Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny6 poradzcie

Dzień próbny w sklepie z ciuchami?

Polecane posty

Gość dziewczyny6 poradzcie

W srode bede prawcowac na probe od 15 do 20 w sklepie z ciuchami. Jeśli sie spodobam to mnie zatrudnią...ale no wlasnie jak mam sie spodobac? co robic, jak sie zachowywac? na co sie przygotowac?boje sie ze mnie zje stres :( pracowalam juz w sklepie, ale krotko i nie z ciuchami ale z dalanteria skorzana. Nie znam asortymentu, wiec jak mam sie wykazac? porosze o rady bo bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi___
heh.. normalnie, nie stresuj sie..pewnie powiedza Ci co masz robic.. nie bądź natarczywa dla klientów.. nie pytaj" w czym moge pomoc?" tylko jesli widzisz, ze ktos stoi długo i sie zastanawia"czy podac jakis rozmiar"? .. dasz rade, nie bądź namolna..zreszto co sklep "to obyczaj" p.s a w jakim masz szanse pracowac???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
ekspress z ciuchami cos w stylu hmm cotton clubyu tak nam ojeo ko, no tak, ja chetnie bym doradzila itd ale nie orientuje siep rzecviez w tym wszystkim co oni tam maja, jejku nie chce dac plamy, ja sie szybko ucze, ale nie tak zenby wejsc do nowego sklepu i zaczac od razu sprzedawac:( jesli sie sprawdze to mnie zatrudnia, ale na taka probe zaprosili tezi nne osoby tylko na inne dni, nie wiem jak obslugiwac kas fiskalna( mialam w poprzednim sklepie kase ale inna a poza tuym juz niebardzo pamietam to wszystko), postaram sie byc soba, bede mila i usmiechnieta nic innego mi nei pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie pracowalam w sklepie z ciuchami ale nie lubie jak zaraz po wejsciu pytaja \"czy w czyms pomoc?\". nienawidze tego po prostu. mam wrazenie, ze ktos mi sie narzuca, kiedy ja nie chce tolerowac jego obecnosci. z drugiej strony wymaga sie przeciez od sprzedawcy, zeby pomógł w zakupie, doradził. myślę, że szczery uśmiech i uprzejmosc wystarcza. pomagaj w dokonywaniu zakupow, ale sie nie narzucaj. co do asortymentu, ktorego nie znasz- na pewno Ci wszystko wyjaśnią. będzie dobrze. POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
i nie bedzie zle odebrane ze o wszystko pytam? jak obslugiwac kase, gdzie sa jakie ciuchy, jak z rozmiarami itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona alfa
powiem , czego ja oczekuję od sprzedawcy : 1) miłego dzień dobry przy wejściu , w uśmiechem 2) nieatakowania mnie od razu pytaniem "w czym mogę pomóc" , jak będę chciała , to poszukam wzrokiem , a jak mnie akurat nie zauważy , to podejde i sie spytam 3) niewystawania nade mną jak kat nad grzeszną duszą - chcę sobie w spokoju pooglądać; jak sprzedawca nie wie , czy ja może nie chcę pomocy , to może podejść i sie spytać "moze pani pomóc?" , ale jak podziękuję , to zostawic mnie w spokoju; nie znosze , jak mi sie patrzy na ręce 4)miła mina , uśmiech i w żadnym wypadku naśmichywanie się z klientów , bo oni nie są głupi i wiedzą , co jest grane 5)niezbijanie się w kupy z innymi ekspedientkami, niech kazda robi swoje a co od ciebie może oczekiwać własciciel sklepu , to nie wiem na pewno uśmiech to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
wiem, że zadaje naiwne pytania, ale nie wiem nawet jak powinnam sie ubrac? dzoiewczyny ktore tam pracuja mialy zwykly t-shirt i adidasy:) ja nie nosze adidaskow, ale moze zwykle plaskie duty beda ok? mam takie zamszowe brazowe i do tego moze dokupie jakas koszulke dzis hmm turkusowa? brazowa? i dzinsy ciemne - bedzie ok? zeby nie wygladac jakos krzykliwie ale i nie jak niechluj :) a jesli chodzi o "dzien dobry" od drzwi, oczywiscie tez myslalam zeby witac klientki w ten sposob i z usmiechem...no ale czy tez klientki w wieku np. 17 lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaJSHDD
TAK, KLIENTKI W WIEKU 17 LAT TEZ I TE 14 LAT ROWNIEZ Jedna zasada, Ty jestes dla klientek, nie one dla Ciebie, nienawidze jak mi jakas wypindrzona lalunia w sklepie robi łaske ze mnie w ogole obsluzy. Od razu takie wywalac na zbity pysk. Szczytem chamstwa sa ekspedienci w sklepie Diesel na Rynku krakowskim. Najpierw lustruja Cie od stop do glow jak jestes ubrana, czy w ogole warto podchodzic. KOSZMAR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
nie, tak napewno sie nei zachwouje, ja tez nie lubie takich osob, postaram sieb yc mila i pomagac w miare swoich mozliwosci, tylko nie wiem czy mnie nie zje stres :o wiem ze musze myslec szybko i byc bystra, moze ze zjem plusz magnez czy tam aktiv?:D:D albo cos w tym guscie? i chyba wypije meliske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
a co z tym moim strojem?? do ciemnych dzinsow i plaskich butkow zamszowych brazowych jaka bluzke, koszulke? mam brazowe wlosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunkaaaaaaaa
hej badz soba ale z usmiechem na twarzy bo lubimy sympatyczne ekspediętki dobrze by było gdybys pamietała wszystkie rozmiary ubrań czyli S,M,L itd. klient jak jest nie zadowolony to musisz sie usmiechać i robić przyjazne otoczenie. na rozmowie mozesz sie przyznać że czegoś nie rozumiesz ale zaznacz że szybko sie uczysz i nie stworzy ci to problemów.ubierz sie skromnie a do dzinsów fajnie np. ubrac sweterek , fryzyra upieta bo to nie spotkanie z kolega ale z pracodawca i makijaż skromny tapeta odpada. pamietaj o paznokciach aby były zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na rozmowie w sprawie pracy w sklepie ... okazalo się ze zamiast rozmowy będzie próbna godzina, a ja w szpilkach itp, czulam sie głupio bo sklep z ubraniami na luzie ... Prace dostałam, a w ciągu tej godzinki pomagałam ludziom szukać różnych ciuchów, doradzałam i pilnowałam przymierzalni.Tylko mi sie nie podobalo to że zaprosili na rozmowe a nawet ze mna nikt nei gadał. Sklepu nie polecam, nie pracuje tam od 2 lat a jego nazwa to Carry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
rozmiary znam, jeszcze sobie przxypomne symbole na metce zaraz :) chociazn ie wiem po co :P a jesli chodzi o pilnowanie przymierzalni to..?? na czy mto ma polegac? no bo nie powiem do babki:"prosze pokazac co pani tam wnosi" :D najlepiej to zapytam dziewczyn, ktore tam ptacuja czy u nich liczy sie ciuchy itd. Napisz mi prosze na czym to pilnowanie przymierzalni powinno polegac :) stroj bedzie taki: bluzeczka w paski takie pastelowe z brazem, kremem i rozem :) brazowe butki i pasek, i spodznie jasne albo ciemne jeansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady margaret
a jak dostałas tą prace? poprostu złozyłas cv w sklepie czy miałas juz jakies doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny6 poradzcie
zlozylam cv, a doswiadczenie niewielkie - 3 miesieczne, bo studiowalam dziennie a teraz bede zaocznie a jak zaszicie co jest w takiej pracy najwazniejsze tzn. jakie cechy? na co stawiacie? uismiech? l;adny wyglad? przyjazne usposobienie? co jest NAJWAZNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnowanie polegało na tym aby wiedziec w której przymierzalni jest ile rzeczy wnoszonych i ile jest przy wyjściu z przymierzalni. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×