Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

urke_38

ING Nationale-Nederlanden

Polecane posty

Pracuje tam ktoś jako doradca finansowy? czy system płac jest tylko prowizyjny czy jest jakaś stała stawka dodatkowo? Ile można tam zarobić netto? Jak jest na poczatku jak z doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upoup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniachcepowiedziec
ja ci powiem ze to chyba lipa, bo tez bylam na rozmowie o prace, w necie dali ogloszenie ze poszukuja pracownika biurowego, gwarantem umowa o prace, na stale, a na rozmowie facet okazalo sie ze wynagrodzenie prowizyjne, kamufluja jak moga, prawdy w ogloszeniu nie napisza bo nikt by do nich nie przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ale prowizyjne moze być dodatkowo. Mówili ci coś o egzaminie na doradcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynagrodzenie prowizyjne, to wynagrodzenie od tego co Ty zarobisz dla firmy czy pracodawcy. Gdyby placili pensje + prowizje , to w ogloszeniu byloby napisane, ze oferuja stalą pensje + prowizje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ale przez rok miałabym pracować w biurze z nimi i sie uczyc. na dodatek nim podpisze umowe opłacaja mi kurs i egzamin. czy nie ma nikogo kto tam pracuje? nie tylko spekuluje? choć dziekuję za wszystkie wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs jest za darmo
ale musisz otworzyc własną działalnośc gosp,i tak,tylko prowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mere fere
Ja pracuje w jednym ze znanych firm ubezpieczeniowych - jako jedyna osoba w Oddziale zatrudniona na umowe o prace.. Stanowisko doradcy finansowego to po prostu agent ubezpieczeniowy - Współpracownik, zawieracjacy z firmą umowę agencyjną (trzeba miec wlasna dzialalnosc). Kurs na agenta kosztuje ok 100 zl, wynagrodzenie jest prowizyjne, uzaleznione od wlasnego wyniku.. Jezeli chcecie sie czegos wiecej dowiedziec, pytajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że się odezwałaś :) A widzisz oni mi powiedzieli że trzytygodniowe szkolenie + egzamin + 5 wyjazdowych dni na szkolenie praktyczne kosztuje ich 4 tys zł! Poza tym facet powiedział, że szukaja nowych osob bo tworza nowy oddział ;] praca miałaby byc chyba jednak nie tylko z funduszem ubezpieczeniowym ale takze inwestycyjnym. Na moje pytanie o umowe o prace. jakos sie troche zmieszał i powiedział ze z tym bedzie róznie, bo maja 8 osób nowych zatrudnic. ale ze przez rok i tak bede, jezeli przejde ta cała rekrutacje, pracowac z nim. tylko tak sie zastanawiam czy to tez nie bedzie polegało na werbowaniu klientów wsród rodziny i znajomych np. a powiedz mi skoro jestes agentem, co myslisz o tej pracy? ile mozna zarobic miesiecznie brutto, ilu klientów masz średnio miesiecznie? jak reaguja na ciebie ludzie? i czy masz płacone tylko od nowych klientów czy np starych tez jakos obsługujesz i masz od tego jakies prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ty nie jestes agentem :) no ale chodziło mi o to ze wiesz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
Też byłam na rozmowie w ING myślałam, że bedzie można proponowć tez klientom fundusze i kredyty ale niestety tylko ubezpieczenia. W ogłoszeniu było napisane, że praca w oddziale.No oczywiscie z biura mozesz korzystać ale reszta to praca w terenie i samodzielne pozyskiwanie klienta.Jak usłyszałam o działalności gospodarczej to juz mi nie było wesoło :(. Na początku Cię wdrażają czyli szkolenie i praca pod okiem menagera w ciągu 2-3 m-c masz stworzyć sobie bazę 300 klientów i na niej pracować później. Tak mówili na rozmowie. Urke_38 jeżeli wiesz, że jesteś dobra i będziesz umiała sprzedać ubezpieczenie i pozyskiwać klientów to próbuj.Jeżeli mieszkasz w W-awie lub innym dużym mieście. Przeczytaj dobrze umowę czy w razie rezygnacji po kilku m-c nie będziesz musiała oddawać kasy za szkolenie. Jak dla mnie taka praca mi nie odpowiada wiem z własnego doświadczenia, że o klienta trudno w naszej okolicy a tym bardziej do ubezpieczeń. Trele mere fere ty też pozyskujesz klientów czy masz pracę biurową? Mozesz napisac cos więcej jaka jest rotacja wśród agentów? jakie zarobki mają? czy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli tylko ubezpieczeiowe to lipa. Mieszkam w wiekszym mieście ale własnie bardziej myslałam o funduszach inwestycyjnych niz ubezpieczeniach. na razie nic nie podpisuje. wiec zobacze jak to bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, czyli w takim razie prowizja jest tylko od nowych klientów? czyli jak ktos juz zostaje klientem firmy to agent nic juz nie robi dla tego klienta? ilu klientów trzeba miec miesiecznie zeby wyjsc na swoje? ktos wyzej pisał o bazie klientów 300 na 2-3 miesiace, czyli jakos 5 na dzien? to jest do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
Ja pisałam o tej bazie klientów ale żle mnie zrozumiałaś. Na rozmowie mówili, że mam sobie stworzyć bazę 300 klientów. A 2-3 m-c to czas jaki masz na stworzenie tej bazy.Jak będziesz tą bazą dysponować to już Twoja sprawa. Pozyskać 5 klientów dziennie to raczej trudno byłoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
No i ciekawe jakie prowizje bo przcież klient ubezpieczenie płaci przez kilka lat co m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, skoro piszesz ze 300 w ciagu 2-3 miesiecyto wypada 100 na miesiac czyli liczac dni robocze 5 na dzien. chyba ze ciagle zle rozumiem. jezeli o prowizje chodzi to czytałam o jakiejs innej firmie ze prowizja wynosi 320-610 zł. no i własnie cały czas jestem ciekawa jak to jest. czy oprócz nowych klientów jest jeszcze jakas praca ze starymi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> trele mere fere jeżeli mozesz to napisz coś o zarobkach no i własnie o tej pracy ze starymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mere fere
Witajcie :) Na poczatku napisze tak: wszystkie ustalenia odnośnie ścieżki sprzedaży - "biznes planu" dla nowego agenta są uzaleznione od danych firm ubezpieczeniowych. Ja pracujac w jednej z nich, obserwuję co i jak i napisze Wam szczerze, czy sama nie zostac agentem... Wspomne tylko o istocie pracy - nie tylko sa to ubezpieczenia - ale takze zawieranie nowych, ich analiza, co i jak komu sie oplaca, co dla kogo jest oplacalne, wazne, lepsze, to takze inwestycja jak rowniez II filar (OFE).. Najlepiej by bylo jakbyscie same umowily sie na spotkanie rekrutacyjne, tam sie wszystkiego dowiecie dokladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabys jeszcze napisac o ile sie orientujesz ilu klientów trzeba miec miesiecznie zeby \"wyjsc na swoje\" zakładajac działalnosc gospodarcza?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mere fere
Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem "wyjsc na swoje".. To jest jak pisalam okreslona sciezka sprzedazy, od razu nie stworzysz bazy 300 osob, a obserwujac naszych nowych jak i starych agentow, maja 3-6 umow sprzedazowych (klientow) miesiecznie.. Ale to jest roznie, w zaleznosci od firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze :) w takim razie naprawdę bardzo dziekuję :) Więcej będę pytać pracowników firmy jeżeli dane mi będzie iść na kolejna rozmowę. Myślę, że mogłabym się zdecydować na taką pracę :) Jeszcze raz gorąco dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mere fere
To super:) Daj znac jak Tobie poszlo, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×