Odpowiedz na ten temat

FIRMA IPT-CALL CENTER-WROCLAW KTO PRACOWAL?

• Pio90 2014.09.22 [14:57]
    Pracowałem i nie polecam, kiepskie warunki pracy, małe pensje jeszcze nie w terminie. Źle traktują ludzi, czuje się że jak nie Ty będzie następny, Pani prezes jak się obok niej przechodzi to patrzy na Ciebie jak na śmiecia. Lipa
  • El Camillo 2014.09.22 [20:02]
    To kolejna złodziejska firma CC. Należy wystrzegać się tego jak ognia.
  • ajronek 2015.01.02 [11:20]
    widzę że chociaż sporo tutaj opinii o firmie to żadnej nowej od dawna nie było. firma ma fajny profil gdzie są opinie byłych i obecnych pracowników i jak sobie poczytacie to będziecie mieli sporo rzetelnych informacji co i jak w firmie, jakie warunki i czy ogólnie warto się zatrudnić. nie spamuję, chcę pomóc.
    http://www.gowork.pl/opinie_czytaj ,23891
  • gość 2015.05.08 [09:56]
    Praca w IPT jest świetna.
    Wynagrodzenie wręcz wygórowane, aż 8-9 zł brutto za godzinę. Istne szaleństwo! Po opłaceniu rachunków nigdy nie wiadomo na co jeszcze można sobie pozwolić!
    Wynagrodzenia zwykle możesz się spodziewać w poniedziałek, po 10, czyli po weekendzie, żebyś od razu wszystkiego nie wydał, bo i tak Ci braknie do kolejnej wypłaty.
    Atmosfera wręcz idealna do pracy: albo siedzimy w dwóch bluzach i zamarzamy, bo chodzi klimatyzacja, gdy na dworze temperatura ok. 15 stopni, albo rozpływamy się z gorąca, wtedy zwykle jest tak duszno, że nie ma czym oddychać.
    Świetne również w tej pracy jest to, że dzięki składkom zorganizowanym przez pracowników mamy czajnik do grzania wody. Firmy nie stać nawet na taki zakup, a przy 8 godzinnym gadaniu na linii, miło jest nawilżyć gardło ciepłą herbatą/kawą.
    Z całego serca polecam tą firmę jako idealne miejsce do pracy. Lepszej pracy nigdy nie znajdziecie.
  • gość 2017.10.12 [10:07]
    Praca w call center jest nie dla każdego. Osobiście jako studentka pracowałam tak przez chwilę, ale z perspektywy czasu mogę stwierdzić bardziej odnajduję się już np. w pracy w sklepie.
  • gość 2017.10.12 [16:16]
    Zgadzam się, ale co też co innego pracować na infolinii i np. udzielać pomocy technicznej a zupełnie co innego prowadzić sprzedaż telefoniczną. We Wrocławiu jest obecnie sporo możliwości jeśli chodzi o pracę http://dolnoslaskie-praca.pl/wroclaw-najlepsz ym-miastem-do-zycia/ , więc może warto rozejrzeć się za czymś innym….

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...