Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolllanta

Jak dostać pracę w sekretariacie szkoły?

Polecane posty

Gość Jolllanta

jeżeli ktoś ma doświadczenia w szukaniu takiej pracy albo coś wie na ten temat to proszę o odpowiedź i rady! chodzi mi o to, kto decyduje o zatrudnieniu na stanowisku niepedagogicznym w szkole - dyrektor czy kuratorium czy jeszcze ktoś inny? czy opłaca się zanieść cv do dyrektora szkoły? poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syropinka 26
zawsze sie oplaca..a im czesciej potem bedziesz tapac nad dyr tym lepiej..ale prawda jest taka ze w szkolnictwie najwazniejsze sa znajomosci zwlaszcza w malych miejscowosciach; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja byłam sekretarką w liceum. To czy zostaniesz zatrudniona na danym stanowisku zależy od dyrektora. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAAAAAaa
Znajomości moja droga tylko i wyłącznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolllanta
na prawdę liczą się tylko znajomości??? iwona22 - powiedz proszę jak ty dostałaś pracę! i czy dyrektorzy mają obowiązek ogłaszać, że potrzebują pracownika czy jest to załatwiane całkowicie po cichu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Jeśli jestes z mazowieckiego, proponuję kupić Ci dzisiejszą gazete wyborczą, tam rzuciło mi sie w oczy ogłoszenie do sekretariatu w wyższej szkole na Pawiej. W zeszłym tygodniu równiez było kilka takich ogłoszeń. Możesz spróbowac na portlau gazety poszukac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolllanta
dzięki za podpowiedź! ale czy na stronie zamieszczane są ogłoszenia z gazety? znalazłam tylko abbby i forum, czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretareczka
ja pracuje w szkole jako sekretarz, zatrudnił mnie dyrektor, ale miałam poparcie samorządu lokalnego , więc czym wieksze poparcie, tym mnie ma do gadania dyrektor taki jak mój bez ikry, a jesli jest szef mający własne zdanie to on decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w sekretariacie szkolnym i o przyjęciu decydowała dyrektorka. Co do wykształcenia to w tej szkole, w której byłam wymagali wyższego. Nie było sprecyzowane jakie konkretnie ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia.
Ogłoszenia z Wyborczej znajdziesz na aaaby w dam prace, niestety nie wszystkie sa tam zamieszczane, dlatego lepiej jest kupić gazete. Ogłoszenia z Pawej nie znalazłam na portalu, a było na pewno, ale jeśli byłabyś nim zainteresowana, to jedz tam i złóz swoje CV osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolllanta
AIR, a możesz powiedzieć coś więcej, jak wyglądała rozmowa? o co pytali, czy wymagali jakiejś konkretnej wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja po studiach poszłam jeszcze na trzymiesięczny kurs sekretarsko-asystencki, więc pani dyrektor na rozmowie pytała mnie o to co to był za kurs, jakie zajęcia. Ogólnie pytała o moje doświadczenie, co robiłam na praktykach po tym kursie. Dodatkowo pytała mnie o to czy znam się wystawianiu faktur i rachunków, bo na tym stanowisku było wypłacanie jakiś zaliczek itp. W sumie mnie nie przyjęli, ale na liście osób branych pod uwagę byłam na 3 miejscu. Teraz pracuję gdzie indziej, ale miło wspominam tamtą rozmowę. Oczywiście jak zawsze wszystko zależy od człowieka, z którym będziesz rozmawiać. Trzeba się jednak przygotować na pytania dotyczące obsługi komputera, bo to jest podstawa. Poza tym ważne jak się na takiej rozmowie zachowujesz, czy dobrze się z tobą rozmawia, bo w końcu sekretarka ma bezpośredni kontakt z ludźmi i musi robić dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×