś jeszcze podzieli sie swoimi doświadczeniami?? a jak ci idzie biznes Jezu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o czym myslalas?
muisz dobry biznes plan napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o czym myslalas?
powinnas znalesc nisze. Nie powielac cos co juz jest bo latwo sie przewrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o czym myslalas?
znalam dwie rozne osoby , ktore otworzyly z pienidzy up, firme. Obydwoje dotrzymali tylko roku i zamkneli dzialalnosc. Oplaty, zus, podatki ich zżarly. Pracuje w HR i widze ile osob pisze ze mialo swoja dzialnosc. Zazwyczaj prowadzili ja tylko rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIABAZ
chciałabym założyć sklep internetowy na allegr z sukienkami szytymi przez moja koleżankę krawcowa, kóra nie che juz pracować u kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIABAZ
co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o czym myslalas?
to mozze i mialoby racje bytu. Tym bardziej ze mase ludzi z ktorymi rozmawiam kupuja odziez przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się o dofinansowanie z Urzędu Pracy i potrzebuję zapewnienie lokalu Czy ktoś wie jak ta umowa powinna wyglądać ? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie staram się o dofinansowanie z UP w Gliwicach i z tego co już sie dowiedzialem do Urzedniczki trzeba być zarejestrowanym i ja własnie będę się rejestrował 01.12.2013 i tego samego dnie moge skladać podanie a szkolenie będzie pod warunkiem że będzie na to czas gdyż jak dostaną pieniądze to muszą je rozdysponować i może się okazać że w przeciągu miesiąca dostane dofinansowanie. A jeżeli chodzi o lokal to trzeba mieć akt własności lub umowę najmu w której będzie prowadzona działalność pozatym dostałem cały wykaz instytucji wspomagających przedsiębiorców Pozdrawiam wszystkich Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne bzdety osoby gdzies tam wyzej. jakie 12 miesiecy trzeba byc bezrobotnym hahah wystarczy 1 miesiac. Autorko tego tematu, nie sluchaj ludzi na forum bo oni gowno wiedza. Odwiedz kilka serwisow poswieconych zakladaniu dzialalnosci i dotacjom z UP i wszystkiego sie dowiesz od profesjonalistow a nie od takich pesymistycznie nastawionych amatorow jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam 20 tyś ,założyłam sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,uwaga na takie dotacje..wydaje sie ze wszystko ladnie pieknie...bedzie kasa z dotacji jest szansa na wlasny biznes...ale to nie takie słodkie,zeby nie negowac wszystkiego,zależy od tego jaki rodzaj dzialalnosci,bo jesli bedzie wymagala lokalu i stale dokupywania nowego towaru to UWAGA mozna sie niezle ugotowac...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym urzędzie jest inaczej. Idź i się dowiedz w swoim. Na stronie internetowej twojego PUPu też pewnie jest jakieś info i regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę się zorientować bo z tego co mi się obiło o uszy to mają zlikwidować dotacje z urzędu pracy a zamiast tego mają być udzielane jakieś preferencyjne kredyty. Nie wiem dokładnie bo się tym ni interesuje ale mówili o nas o tym w lokalnym radiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego można się ugotowac jeśli potrzebny jest lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita. Planuje otworzyc dzialalnosc zwiazana z uslugami koparko ladowarki. czy jest mozliwosc wziecia dofinansowania ( 20 tys ) na koparke? ( jest to maszyna budowlana ) i czy UP moglby mnie wyslac na kurs przed otworzeniem tej dzialanosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się zakłada biznes internetowy (dotacja,np.handel odzieżą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, na pewno znajdzie się tutaj osoba, która będzie wiedziała, Czy mozliwe jest uzyskanie dotacji na budowę myjni bezdotykowej? Takiej ekologicznej. Znaleźliśmy z mężem producenta, który by nam wybudował taką myjnię (http://www.klimres.pl/) i już jesteśmy praktycznie zdecydowani na taką inwestycję, teraz zastanawiamy się czy mozna dostać jakąś dotacje z UE. Wie ktoś coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×