Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klakla

Działalność gospodarcza i dofinansowania

Polecane posty

Gość klakla

Tak wiem że jest już kilka topików na ten temat ale wiem, że jest to sprawa, która interesuje wiele osób.Chciałabym otworzyć własną działalnośc mam pomysł ale nie mam środków finansowych:) .Nie jestem zarejestrowana jako bezrobotna i mam prawie 30 lat więc napewno Urząd Pracy odpada.Czy są jakieś dofinansowania biorąc pod uwagę mój wiek i to, że pracuję na 1/2 etatu( na razie).Potrzebowała bym na początek około 20.000-30.000 tyś ale skąd to wziąść???? Czy jest ktoś kto zaczynał od zera? jestem ciekawa wypowiedzi róznych osób na ten temat, jak myślicie czy to wogóle ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
hm nikt nie zainteresowany i chętny do odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarejestruj
się w urzędzie pracy masz szansę na bezzwrotną pozyczkę na rozpoczęcie dzialalności gosp ale wpierw się musisz zwolnić z obecnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
a ile trzeba być zarejestrowanym w UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
kto jeszcze mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
Statut bezrobotnego jest bardzo ważny, ale nie ma wytycznych co do jego długości. możesz sie w jeden dzień zarejstrować a w drugi złożyć wniosek. Poza tym wiek też nie ma znaczenia. Potrzebne jest zaświadczenie, że przez 12 miesięcy nie prowadziłeś działalności gospodarczej. Otrzymujesz ok. 12 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
dzieki za odpowiedz ale jak to wygląda z formalnej strony czy każdy dostanie takie dofinansowanie z UP? Chyba trzeba napisać jakiś biznesplan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
nadal czekam na odpowiedź od osób, które zaczęły w podobny sposób i im się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×