Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawsze pod górkę

Jak dostać dobrą pracę jak wszędzie chcą doświadczenia???

Polecane posty

Gość Zawsze pod górkę

jestem wykształcona i co z tego?? We wszystkich interesujących mnie ofertach czytam: min. 2 lata doświadczenia na danym stanowisku. A jak mam zdobyć te 2 lata doświadczenia??? Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też oferty dla absolwentów bez doświadczenia. oczywiście za odpowiednio niższą pensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze pod górkę
Tak, tylko, że ja mam doświadczenie w pracy - 10 lat. Ale chciałabym robić coś innego, bardziej ambitnego... A doświadczenia na takim stanowsiku nie mam... Mam wyższe wykształcenie, kurs samodzielnej księgowej, a robię coś co mogłabym robić po szkole średniej... I w żaden sposób nie moge tego zmienić. Mimo, że jestem zdolna, szybko się uczę, ambitna... To nikogo nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Twój drugi post zmienia postać rzeczy - nie jest zatem tak źle :) Raczej nie masz szans na sukces w przypadku tak sformułowanego, konkretnego ogłoszenia, ale możesz przekonać pracodawcę, żeby pozwolił Ci spróbować. W końcu staż pracy już masz, nie jesteś świeżutką absolwentką bez doświadczeń zawodowych. Możesz zaproponować się na próbę, za niższą stawkę. Pracodawcy wolą specjalistów z doświadczeniem, ale nie pogardzą tanią siłą roboczą ;) Pozdrawiam, bo mam trochę podobne doświadczenia - właśnie udało mi się przekwalifikować. Grunt, to trafić na rozumnego pracodawcę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze pod górkę
Dzięki za pocieszenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyszła teściowa jest teraz samodzielną księgową, a wcześniej była kierownikiem sklepu. jako kierownik sklepu też miała do czynienia z księgowością, ale nie w takim zakresie. później zrobiła kurs i znalazła nową pracę. i to w średnim wieku i w małej miejscowości. ale generalnie tak jest, że jak się człowiek w czymś wyspecjalizuje, to faktycznie trudno to zmienić. jak np. jesteś specjalistą w dziale kadr, to nie zrobią Cię raczej od razu dyrektorem działu sprzedaży, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×