Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totylkostanprzejsciowy

Jak długo jesteś bezrobotny / bezrobotna?

Polecane posty

Gość totylkostanprzejsciowy

Ja od listopada zeszłego roku i szlag chce mnie trafić. Powoli zaczynam świrować. Już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nosi mnie. Wysyłam CV, setki CV. Nawet takie w powerpointcie zrobione :D I nic! Zero odzewu. Albo jak już jest romowa to się staram z jak najlepszej strony i... "oddzwonimy". Ileż można? Studiuję zaocznie, gdyby nie rodzice, mogłabym dołączyć do ekipy bezdomnych na PKP. Jest mi wstyd! Za półtorej roku robię licencjat i spadam chyba z tego kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem bezrobotna od maja tamtego roku, szlag mnie również trafia, ale nie mam zamiaru wyjeżdżać za granicę. Również wysyłam CV i prawie nikt się nie odzywa, ale mam ciągle nadzieję, że to się zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze 2 lata a tak wlasciwie to
od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 mce
po 2 latach pracy (od razu po studiach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prace, ale chce zmienic, dostaje mnostwo odpowiedzi, ale nie na temat :D Szukam stalej pracy - proponuja mi dodatkowe zlecenia, pisze, ze nie zajmuje sie stronami www - chca strony, na dodatek oferowane pensje sa smieszne, zeby nie rzec tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba pobilam juz
rekord bycia bezrobotna. po studiach 6 lat pcowalam. obecnie od ponad 2 lat bez pracy. w miedzyczasie 3 miesiace stazu i po tym 3 umowa zlecenie. mam ponad 30 lat wiec na rynku pracy jestem przegrana. przekwalifikowalam sie nawet w czasie tego bezrobocia ale nie mam w tym doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vffvsf
a ja chyba pobilam juz --->>>>> a powiedz nawet prostej pracy fizycznej nie dostałaś ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba pobilam juz
o fizyczna to siebija ludzie po zawodowkach albo studenci zaoczni. mnie nie traktuja powaznie. w moim miescie nawet nie da sie ukryc wyksztalcenia a mam wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie chociaz wam chcialo p
pracowac kurwa mać płące za nic nie robienie głupie wklepanie aukcji na alegro dla firmy , gotowy tekst zdjecia podane na tacy, pieniadze za darmo i co i gowno druga osoba juz robi i nic kurwa od 2 marca nawe nie wstawila czegos co wyslałam jej dwa tygodnie temu ! każy tylko siedzi i narzeka ale pracować sie kurwa nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vffvsf
" o fizyczna to siebija ludzie po zawodowkach albo studenci zaoczni. mnie nie traktuja powaznie. w moim miescie nawet nie da sie ukryc wyksztalcenia a mam wyzsze " No to faktycznie dół bo jak widać teksty " nie siedź idź choćby do pracy fizycznej " można sobie w tyłek wsadzić . Racja ... pracodawca nie chce kogoś z wyższym wykształceniem do pracy fizycznej :-( chociaż mi kiedyś proponowano widocznie mieli jakieś braki kadrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vffvsf
" zeby sie chociaz wam chcialo p pracowac k**wa mać " Chłopie weź ty się uspokój na tym temacie piszą osoby ktore chcą wręcz desperacko pragną pracować więc się nie czepiaj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03:47 [zgłoś do usunięcia] zeby sie chociaz wam chcialo p pracowac k**wa mać płące za nic nie robienie głupie wklepanie aukcji na alegro dla firmy , gotowy tekst zdjecia podane na tacy, pieniadze za darmo i co i gowno druga osoba juz robi i nic k**wa od 2 marca nawe nie wstawila czegos co wyslałam jej dwa tygodnie temu ! każy tylko siedzi i narzeka ale pracować sie k**wa nie chce A to ciekawe, przemadrzalcu, bo ja marze o takiej pracy, ktora mozna wykonac w domu i chcialam zajac sie wystawianiem aukcji - moge sama robic zdjecia, obrobic je w Photoshopie i wystawic, tylko jak ludzie widza moje doswiadczenie to nie odpisuja, chyba boja sie ze zwieje im :) albo chca placic po 5 zl :D A swoja droga od 2 tygodni czy 2 marca? :P P.s. Nie trzeba pracownikow wybierac kierujac sie tylko uroda albo powiazaniami rodzinnymi :P Bo juz chyba masz nauczke? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę uprzejme pytanie
kierunek to nie jest jedyna wykładnia braku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę uprzejme pytanie
energiczna ---> z Poznania może jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga to co sie dzieje to jest tragedia. Dobrze, ze mam prace (chce zmienic), gdybym jednak nie miala, to bym sie zalamala. Pracodawcy nie maja za grosz grzecznosci - zazwyczaj w ogole nie odpisuja, ogloszenia pojawiajace sie w necie maja chyba za zadanie darmowa zbiorke danych ("pracodawcy" podaja nie-firmowe maile), sporo anonsow to ukryta akwizycja, otrzymalam juz kilka ofert darmowego wykonania jakiejs pracy czy projektu "na probe" (rozumiem, ale wysylam portfolio, w dodatku porzadne firmy za cos takiego placa), potem moze laskawie mnie przyjma na umowe zlecenie... Juz lece rzucac stala prace, zeby im robic za darmo projekty, a w mglistej przyszlosci miec szanse na przyjecie :D Gosciu twierdzi, ze wiele osob sie zgodzilo, mozliwe, to tylko swiadczy o skali ich desperacji... W takiej firmie nie warto pracowac - juz wiesz, ze szef miga sie od placenia. Uwazajcie tez na platne testy IQ (do mnie gosc pisal pod przykrywka pracy dekoratora w Black Red White, mamil wysoka pensja, ale go rozgryzlam :D) ZYCZE WAM DUZO OSTROZNOSCI i... NADZIEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę uprzejme pytanie
skoro to tajemnica to już nie pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdxfcghjkljhgfghjkl
ja jestem bezrobotny od trzech lat i mam nadzieję, że tak już zostanie.. Po pierwsze nie chce mi sie pracować a po drugie nie mam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to ma znaczenie? W kazdym razie radze chodzic po firmach (jestescie bezrobotni, to macie wiecej czasu), nie zrazac sie (do mnie sie nawet czasem po latach ludzie odzywali), odpowiadac na anonse powyzej swoich kwalifikacji i uwazac komu wysylacie dane. Porzadna firme poznacie po tym, ze podaje swoja nazwe, dane kontaktowe, zakres obowiazkow i wysokosc pensji. No i nie podejmuje sie decyzji z dnia na dzien, proces rekrutacyjny trwa... Ja przez te miesiace kiedy szukam dostalam tyle zlecen dodatkowych, ze chyba sama firme musialabym otworzyc... dowcip w tym, ze nie mialam na nie czasu :( Czy ktos z Was mysli i otwarciu wlasnej dzialalnosci? Wiecie cos juz o tym? Bo ja zielona jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę uprzejme pytanie
takie znaczenie że ja też i myślałem że wymienimy się spostrzezeniami na temat rynku pracy w Poznaniu :-O powodzenia w szukaniu , ja też szukam a mam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, jest tragicznie. Moim zdaniem jedyne co mozna zrobic to wziac urlop albo chorobowe i polazic po firmach bo widac ze tak zdalnie jest trudno umowic sie na rozmowe. Coz Ci moge powiedziec? W Pyrlandii ofert nie brakuje. Nie bede jednak podejmowac pracy za 1000zl, to wysokosc mojego czynszu z oplatami za mieszkanie. Czytalam sobie wczoraj artykul, ze pracodawcy oczywiscie wola zatrudnic osoby z doswiadczeniem niz bez, ale nie chca im placic i w rezultacie biora kogokolowiek, byleby byl tani, nie patrzac perspektywicznie :D A ja nie bede zmieniala w miare dobrze platnej pracy z kupa nadgodzin na zle platna, bo zeby przezyc, bede musiala brac tyle fuch dodatkowych, ze bede co najmniej tak samo zmeczona jak teraz :D Dobra, spadam, trzeba popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanalaianna
ja tez od listopada nie mam pracy i powoli trace zmysly. mam juz 25 lat i ani godziny nie przepracowalam w polsce. wyjazdy za granice, powroty, szukanie pracy w polsce, porażka, kolejny wyjazd... tak w kóko. W tym roku koncze studia i zamierzam wyjechac na stale. Znienawidzilam ten kraj za to ,ze nie ma tu przyszlosci. Nawet jak ktos bardzo sie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat jestem kobieta
tak chcą pracować , widzę właśnie nie nie płacę 500 złoty najpierw chcicałam płacic od zysku potem stała kwotę i co i nic czekam nadal na wystawienie aukcji wklejenie gotowego tekstu i wstawienie to minuta roboty i nic , nie chce sie dwie osoby już poszły na odstrzał , jedyne wymaganie to wstawianie tego co wyśle od ręki i minimum dwa razy dziennie odpisywanie na moje e-mailke a to tez widac za duzo , energiczna a ile Ty bys chciala dostac od sztuki co jak sprzedawalismy rzeczy po 20 zeta z czego zakypoo towaru i prowizja alegro to było 15 ? .. widze własnie desperacje , teraz musze latac na poczte i zapalcic 20 zeta za przeleciale aukcje bo koles do tego jeszcze nie zyczy sobie numeru konta podacv tylko mam mu na adres domowy wyslac i jeszcze nastepna kase tracic za oplate na przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat jestem kobieta
wybierałam ludzi z ogłoszenia , takich co pisali ze są solidni i moga caly dzien siedziec na kompie, heh a potem dostaje e-mail a bo ide na impreze, a bo jest piatek to w poniedziałek zrobie , i tak wkółko, nie wymgam siedzenia jak ja 24 na dobe i pracowania, ale roboty od reki tylko i kontaktu codziennego a nie raz na cztery piec dni , dno ale do upominania sie o kase to tak i udzielania dobrych rad bo prosze Pani to nie tak, bo prosze Pani klient zapłacił za ekonomiczna paczke dlaczego Pani mu tego nie wysłłała natychmiast priorytetem bo on chce to miecjutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ega2777
od prawie 2 lat w tym polroczny staz. juz nie daje rady :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podobnie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akurat jestem kobietą
a szukasz jeszcze do tej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×