Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_N_K_A

DOZ apteki zatrudnienie

Polecane posty

Hej kieruje w tym wątku pytanie do wszystkich tych którzy w aptekach DOZ pracują bądż chcą pracować. Tym pracującym będę wdzięczna za opinie, a poszukującym pracy za info gdzie szukają ofert, co ich motywuje do podjęcia pracy w tej sieci. Czekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poparz na pracuj, tam mają sporo ogłoszeń, z całego kraju. Rekrutacja trwa często, wiec pewnie coś znajdziesz dla siebie. Ja na prace nie narzekam, tylko pensja mogłaby byc wyzsza, ale nie sadze ze w innych sieciówkach lepiej płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info, chętnie skorzystam z porady. co pensji zdaje sobie sparwe ze kokosów nie bedzie, ale dzięki za cenna uwage. oosbiscie natknęłam sie na bardziej złośliwe opinie nt. pracy tam, wiec cieszy mnie twój optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optymizm to za duzo powiedziane, po prostu szanuje prace jaka mam, a że nie jest tam najgorzej to przesadnie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrudniaja bardzo czesto, wiec chyba są w dobrej kondycji finansowej,co by nie mowic daja miejsca pracy. Chocby za to bym docenila ich role na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_K_A
Dzięki za sugestie, mile mnie zaskoczyły, spodziewałam się samych złych wiadomości. Co do wynagrodzenia to zdaję sobie sprawę ze na rynku nie jest obecnie najlepiej, ale poza kwestią finansową liczy się tez atmosfera pracy, wymagania pracodawcy, praca z ludźmi. Z tego co zdążyłam się zorientować w DOZ nie gnębią, nie wykorzystują, mają owszem swoje standardy, które nie każdemu pasują, ale to chyba domen tzw korpo, nie każdy się tam odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie teraz w farmacji jest ciężko, więc ludzie nie powinni tak narzekać na swoją pracę, dziwią mnie tym bardziej oszczerstwa wypisywane w Internecie. sadze ze część z tych rzeczy mijaj się z prawdą. To tylko wąska grupa mega sfrustrowanych ludzi pozwala sobie na takie szerzenie opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_K_A
Zgadzam się z tym, myślę, że jest to próba odegrania się na swoim byłym pracodawcy, tylko czy warta świeczki? nie sądzę. Mnóstwo młodych farmaceutów poszukuje pracy, sadzę, że sieci są dla nich doskonałym miejscem by zacząć swoją karierę zawodową, stąd nie myślę, by opinie innych miały wpływ na ich decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riandexjopo1982cyafz
Poparz na pracuj, tam mają sporo ogłoszeń, z całego kraju. Rekrutacja trwa często, wiec pewnie coś znajdziesz dla siebie. Ja na prace nie narzekam, tylko pensja mogłaby byc wyzsza, ale nie sadze ze w innych sieciówkach lepiej płacą. Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXyX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda cały czas zatrudniają, mają ciekawe oferty, często szukają mgr farmacji, wiec jak dla mnie bomba, bo jestem młodym farmaceutą, sadze że zaczepienie sie w dużej firmie daje szanse na pewna stabilizacje, jak i dalszy rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodafarmaceutka
racja, firma się rozwija, więc warunki pracy coraz lepsze. Pracuję w Doz ponad 2 lata i z mojej perspektywy firma wprowadziła kilka korzystnych zmian dla pracowników, np. opiekę medyczną dla pracowników, karta fitprofit, premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_farmacja
Podejście DOZ do pracowników na duży plus. Pracownicy mogą liczyć na opiekę medyczną, kartę Fitprofit, szkolenia, rabaty na produkty, ubezpieczenia zdrowotne, premie miesięczne zależne od indywidualnej sprzedaży ale są jak najbardziej osiągalne. Kontakt z koordynatorem i HR Managerem jest świetny - są bardzo pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_waw
Czy orientuje się ktoś jak wygląda kwestia przeniesienia się w sieci DOZ do innego miasta już po zatrudnieniu w konkretnej placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_k
z tego co się orientuję, to chyba najlepiej zadzwonić do regionalnego menadżera i z nim poruszyć kwestię przeniesienia. Ten z kolei chyba kontaktuje się z regionalnym z regionu, do którego chcemy się przenieść, aby potwierdzić wolne wakaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość troska o pacjenta
Dnia 27.01.2015 o 11:25, Gość A_N_K_A napisał:

Zgadzam się z tym, myślę, że jest to próba odegrania się na swoim byłym pracodawcy, tylko czy warta świeczki? nie sądzę. Mnóstwo młodych farmaceutów poszukuje pracy, sadzę, że sieci są dla nich doskonałym miejscem by zacząć swoją karierę zawodową, stąd nie myślę, by opinie innych miały wpływ na ich decyzje.

Ale to powszechne w sieciach przykasówki i  "dbaj o pracodawcę"

mgr, farmacji zwolniona – cytuję: ”...nienależyte wykonywanie podstawowych obowiązków pracowniczych polegające na: niekompletnej obsłudze pacjentów, także w zakresie informacji o sprzedawanych produktach (cenach), braku zaangażowania i aktywnego uczestnictwa w maksymalizacji przychodów ze sprzedaży produktów zgodnie ze strategią marketingową przyjętą przez pracodawcę, braku dbałości o interesy pracodawcy, co wyraża się między innymi w niestosowaniu standardu obsługi pacjenta  w szczególności:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.01.2015 o 11:25, Gość A_N_K_A napisał:

Zgadzam się z tym, myślę, że jest to próba odegrania się na swoim byłym pracodawcy, tylko czy warta świeczki? nie sądzę. Mnóstwo młodych farmaceutów poszukuje pracy, sadzę, że sieci są dla nich doskonałym miejscem by zacząć swoją karierę zawodową, stąd nie myślę, by opinie innych miały wpływ na ich decyzje.

Ale to powszechne w sieciach przykasówki i  "dbaj o pracodawcę"

mgr, farmacji zwolniona – cytuję: ”...nienależyte wykonywanie podstawowych obowiązków pracowniczych polegające na: niekompletnej obsłudze pacjentów, także w zakresie informacji o sprzedawanych produktach (cenach), braku zaangażowania i aktywnego uczestnictwa w maksymalizacji przychodów ze sprzedaży produktów zgodnie ze strategią marketingową przyjętą przez pracodawcę, braku dbałości o interesy pracodawcy, co wyraża się między innymi w niestosowaniu standardu obsługi pacjenta  w szczególności:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×