Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrótce pomoc nauczyciela

ile zarabia pomoc nauczyciela w przedszkolu???

Polecane posty

Gość wkrótce pomoc nauczyciela

jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku to jakie są zarobki? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka..................
naprawdę malutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce pomoc nauczyciela
ojej, 1000 zł netto chociaż zarobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka..................
ja pracowałam na stażu z urzędu pracy, więc to było marne stażowe, a praca jest naprawdę ciężka- 8 godz, z rozwrzeszczanymi dzieciakami! współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce pomoc nauczyciela
wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 netto
to jako nauczyciel. Jako pomoc na pewno mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce pomoc nauczyciela
Fiołkowa Lafirynda - pracowałaś na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce pomoc nauczyciela
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce pomoc nauczyciela
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka..................
no ja to naprawdę niewiem, myślę że najniższa krajowa z 900 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce pomoc nauczyciela
Ojej, najniższa krajowa to 900złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zna ktoś odpowiedź
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zna ktoś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zna ktoś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zna ktoś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghbdsgh
moja mama otwiera prywatne przedszkole narazie tylko na 4 h dziennie. pomoc zarabia tam 500zł miesiecznie wiec wychodzi to ponad 20 zł za godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghbdsgh
nie wiem jak w panstwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zna ktoś odpowiedź
dziękuje za odpowiedź, a może ktoś wie ile płaci się dla pomocy w państwowym przedszkolu(cały etat)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam odp.
900 zł netto! (mgr pedagogiki z wyróżnieniem) i to cudem zdobyty etat! to jest niesprawiedliwy kraj!!!!!!!!!!!!!i te nasze zarobki-to tylko płakać!wracam do Anglii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnbdf
pomoc nauczyciela w przedszkolu na pól etatu okolo 600 zł ,tak zarabia moja siostra ,jest w trakcie studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenza
ja pracowałam jako pomoc do nauczyciela, niedawno były podwyżki, 1000 zł na rękę dostaniesz na pewno. A praca czasem przyjemna czasem wykańczająca, zależy od nauczycieli, niektóre robiły wiele rzeczy razem ze mną, inne traktowały jako swoją służącą- same siedziały na dupie, a ty latałaś i dwoiłaś i troiłaś się ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocn
ja mam 1200 pracuje 3 rok a gwiazdy nauczycielki są różne też się nie raz narobię ale praca fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pn ni
obecnie pracuję miesiąc na umowie o prace mam 1400 netto ale dostałam 1500 netto praca ciężka i to bardzo bo prawdą jest to, że trzeba się nalatać i narobić, jesteś od wszystkiego, od sprzątania szczególnie w swojej sali i po posiłkach, zdarzają się sytuacje awaryjne kiedy zastąpić trzeba inny personel, dzieci też są różne co jest oczywiste, czasem trafi się 'sprytna' grupa i całkiem grzeczna, czasem niestety eksperymentalna z różnymi ewenementami, i jest bardzo ciężko, ale to wszystko zależy od dnia. wczoraj byłam gotowa już szukać innej pracy bo byłam wykończona, ale dzisiaj już było lepiej. Ale ogólnie dzieciaki mają coś w sobie i zdecydowanie praca z nimi mimo wszystko mi się podoba :) na dobrą sprawę studiuję pedagogikę więc inaczej być nie może :) pozdrawia wszystkie pomoce :) bądźcie dzielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taajasneeee
tak wy najbiedniesze jestescie, jak i cala reszta nauczycieli... to po co sie decydujecie na takie studia, na taka prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 32
Tak tak zgadzam się. Idąc na pedagogikę to już trzeba mieć powołanie do tego zawodu i na pewno wszystkie wiedziały ile taki pedagog zarabia. Ja ukończyłam kolejno szkołę handlową, potem liceum informatyczne zdałam maturę i dziś nie studiuję dostałam pracę w państwowym przedszkolu jako pomoc nauczyciela i to tylko po znajomości bo znam kogoś bardzo dobrze w kuratorium oświaty kogoś kto nadzoruje wszystkie przedszkola w mieście, więc jeszcze mam na tyle dobrze że Pani Dyrektor inaczej się ze mną obchodzi. Zarabiam ok 1300 zł na miesiąc ale dochodzą trzynastki itp itd. Lubię te pracę lubię dzieci, a co ważne rozumiem dzieci bo sama je posiadam. Żadna wybitna studentka pedagogiki nie dorówna prawdziwej matce z doświadczenia. Żeby zrozumieć dzieci, ich psychikę, potrzeby to jest nie tylko siedzenie i ziewanie na wykładach a potem nudne praktyki jak to niektóre mówią bo sama słyszałam. Szanowne Panie Studentki precz od tej pracy jak jej nie kochacie, tutaj mamy do czynienia z małym człowiekiem dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifij
Nie wszystkie studentki pedagogiki tak mysla. Ja wlasnie ze studiow lubie najbardziej praktyki- stycznosc z dziecmi, uwazam, ze to wlasnie wtedy ucze sie najwiecej. Wlasnie niedlugo ropoczynam kolejne i juz nie moge sie doczekac. A praca jako pomoc- od czegos trzeba zaczac i zdobyc praktyke:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: czy posiadajac studia wyzsze (biologia i ochrona srodowiska) oraz kwalifikacje pedagogiczne mozna sie ubiegac o prace przedszkolanki (jak narazie ucze juz w drugiej szkole wyuczonego przedmiotu, jednak sa to tylko zastepstwa)? Czy moze nalezy skonczyc podyplomowke z wychowania przedszkolnego? Dodam jeszcze, ze przejsciowo satysfakcjonuje mnie takze praca na stanowisku pomoc, z tym ze nie wiem na jakich warunkach zatrudniane sa takie osoby. Maja te same uprawnienia co nauczyciel czy sa raczej na zasadzie przynies podaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaasz
hej ja pracuje jako pomoc w prywatnym przedszkou na pelnym etacie i zarabiam 1550zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Conti
skoro u was pomoc zarabia AŻ 1500 to ile zarabia nauczycielka? wiecie może? u mnie pomoc zarabia 1000 na rękę, ale dostaje mniej w praktyce bo zawsz ejakis powod sie znajdzie, a pracuje na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daeeeeeeeeee
nie ma takiego zawodu jak PRZEDSZKOLANKA !!!!!!!!!!!!!!!! ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×