Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie, Jestem doradcą online firmy Euro-Tax, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych. Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy. Zapraszam do dyskusji w tym temacie. Jestem do Waszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ramach dalszego rozwoju naszej firmy i poszerzania świadczonych przez nią usług, w dużej mierze nacisk kładziony jest obecnie na rozwój gałęzi internetowej euro-tax.pl . Dlatego też, został uruchomiony znany już Państwu doradca online doradca.online@euro-ta x.pl , panel klienta na naszej stronie internetowej, czy moja skromna działalność na forach internetowych. Obecnie pragnę przedstawić Państwu kolejną naszą odsłonę, mianowicie profil na znanym portalu społecznościowym Facebook. Znaleźć tam mogą Państwo zarówno grupę pod nazwą 'Praca za granicą' (link w stopce), jak i profil Euro-tax.pl, a w samy profilu, wiele ciekawych informacji, nowinek, profile osób sympatyzujących z firmą, panele dyskusyjne, materiały multimedialne, profil firmy na Facebooku znaleźć mogą Państwo pod wskazanym linkiem Euro-tax.pl na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Euro-Taxpl-zwr ot-podatku/205372556672 Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> natalie2803 Czy jest mozliwosć zwrotu podatku jezeli nie posiadam payslipow? Witam, tak, payslipy są jednym ze sposobów ubiegania się o zwrot podatku ale nie jedynym, np w przypadku Wielkiej Brytanii i Irlandii zamiast payslipów może Pani złożyć dokumenty P45 i P60, jednakże payslipy są podstawowymi formami rozliczenia z pracodawcą. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamisia
ile trwa rozliczenie z UK? i co trzeba zlozyc , jakie dokumenty? i ile to kosztuje mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaomka
POLECAM EURO-TAX :) Jestem z nich baaaaardzo zadowolona. W sumie na pieniadze czekalam 1,5 roku, ale to z winy urzedow angielskich, bo podobno kilka razy ginely moje papiery i prosby o wznowienie :) Jednak Euro_tax poradzil sobie swietnie :D Dziekuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaomka
a i jeszcze dodam, ze pieniadze dostalam od Euro-Tax 6 grudnia, co mnie jeszcze bardziej ucieszylo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rozliczenie podatku z Wielkiej Brytanii trwa średnio 4 do 6 miesięcy, niezbędne dokumenty do rozliczenia to P45, P60 lub payslip. Prowizja wynosi 15% plus VAT od kwoty uzyskanego zwrotu. W celu uzyskania dalszych i dogłębnych informacji oraz przebiegu procedury zwrotu proszę zapoznac się z informacjami na oficjalnej stronie euro-tax.pl Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na stronie internetowej euro-tax.pl pod linkiem http://www.euro-tax.pl/aktualnosci/oswiadczenie,121.html zostało zamieszczone oświadczenie w którym : (...) Zarząd spółki zdecydował o wystosowaniu oficjalnego pisma wobec nieprawdziwych zarzutów pojawiających się na forach internetowych.(...) Poniżej przytoczone zostaną najważniejsze fragmenty danego oświadczenia, a całość mogą Państwo przeczytać na wskazanym powyżej linku: (...) Niniejszym oświadczamy, że pojawiające się na forach internetowych oskarżenia wobec firmy Euro-Tax.pl są fałszywe, niezgodne z rzeczywistością i bezpodstawne. Firma Euro-Tax.pl Sp. z o.o. zawsze wypłaca pieniądze swoim klientom z tytułu zwrotu podatku za pracę za granicą, nie przetrzymuje płatności, nie oszukuje swoich klientów. Firma Euro-Tax.pl nie pobiera żadnych opłat wstępnych za świadczoną usługę(za wyjątkiem rozliczenia podatku za pracę w Norwegii), a o zwrot podatku dla swoich klientów walczy do końca. Odpierając zarzuty o nieterminowość, pragniemy podkreślić, że firma Euro-Tax.pl jest wyłącznie pośrednikiem w odzyskiwaniu podatków za pracę za granicą (tak jak każda inna firma zajmująca się zwrotem podatku za pracę za granicą). To nie my, ale zagraniczni urzędnicy podejmują decyzję o przyznaniu zwrotu, a ewentualne opóźnienia w jego realizacji są następstwem kilku czynników: - zagraniczne urzędy skarbowe mają czas od 3 do 6 miesięcy na wstępną decyzję w sprawie zwrotu podatku (...) - braku poprawnie wypełnionych formularzy przez klientów, (...) - braku kontaktu i reakcji ze strony niektórych klientów na nasze zapytania, maile i telefony. Wszystkich obecnych oraz przyszłych klientów pragniemy zapewnić, że prowadzona przez nas działalność jest uczciwa i przejrzysta, a niepochlebne i nieprawdziwe wpisy na forach internetowych są dziełem nieuczciwej konkurencji. Od początku swojej działalności firma Euro-Tax.pl odzyskała podatek dla 40 tysięcy Polaków na kwotę przekraczającą 100 milionów złotych. Średni czas oczekiwania na zwrot wyniósł 4 miesiące. Co więcej, firma prowadzi regularne badania jakości świadczonych usług . Wyniki ankiet prowadzonych wśród klientów są odmienne od treści rozpowszechnianych na forach internetowych. Klienci oceniają firmę bardzo wysoko i pozytywnie (na skali od 1 do 4, gdzie 1 oznacza bardzo dobrze, 2 dobrze, 3 dostatecznie i 4 niezadawalająco, firma w zeszłym roku otrzymała ocenę 1,69). Dodatkowo o wiarygodności, profesjonalizmie oraz przejrzystości procedur stosowanych w firmie świadczy jej obecność na giełdzie NewConnect. Mamy nadzieje, że oficjalne stanowisko firmy Euro-Tax.pl rozwieje Państwa ewentualne wątpliwości, co do uczciwości i wiarygodności naszej firmy oraz jednoznacznie potwierdzi, że fałszywe oskarżenia są bezpodstawne i sprzeczne ze stanem faktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayko
jaki jest czas realny oczekiwania na zwrot z norwegii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w przypadku norwegi sprawy wyglądają następująco: realizacja wniosków o zwrot podatku odbywa się dwa razy do roku, czyli czas realizacji wynosić powinien do pół roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wg ostatnich informacji jakie otrzymaliśmy z brytyjskiego urzędu skarbowego, mówi się że już niedługo zwroty podatku z Wielkiej Brytanii będą procesowane szybciej niż dotychczas. Zwrot podatku z UK będzie trwał ok. 4-6 tygodni - zapewnia HMRC. Wszystko to za sprawą zautomatyzowanego i zcentralizowanego systemu baz danych, dzięki którym urzędnicy będą mogli sprawniej i efektywniej przerabiać wnioski o zwrot podatku. Jednocześnie Urząd prosi o wyrozumiałość co do terminowości przyznawanych decyzji system informatyczny nie działa jeszcze w pełni i na początku mogą pojawić się pewne trudności. Zapewnia jednak, że urzędnicy brytyjscy dołożą wszelkich starań, aby wnioski klientów naszej firmy były obsługiwane według najwyższych standardów. Pełne wdrożenie nowego systemu potrwa jeszcze ok. 4 tygodni. Po tym czasie procesowanie wniosków będzie sprawniejsze. Więcej na http://www.euro-tax.pl/aktualnosci/szybszy-zwrot-podatku-z-uk,125.html Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorio86
chcialem zapytac czy jest mozliwosc informacji na temat nazwy uzytkownika oraz hasla na panelu klijenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASU TO TYPOWY BUC !!!!
Nie wnikam w meritum twojej sprawy , tylko w sedno dotyczące stosunków międzyludzkich. Czy Ty nie wiesz ,że zwracając się do obcej osoby , zwraca się per Pan/i ??? W Anglii tego mgą nie wymagać , bo to kraj , który zmierza ku upadkowi , ale w Polsce jest to praktyka wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia2509@wp.pl
czy to prawa, że nie oddajecie kasy ? pisałam do was i mi wkręcacie, że powinnam już miesiąc temu mieć na koncie a nie mam nic do dziś !! jaką dajecie mi gwarancje ? jestem już bez nadziei tym bardziej, ze to nie jest mała kwota i jest mi bardzo potrzebna ile mam jeszcze czekać ? kontakt do mnie sandrunia2509@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaris32
przebywam za granica, czy jest jakas inna metoda niz call center na skontaktowanie sie z euro-tax.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pragnę zwrócić Państwa uwagę na portal opineo.pl w zakładce znaleźć mogą Państwo opinie internautów o działaniu, rzetelności i sprawności funkcjonowania euro-tax.pl. Jednej z głównych firm na polskim rynku, zajmującej się zwrotami podatków z zagranicy. Na przestrzeni 5 miesięcy zamieszczono ok 300 wpisów, a sama firma uzyskała jak dotychczas bardzo wysoką ogólną notę 9 z 10 możliwych punktów. Opineo daje możliwość podzielenia się z innymi internautami swoją opinią, i doświadczeniem, w sposób ujednolicony i wygodny do porównania, w przeciwieństwie do for internetowych gdzie sa przeważnie opinie w formie zwięzłych lub rozwlekłych wpisów. Oczywiście zdarzają się zamieszczone nam także opinie negatywne, staramy się aby wskazane nam błędy i uchybienia szybko naprawiać i nie dopuścić do nich ponownie. Zapraszam Państwa powtórnie, osoby, które chcą się podzielić swoją opinią, do zamieszczenia jej na opineo.pl Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>chcialem zapytac czy jest mozliwosc informacji na temat nazwy uzytkownika oraz hasla na panelu klijenta >>>> Witam, przepraszam na wstępie, że dopiero teraz odpowiadam na Pańskie pytanie, jednakże, w celu pełnej odpowiedzi na nie, czy mógłby Pan wyjaśnić o co dokładnie Pan pyta?! Chodzi Panu o przypomnienie Pańskich danych do panelu klienta? pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>Nie wnikam w meritum twojej sprawy , tylko w sedno dotyczące stosunków międzyludzkich. Czy Ty nie wiesz ,że zwracając się do obcej osoby , zwraca się per Pan/i ??? W Anglii tego mgą nie wymagać , bo to kraj , który zmierza ku upadkowi , ale w Polsce jest to praktyka wymagana.>>>> Witam, dziękuję za zwrócenie na to uwagi, w pełni Pana popieram, a także samą ideę kultury rozmowy z osobami obcymi, stronami porozumienia, a także właściwego stylu wypowiedzi zamieszczanych na forach. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>polaris32 przebywam za granica, czy jest jakas inna metoda niz call center na skontaktowanie sie z euro-tax.pl ?>>>> Witam, tak, jest. Może kontaktować się Pan z doradcą online euro-tax.pl, osoby, która właśnie zajmuje się kontaktem z klientem internetowym. Proszę kontaktować się poprzez mail na doradca.online@euro-tax.pl Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>sandrunia2509@wp.pl czy to prawa, że nie oddajecie kasy ? pisałam do was i mi wkręcacie, że powinnam już miesiąc temu mieć na koncie a nie mam nic do dziś !! jaką dajecie mi gwarancje ? jestem już bez nadziei tym bardziej, ze to nie jest mała kwota i jest mi bardzo potrzebna ile mam jeszcze czekać ? kontakt do mnie sandrunia2509@wp.pl>>>>> Witam, oficjalnym oświadczeniem zarząd spółki zdementował wszelkie plotki, jakoby spółka przetrzymywała pieniądze klientów na wlasnych kontach. Nie jestem w stanie udzielic Pani informacji o czasie zwrotu podatku bez podania przez Panią choćby kraju z jakiego jest to zwrot, daty złożenia dokumentów, ich kompletności ect. Gwarantem wypłacenia PAni należnych środków ( o ile podatek zostanie odzyskany) jest umowa zawarta przez Panią z Euro-tax.pl. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja rozliczam sie z panstwa firmą i juz mineły 2 lata pieniedzy nie odzyskalam!! a miedzy czasie dostawalam od was papiery zebym zaplacila prowizje!!! bylam w holenderskim urzedzie dowiedziałąm sie ze juz zostalam rozliczona i pieniadze zostaly wyslane na konto co najlepsze to nie jest moje konto tylko jakiegos chlopaka!!! dzwonie do was a wy mowicie ze moja sprawa jest skomplikowana!! juz to trwa ponad rok czasu jak dowiedzailam sie ze pieniadze znajduja sie nie na moim koncie!! wyslalam wam pismo z holenderskiego urzedu z danymi osoby na ktorej konto wplynal zwrot!! pan mi powiedzial ze ich to nie interesuje co ja im przeslamam!!!ze oni nie beda sprawdzac czy te konta zostaly pomylone czy nie!!! teraz kazal mi podpisac papiery niby brakujace i potrzebne do urzedu!! dzwonilam znowu do tego pana do waszego biura ze nie moge podpisac zmiany konta poniewaz rozliczam sie za inne lata i jesli mi zmieni konto to przeleja mi pieniadze na konto waszej firmy... i co ja mam teraz zrobic???? jak on powiedzial mi ze musze to i tak podpisac...a pieniadze znowu wysla gdzie indziej i znowu bede pieniedzy po swiecie szukac.... mysle ze w miare jasno npisalam swoja sprawe. prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka333
jaki jest czas oczekiwania, ten realny na zwrot podatku z irlandii, poniewaz ja juz czekam 7 miesiecy i zaczynam sie niecierpliwic, co by nie stracic moich pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>kajka215 Witam ja rozliczam sie z panstwa firmą i juz mineły 2 lata pieniedzy nie odzyskalam!! a miedzy czasie dostawalam od was papiery zebym zaplacila prowizje!!! bylam w holenderskim urzedzie dowiedziałąm sie ze juz zostalam rozliczona i pieniadze zostaly wyslane na konto co najlepsze to nie jest moje konto tylko jakiegos chlopaka!!! dzwonie do was a wy mowicie ze moja sprawa jest skomplikowana!! juz to trwa ponad rok czasu jak dowiedzailam sie ze pieniadze znajduja sie nie na moim koncie!! wyslalam wam pismo z holenderskiego urzedu z danymi osoby na ktorej konto wplynal zwrot!! pan mi powiedzial ze ich to nie interesuje co ja im przeslamam!!!ze oni nie beda sprawdzac czy te konta zostaly pomylone czy nie!!! teraz kazal mi podpisac papiery niby brakujace i potrzebne do urzedu!! dzwonilam znowu do tego pana do waszego biura ze nie moge podpisac zmiany konta poniewaz rozliczam sie za inne lata i jesli mi zmieni konto to przeleja mi pieniadze na konto waszej firmy... i co ja mam teraz zrobic???? jak on powiedzial mi ze musze to i tak podpisac...a pieniadze znowu wysla gdzie indziej i znowu bede pieniedzy po swiecie szukac.... mysle ze w miare jasno npisalam swoja sprawe. prosze o szybka odpowiedz>>>>> Witam, w tej sprawie kierownik DOK wysłał mail do Pani z opisem sytuacji. Jeśli mogę jeszcze pomóc w jakiejś sprawie, służę pomocą. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>mariolka333 jaki jest czas oczekiwania, ten realny na zwrot podatku z irlandii, poniewaz ja juz czekam 7 miesiecy i zaczynam sie niecierpliwic, co by nie stracic moich pieniedzy>>> Witam, średni czas oczekiwana na zwrot podatku z Irlandii to 3 do 6 miesięcy, czasem realny czas może być niewiele dłuższy. Proszę o wskazanie jaki jest obecnie status zlecenia w panelu klienta na stronie euro-tax.pl ? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesti82
Hej Kajka, rozwiązałaś już jakoś Twoją sprawę bo jestem w tej samej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pesti82 nie rozwiązałam tej sprawy jeszcze wysłałam im papiery te co mi przesłali i czekam na odpowiedz ale cisza jeszcze!! a Ty ile czekasz już na zwrot???i z jakiego kraju jak można zapytać!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesti82
Hej, chodzi o zwrot z Holandii, okazało się że ktoś już za mnie otrzymał pięniądze(jakaś pewnie osoba z firmy gdzie pracowałem nie euro-tax) a mi pozostał dług w postaci prowizji za próbę ponownego rozliczenia przez euro-tax. Wpłaciłaś im tą prowizję bo mi już przawie termin mija a kaski brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wpłaciłam bo z jakiej racji jak ja pieniedzy nie widziałam na oczy!! przysyłali mi papiery zebym wplacila ale nie wplace bo nie dostałam rozliczenia!! nie moja wina ze ktos wpissal zly numer konta!!! ja podalam polskie konto a zostalo przelane na holenderskie jakiegos polaka!! sama na wlasna reke chodzialam do balastingu zeby ustalic dane osoby na ktorej konto zostaly przelane pieniadze!! no i wychodzilam przeslalam im ten papier i maja czarno na bialym!!!! ale jak mogł sie ktos ze Ciebie rozliczyć musiał miec Twoje wszystkie dane i PODPIS!!!!!!dziwne troszke Ci powiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesti82
Sam nie wiem jak to się stało ,nie pamiętam juz jak to było do końca bo rozliczłem się dopiero po 3 latach i trochę czasu juz minęło. ńajgorsze jest to że jak nie zapłace to wrzuca mnie krajowego rejestru dlużników, tak mi napisali dzisiaj mija 14 dni.Tobie też tak napisali bo nie wiem czy się zacząć bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×