Odpowiedz na ten temat

Jak się przygotować do inwestowania na forex?

• gość 2017.10.05 [08:41]
    Czy ktoś z Was ma swoje doświadczenia, które zakończyły się pozytywnie? Jak zaczynaliście i ile trwało wasze przygotowanie do działania? Jak zbieraliście doświadczenia? Czy zawsze wychodzicie na plus?
  • gość 2017.10.05 [09:14]
    to jest oszustwo ,program ustawiony nic nie zarobisz ,ludzie buddzie się nikt nic za darmo nie daje
  • gość 2017.10.06 [08:38]
    Zazwyczaj krytyke forexa usłyszysz od każdego, kto nigdy na nim nie inwestował, a lubi telewizję, internet i ogólnie - sensacje. Druga grupa krytykantów to osoby, które poszły inwestować nie mając o tym zielonego pojęcia. A tymczasem forex jest przeznaczony dla poważnych ludzi, zaangażowanych, takim którym zależy. Działam w tym temacie od dwóch lat. Poświęciłem mnóstwo czasu na demo systemu, analizy, weryfikacje, testowanie platform i szkolenia. To mnie kosztowało tylko czas, nie pieniądze. Nie twierdzę, że każdy dzień kończy się dla mnie idealnie, ale w ogólnym rozrachunku wychodzę mocno na plus. A ogólnie - wszystko zależy od ciebie.
  • gość 2017.10.09 [08:28]
    Pracą, nauką, teorią i budowaniem doświadczenia. easyMarkets ma wersję demo platformy. Wiele tygodni na niej inwestowałem. Własne środki wyłożyłem dopiero wtedy, kiedy miałem pewność, że z tego inwestowania na pewno coś będzie. Tzn. zaczynałem w momencie, kiedy doskonale znałem ich platformę, potrafiłem posługiwać się narzędziami. Ale ja na naukę i ogólne przygotowanie się do inwestowania, poświęciłem naprawdę dziesiątki godzin.
  • gość 2017.10.10 [08:27]
    Dla mnie największe znaczenie miało inwestowanie na demie systemu - tak się wszystkiego nauczyłem, przetestowałem wszystkie pomysły, jakie przyszły mi do głowy i oczywiście - używałem wszystkich narzędzi, jakie system oddaje do dyspozycji. To była naprawdę dobra decyzja. Po to macie wersję demonstracyjną, żeby normalne pieniądze inwestować już w warunkach pełnej świadomości.
  • gość 2017.10.11 [08:27]
    Pamiętaj, że nigdy na forexie nie będzie tak, że wiesz wystarczająco. Ciągle musisz się uczyć. Masz darmowe webinary easyMarkets, masz bazę wiedzy, jest supportu. Żadnej decyzji nie musisz podejmować pochopnie, a wręcz mega nieodpowiedzialnym jest inwestowanie bez pewności tego, że jesteście na to gotowi. Wykładacie własne środki - przed tym powinniście każdą funkcjonalność forexową wielokrotnie przetestować.
  • warszawianka025 2017.10.11 [09:49]
    Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 zaczyna się 16 października w hotelu Andel's. Jednym z gości specjalnych będzie profesor Blikle. Warto przyjechać i się dokształcić.
  • gość 2017.10.12 [08:27]
    Coś takiego raczej nie ma sensu - kształcenie powinno być dopasowane do poziomu, a podczas takich pogadanek pewnie będą przerabiane zarówno tematy podstawowe i zaawansowane. Ale litości - ile można się nauczyć w kilkadziesiąt minut z różnych poziomów? Ok, godzinowe szkolenie z forexa na poziomie podstawowym da efekt, będzie konkretne, ale już szkolenie z różnych poziomów nie da kompletnie nic.
  • gość 2017.10.13 [08:27]
    Normalnie, przez easyMarkets, na platformie macie wszystko. Są instrukcje, cała baza wiedzy dotycząca platformy. Dalej - macie darmowe webinary z forexa i opcji waniliowych. A jeszcze dalej - są aktualne analizy trendów, zmian rynkowych i nie tylko. Ogólnie na tym rynku naprawdę wiele się dzieje, a wszystko co potrzebujecie do inwestowania, dostępne jest całkowicie za darmo.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...