Odpowiedz na ten temat

ermail kto dostał wypłatę

• Lena123B 2017.07.14 [21:24]
    Ja jestem zalogowana cały czas, ale nie wiążę z tym większych nadziei. Tak tylko od czasu do czasu.
  • ligan 2017.07.20 [14:14]
    eRmail to teraz dno, jestem w tym programie od 2 lat i jeszcze nie miałem żadnej wpłaty, mam uzbierane ponad 191 zł i nie zapowiada się żeby to konto się zwiększyło.gdyż ostatnio dostałem trochę płatnych e-maili ale program nie nalicza za nie zapłaty,pisałem kilka o tym kilka razy do administratora ale nawet nie raczy na n ie odpowiedzieć dlaczego nie sa naliczane wypłaty za przeczytanie płatnych e-maili
  • gość 2017.08.11 [23:31]
    Potwierdzam, że to ściema. Po 4 latach 180,20 zł i przychodzą teraz maile raz w tygodniu za 2 gr.!!! Przez kolejny rok mam szansę nazbierać 104 gr. czyli 1,04 zł. Nagłaśniajcie informacje o tych oszustach!!!
  • gość 2017.08.15 [11:28]
    Tak to straszne oszustwo.Prokuratura powinna się tym zająć.Ludzie stracili mnóstwo czasu na czytanie bzdurnych emaili,a nikt nie otrzymał kasy.
  • gość 2017.08.23 [12:38]
    No, daliśmy się nabić w butelkę i jesteśmy sami sobie winni. Po pierwsze nikt nie zwrócił uwagi na brak regulaminu do wglądu na stronie eRmail. Opieraliśmy się wyłącznie na informacjach zawartych w pierwszych mailach i podnieciły nas pierwsze "wpływy" - po złotówce od reklamy. Potem były reklamy po 50 groszy, potem po 20, lub 10, ale było ich dużo i "zarabiało" się szybko. Teraz maile przychodzą rzadko i ich cena to 2 grosze.
    Mam "odłożone" na koncie ponad 180 zeta, obliczyłam, że żeby "dociągnąć" do dwustu, czytając po pięć maili w miesiącu w cenie 2 grosze za jeden - musiałabym klikać w reklamy przez kolejne PIĘTNAŚCIE lat. No i niestety, możemy bezczelnym właścicielom tej złodziejskiej, bandyckiej firmy najwyżej naskoczyć na pukiel. Ponieważ w żadnym regulaminie i w żadnej wiadomości informacyjnej nie gwarantują nam określonych zarobków w określonym czasie, jak również stałej ceny za przeczytanie jednego ermaila. Jest powiedziane, że ta kwota wynosi DO 1zł. Czyli - może to być nawet pół grosza.
    Należałoby rzucić to wszystko w cholerę, ale trochę żal po czterech latach sumiennego klikania, będąc na dodatek prawie na finiszu.
    Myślę, że jedynym sposobem uzyskania kasy byłby proces z powództwa cywilnego, tyle, że musiałby to być pozew zbiorowy. Pewnie chętnych by nie brakowało, ale taki proces to kosztowna sprawa i nie ma gwarancji wygranej. A wszystkie koszty procesu ponosi strona przegrana. Podejrzewam, że osoby zamożne nie bawią się klikaniem w reklamy za grosze, więc raczej my, oszukani, nie posiadamy nadmiaru nadmiaru wolnej kasy.
    Więc będziemy tak klikać do usranej śmierci w nadziei, że może jednak kiedyś tam wypłacą.
  • gość 2017.08.24 [12:24]
    Ja uzbierałem w eRmail 192,31 zł i teraz konto stoi w miejscu, bo chociaż ostatnio przychodzi trochę maili to za przeczytanie tych maili nie są w ogóle doliczone zapłaty tak ze konto nic nie wzrasta.Pisałem już kilkakrotnie do Administratora maila z zapytaniem dlaczego nie są naliczane zapłaty za maile ale nawet nie raczy odpowiedzieć.Do Dziś nie otrzymałem od niego żadnej odpowiedzi. Widać więc wyraźnie że jest zwykłe oszustwo.
  • gośćpawel 2017.09.11 [12:38]
    Mam konto od 2014 (3lata) i uzbieralem 173 PLN. I od tegl momentu nie przychodza mi juz zadne maile do czytania. Wiec raczej nic nigdy nie wyplacaja.
  • antykleryk 2017.09.23 [12:07]
    Zarejestrowany od 16. lipiec 2013 na koncie 180 zł co trzeci dzień 1 mail za 2 gr czyli za 100 lat będzie 200 zł. Straszny chłam.
  • gośćjanek 2017.10.01 [15:30]
    Czekam od 1 maja 2013 roku i od dłuższego czasu otrzymuję po dwa-trzy ermaile w miesiącu za 3 grosze każdy.Mam na koncie 182 złote.
  • gość 2017.10.02 [11:41]
    Dawałem swój wpis już 23 sierpnia 2017 r i podawałem wtedy ze na moim koncie jest 192.31 zł. Dzisiaj jest 2 październik 2017 r. i moje konto nadal jest takie same czyli 192.31 zł pomimo że każdego dnia przychodzą e-maile to nie są naliczane zapłaty za przeczytanie tych e-maili.widać Administrator robi wszystko żeby nikt nie otrzymał tych 200 zł ani tez nie odpowiada na maile w tej sprawie. To oszust
  • gość 2017.10.12 [12:59]
    Też mi się wydaje że to oszustwo. Konto mam założone od lipca 2013!!! i o ile na początku otrzymywałam kilka maili dziennie, płatnych po 80 gr, o tyle obecnie mam na koncie 182,95 i maile nie przychodzą prawie wcale, a jeśli już, to są płatne po 2 grosze! Pewnie, gdybym zgodnie z zachętą przestawiła konto na
  • gość 2017.10.13 [18:17]
    Konto od 2013 roku, 109 zł, od dawna nic nie przychodzi do klikania, tylko pojedyncze linki. Zbieram się stamtąd. Oszuści jakich mało..
  • gość 2017.10.15 [11:23]
    szybka wyplata, na start 20 zl wyplata 200 polecam
    http://www.ermail.pl/link/TNY7XVJAlCNNCaTmANc 7JCceeecmNCVT
  • gość wczoraj [11:00]
    ja już klikam jakieś 3 lata i mam 151 zł, może ze 2 lata i 200 uzbieram bo jak tyle klikam to szkoda mi to j**..ć w cholerę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...