Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pracodawcaa

Jak legalnie zwolnić ciężarną?

Polecane posty

Gość Pracodawcaa

Myślę o dyscyplinarce - posądzenie o kradzież, oszustwo. Nie będe utrzymywała nieroba - już zapowiedziała ze nie będzie mogła pracować a od wtyki wiem że palnuje iść na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalnie sie powieś
i bedzie spokój święty:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
chamstwo po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pojdzie na L4
postaraj sie ja sprawdzic. Jak w domu nie siedzi, tylko po miescie lata daj dane do ZUS-u. Ona odda co bezprawnie wziela a ty ja spokojnie zwolnisz. To naprawde nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
ona najlepiej niech sie sama zredukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale L4 nie musi miec koniecznie \"leżące\" :o Trudno żeby człowiek przez 9 miesięcy siedział w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
glupie myslenie polaka pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:D znam takie panny ,zachodzą w ciążę i szybko dochodzą do wniosku,ze ciąza to stan absolutnie dyskwalifikujące je jako pracownice:D na zwolnieniach siedza po 5-6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka029
własnie ja tez takie znam. Ona ci uprzykrza życie, leń i nierób - zasraj jej apiery. Sfinguj sytuację kradziezy - wsadź jej jakies papiery do torebki tak zeby jebyło widac albo jakies rzeczy - nie wiem wymyśl coś - a potem przy wszystkich pokaz kto jest złodziejem - i papapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
a nie pomyslicie glupie baby ze ta kobieta moze sie zle czuc nie kazda znosi ciaze wzorowo. i nie kazda ktora bierze zwolnienie wczesnie jest leniem i nierobem. i tak ta zawisc zasraj papiery posadz o kradziec. tak typowe zawistne polaczki zeby juz nigdy pracy nie dostala znisczyc komus zycie. a zeby6 was tak pokaralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna baba
Jak ci pójdzie na l4 to jej zus zapłaci wiec nie rozumiem o co ci chodzi pracodawco A pomysły kociczki - życzę ci maleńka, żebyś znalazła się w sytuacji którą tu doradzasz. Podobało by ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
i zebyscie w swojej ciazy stracily prace posadzone o kradziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka029
ja w ciąży nie byłam, nie jestem i nie będę - albo się chce robić karierę producentki dzieci albo karierę zawodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna baba
ufff, całe szczęście kociczko. Skrzyw3dziłabyś swoje dzieci. Ale to, że nie będziesz w ciązy jeszcze nie znaczy że nie trafisz na gnoja, który dla kaprysu "zasra ci papiery" fingując np. kradzież. Czego ci życzę... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde... jak ja bym
zaszła w ciąże to by mnie maks 2 tygodnie w pracy nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka029
ja mam własną firmę blalalallaalhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczymy
co powiesz jak wpadniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna baba
no to jeszcze lepiej kociczko. Ugotować cię i tak można, a zus nie zapłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko żadna z tych
"pracodawczyń" cwaniar nie pomyśli o tym, że to właśnie dzieci, które się rodzą będą je utrzymywać na starość (dla ciężko myślących - emerytura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pojdzie na L4
Zaraz, zaraz...jeżeli w ciązy idzie na L4 to chyba znaczy, że ciąza zagrożona i należy albo w szpitalu lezec albo w domu leżeć. L4 to nie wypoczenek, nie urlop. To zwolnienie z pracy z powodów zdrowotnych. Jak idzie na to ją sprawdź - dobrze ci radzę. U mnie w firmie już 2 takie mądrale poleciały :D i jeszcze buliły za to co BEZPRAWNIE ukradły - jako zasiłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
na zwolnieniu jest rubryka dotycząca powodu zwolnienia i czy chory musi leżeć. Jak nie wpisze, że musi leżeć to może spokojnie chodzić po mieście i fige zdziałacie wredne małpy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociczko029. Podaj mi nazwę swojej firmy i czekaj na kontrolę. Ach, zbieraj wszystkie fakturki, bo kontrola będzie szczegółowa, może krzyżową chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
poza tym to ZUS płaci za L4 więc skąd ten jad? Może z zazdrości ??? buhahah :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pojdzie na L4
Owszem na L4 jest rubryka dotycząca czy osoba musi lezec czy nie. Ale ciąza to nie choroba!!!!! Jedynie ciaza zagrożona daje podstawy do wystawienia L4. A w ciązy zagrozonej po miescie sie nie lata, nie robi zakupów, nie łazi na ploty.Najpierw się dowiedzcie dokładnie a potem bierzcie lewe zwolnienia :D Bo ZUS ostatnio chętnie się do pup dobiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczka029
DeGie z Czestochowy bedziesz miał troche daleko do mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocicczka029 miło mi będzie Cię rozczarować ale jestem na Pomorzu. Na pewno pomogę twojej firmie... Podaj tylko nazwę, a na kontroli poczujesz się jak ciężarna z 5 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×