Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie studiować kosmetologię?

Polecane posty

Gość gość

Czy ten kierunek ma Waszym zdaniem sens? I gdzie iść z założeniem, że przyniesie to coś więcej niż tylko papierek? W sensie gdzie będą w stanie rzeczywiście przygotować profesjonalnie do zawodu? Znacie takie miejsce? Jakiś pewniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sens ma, bo to kierunek ciekawy, nie ma aż tak dużo miejsca na nim, tylko najpierw pytanie - jakie okolice cię interesują? Jeśli Wawa, to mam dobrą szkołę do której idzie moja siostra od października. A ogólnie po naszych poszukiwaniach wiemy, że dobrych szkół w PL jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do szkoły Mydłowskiej w Wawie, o tutaj - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Szukałam przez kilka miesięcy odpowiedniej miejscówki. Były wizyty, rozmowy, sprawdzanie kadry, programu i ostateczny wybór właśnie taki. Po rozmowach i tym wszystkim wiem, że przy moim zaangażowaniu do zawodu na bank mnie przygotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wiedzieć na co dokładnie zwracacie uwagę w tym programie? Też szukamy kosmetologii dla córki - tej uczelni nie znaleźliśmy. Jest lepsza pod względem jakości nauczania od tych najbardziej znanych publicznych? Pytam całkowicie poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko patrz, a najlepiej porównać sobie zakres na różnych uczelniach i to powinno już trochę dać do myślenia. Uwierz mi, że w wiekszości przypadków liczą się totalne szczegóły. Program powinien być praktyczny, uczyć powinni ludzie nie ci, którzy dostali pracę po znajomości, tylko prawdziwi fachowcy, z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz wybierała szkołę to poszukaj sobie ludzi, którzy do niej chodzą, bo w sumie tak można się zdecydowanie najwięcej dowiedzieć. Dużo takich osób znajdziesz na fejsie - można się dowiedzieć jaki jest tam naprawdę poziom nauczania, bo o niektórych uczelniach można wyczytać mnóstwo bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szkole mydłowskiej na innym kierunku. Jak masz pytania to śmiało zostaw - sporo wiem na ten temat, ale ogólnie i w dużym skrócie, to żadnych niespodzianek negatywnych nie oczekuj. Raczej nie jest to miejsce pod produkcję papierów, tylko faktycznie widać parcie na efekty. A właśnie ja wybierałam szkołę myśląc dokładnie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kosmak
Kosmetologia jest świetna, tylko radzę na każdym etapie rozsądnie wszystko dobierać, zaliczać również kursy i wszystko czego się uczyć, na maxa trenować, ćwiczyć, wtedy po studiach faktycznie będziecie gotowe do pracy. A w tym zawodzie mając pojęcie naprawdę zarabia się bardzo dobre pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
ja studiowałam kosmetologię na wyższej szkole biznesu i nauk o zdrowiu. Bardzo dobra szkoła, dzięki niej teraz mam pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest uczelnia w Warszawie, na naprawdę dobrym poziomie - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Prowadzą kilka kierunków i być może dzięki temu ten poziom jest naprawdę w porządku. Znam osoby z prawie każdego kierunku. Wszyscy mają sporo nauki, ale też z tego chodzenia na tę uczelnię przynajmniej wynika jakaś konkretna wiedza - o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara29
Polecam kosmetologię na łódzkim Medyku. Po skończeniu bez problemu udało mi się znaleźć pracę w zawodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×