Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spoko.

Ile zarabia grafik w duzym miescie?

Polecane posty

Mój kolega - grafik komputerowy w agencji rekalmowej oficjalnie zarabia ok 1200 zł netto, ale z tego co mi mówi do ręki dostaje koło 3000 zł. Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. nie wiem ile mam powiedziec podczas rozmowy. mam male doswiadczenie, glowie zlecenia na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek81
a powiedz mi "spoko: ile brales za takie zlecenia poniewaz zlecono mi zrobienie ulotki reklamowej i mam zapropnowac cene a pierwszy raz to robilem i niewiem ile sie za to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graficy ponoć dobrze nawet zarabiają. Jeśli nie masz doświadczenia, ale wiesz że jesteś dobry, że sobie poradzisz, to powiedz, że na okres próbny w PRZEDZIALE 1000 - 1200 ZŁ (lepiej mówić kwotami przedziałowymi.), żeby Cię sprawdzili, a potem, po okresie próbnym 200 albo 300 zł więcej Bez doświadczenia raczej nie możesz mieć czelności prosić o więcej, ale jak się sprawdzisz, to Cię zaczną cenić, wtedy możesz walczyć o więcej - w zaleznosci od możliwości finansowych firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni mnie juz sprawdzaja. bez jak ja to nazywam \"konkursu\", malo kto zatrudnia. 20 osob robilo projekty, ponoc jestem jedna z dwoch osob. z ktora widzieli sie drugi raz(oni tak twierdza). teraz czekam na ostateczna odpowiedz i musze byc przygotowana na takie pytanie. dzieki za odzew z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko:) widzisz, z tą kasą jest zawsze cięzko - nigdy nie wiadomo, ile zaproponować. Jak za dużo chce to sie człowiek zbłaźnia, jak za mało to wychodzi na to, że się nie ceni. Wiem tylko, że lepiej mówić w przedziałach. Myślę, że powinienes gdzieś na jakimś forum graficznym zapytać, nie wiem czy to dobry sposób, ale może zapytaj tam wprost ile się zarania w tamtej firmie, może ktoś anonimowo odpowie... w końcu TY też zapytasz anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glownie robilam opakowania dla jednej z najwiekszych agencji. za przeproszeniem chujnia straszna z kasa. maciek - co do Twojej ulotki to wszystko zalezy od wielkosc, zdjec no i dla kogo itp. wiesz, ja nie mam jakiegos doswiadczeniea w cenniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenuska racja z tymi forami graficznymi. czasem tylko trzeba uwazac na opinie tych bardzo doswiadczonych, co nie wstaja z lozka za mniej niz 5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 na reke w YDP kolega dostane , to jest jego pierwsyz rok pracy, moze potem jakas podwyzka bedzie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonny 11 palców
A co jeśli wam powiem że we wrocku ciężko jest wyjść grafikowi powyżej 1000?? Mało to. Do moich obowiązków należy o wiele więcej niż tylko same tworzenie projektów graficznych. Ludziska grafika to naprawde ciężki kawałek chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
3500 brutto to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_d
karenina>> jakie miasto?> ja w bydg i z laska 1200 ale jestem tu od wszytskiego no i nie na caly etat a na 1/4 choc siedze w pracy codziennie 8 h :( ZUSy ZUSy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
W agencjach reklamowych w Wawie płacą od 2000 netto w górę. A nawet BARDZO w górę przy stażu i doświadczeniu :) Tyle że możesz się spodziewać propozycji pracy o dzieło na etat - czyli umowę masz o dzieło, a pracujesz jak na etacie... Albo jeszcze innej kombinacji (tak jak kolega Wenuski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×