Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość czy w ogole mozna

Czy to jest możliwe?? Nie mam na myśli wielkich pieniedzy, ale chociaż kilkaset zł... Tyle sie slyszy o pracy przez internet.. (ale niekon iecznie). Macie jakieś pomysły?? Załóżmy, że maleństwo ma 3 miesiące.. albo, że to kobieta w ciązy na zwolnieniu.. Mądralom dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
może korepetycje? ja uczę angielskiego, 3 razy w tygodniu o dwie godziny ,po prac oczywiście. wychodzi jakies 600 złotych miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aktualnie nie mam pracy i dorabiam sobie udzielając korepetycji z biologii. Robie tez różne szydełkowe rzeczy (szale, sukienki...) i sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w ogole mozna
straszny kocu..----> masz wykształcenie w tym zakiresie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachhhhhnaaaaaa
e tam ;) musisz tylko po otwarciu okna wykasować wszystko co jest po .com czyli te procenty i cyferki i...ENTER Pozdrowionka! Ale ma anielski humorek dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalol
są firmy które reklamuja swoje perfumy i łatwiej znaleźć na nie kupców.(avon, oriflame) firm które sprzedaja perfumy sa setki - nie proponujesz nic nowego. smieszne zarobki i tyle. najpierw trzeba kupić a potem...sprzedam albo nie sprzedam zenada faktycznie "super" oferta pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalol
a tak na marginesie. na stronie uzyto takiego oto zapisu (pomijając używania wszędzie marnej jakości nlp) "W momencie gdy zapoznałem się z programem FM Group World śmiali się ze mnie i mówili że mi się nie uda, to tylko strata czasu, ale gdy zacząłem zarabiac..." Żywcem zerżnięty i przerobiony dla własnych potrzeb ze strony www.cneb.pl Oryginalne...faktycznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalol
najlepiej jak sie nie ma argumentów mówić o kimś w 3ciej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalol
a jeszcze lepszą obrona w razie braku argumentacji jest agresja...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaanita
Oglądałam stronę dotyczącą FM którą podał perfum. Nawet ciekawe mozna dorobić parę złotych, a jak się przyłożyć to nawet większą kwotę można zarobić i dodatkowo kosmetyki dla siebie tanio kupić. W dodatku mogłabym pracować przez internet z domu. Dla mnie ciekawa propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doAnita
uhm. jasne. to poszukaj co pisza o tej firmie. wpisz sobie w google jej nazwe + forum. Aha. pozdrów męża - tego z FM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaanita
Tak jak radziłeś przeglądnełam kilka forów na ten temat i wypowiedzi jest niewiele, raczej reklama działalności konsultantów. tylko na jednym chyba Arystoteles była dłuższa dyskusja na temat tych produktów ale bez mocno negatywnych wypowiedzi, raczej wymiana poglądów. Przecież każdy może mieć swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaanita
Jeszcze raz do tematu perfumów FM znalazłam wypowiedż na tym forum w temacie: "MLM - co myślicie o takim biznesie? Czy ktoś się takim zajmował lub zajmuje?" Chyba trzecia wypowiedź od góry 1 strona, człowiek z 10 letnim starzem w MLM raczej trzeba mu wierzyć, że wie co mówi. Ja zabieram się za ten biznes jeżeli ktoś zna jakieś realne lub ukryte niebezpieczeństwa w tym interesie to niech o tym napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silent_ --> a możesz podać jakiś adres czy coś... gdzie można pisać takie płatne artykuły na strony internetowe? najlepiej jakieś sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aaaaanita
ty to naciągaczka jesteś myślisz ze tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaO
Grałam w te niby wygraj 100 pln i nic nie wygrałam a poszło mi dobrze. oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal żal żal
ja dobiałam przez internet ale zostałam oszukana, więc już nawet nie myśle o takich formach "zarobku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velka85
Zakładanie swojej własne księgarni internetowej ciężko nazwać oszustwem. Masz fajnego bloga, piszesz np o książkach to możesz od razu zachęcić do odwiedzenia księgarni z pozycją o której piszesz. Ani nic nikomu nie płacisz ani nie oszukujesz :) Trochę logiki i sprawdzenia tematu przed wypowiadaniem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , trzeba się zastanowić , zanim w kazdym człowieku na ziemi doszuka sie oszusta .... Praca w internecie to właściwie odpowiednia reklama , reklama skierowana do własciwej grupy docelowej , bo co to będzie za reklama szkoleń inwestowania na giełdzie , skierowana do klikaczy za 0.4 grosza ? Zanim się zapiszesz do jakiegoś programu partnerskiego , pomyśl jak zorganizować dobrą reklamę . Do pp Nexto zapisało się do tej pory około 15.000 osób . Ilu z nich , nic nie zrobiło i nic nie zarobiło ? Większość .... Ale czy odpowiednim sposobem na zarobienie jest zakup za 5 zł 155 stron po angielsku na Allegro ... i zarabianie na reklamie Google . Zanim tu zarobisz najpierw musisz skierować odpowiednią liczbę odwiedzających , A i google stawia warunki : nie mozesz sam klikać , ani nie mogą to być masowe kliki z programów gdzie sie zarabia na klikaniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On345
Ja już się wczoraj do tego zapisałem i już zbieram na mikrofalówkę:) fajny program:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
Do tego jak np tu---ja sie nie czaje , mnie wszyscy znają , a ty pod kazdym innym nickiem kazdego obrazasz, psioczysz na MLN i na wszystko i na wszystkich, czy u ciebie jest wszystko OK? Zajmij sie czyms co ci sprawi radosc im bardziej sie wsciekasz na wszystkich i o wszystko tym bardziej masz to odbite na sobie pod rozna postacią np shizofrenia , bo to jest proporcjonalne . pozdrawiam i zycze ci z calego serca abys zmienil troche twoje mysli na bardziej pozytywne a napewno to pomoze , fakt to trudne , ale przy odrobinie checi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
to nie możliwe duda 8 to jakieś bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
A czy mozesz pokazac aby kilka takich wplat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslaw256
duda 8 co za ździra, 5 jej kont zarobiła może ze 100 zł w ciągu roku i tylko dlatego że ktoś nabrał się....zamiast pomóc to jeszcze naciąga z taką tylko do gazu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
w katowicach chyba na stawowej przy pkp w mc jest więcej lumpów niż klientów, a ochrona to dwie chudzinki w moro ciuszkach co zbierają kubki po żulach, żaden misiek by się na to nie godził hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaO
Czekam aż ktos napisze cos konkretnego. Zwalaja sie ogolnie tu sami naciągacze i nie wiem po co bo i tak nie damy sie nabrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałowe oczy
jeżeli ktoś kogo nie znasz wchodzi na twój topik albo wysyła ci meila z cudowną ofertą pracy przez neta to jest wielka sciema,zauwaz gdyby to była prawda to te osoby same by siedzialy na necie po 24 godzna dobe i tłukły kase,ich rodziny i znajomi byliby teraz krezusami,szybciej uwierzę że można dorobić np 200 zl a nie 15 tys,większość ofert to piramidy,naciągactwo i oszustwo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ankieach
daj maila wysle Ci zaproszenie na strone gdzie na wypelnianiu ankiet masz 40 zl miesiecznie-zawsze cos, bo placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×