Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Francich

Jak zrobić prostą stronkę www

Polecane posty

Gość Francich

Tworzenie stron internetowych podobno nie jest takie trudne, ale czy jest jakaś możliwość bez programowania? Bo potrzebuje zrobic stronke (nie chce komuś zlecać, sam sobie poradze) tylko moze nie mam czasu na nauke kodowania. jakieś prostsze rozwiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że to prawdziwe
masz mnóstwo forów internetowych na ten temat , poszukaj i się zapisz do jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja totalny laik w tych sprawach, ściągnelam darmowy szablon (pelno darmowych szablonow stron na necie, poszukaj w google), dodalam swoj tekst i zrobilam strone, po czym umiescilam ją na hostingu. Co wiecej sama ja wypozycjonowalam :) mimo że się na tym nie znam w ogole. I to wszystko za darmo, a ludzie chcieli za to samo 500zl/strone plus 100zl/miesiąc pozycjonowanie :O dodam jeszcze, że stronka jest wysoko w google wiec udalo mi się ją super wypozycjonowac bez niczyjej pomocy, wystarczylo poczytac w google jak to sie robi ogolnie ;) a więc jak się chce to można. No tylko jakies tam podstawy HTML trzeba znac, żeby np. w kodzie strony wstawiać swoj tekst, pogrubić go itp, ale to wystarczy pierwszy lepszy podrecznik do html, nie są to skomplikowane rzeczy. No, chyba że chcesz stworzyć stronę sklepu, no to bardziej skomplikowane i tu juz trzeba chyba poszukac kogos do pomocy. Ale jakas zwykla prosta stronka to naprawde mozna sobie zrobic samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francich
właśnie czytałam trochę o róznych darmowych cmsach, macie jakieś konkretne które można obskoczyć? zobaczyć jak działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banglaa
sporo jest tego, od zwykłego wordpressa, ale mało intuicyjnego, po takie programy jak Webwave, świeży startup, który jest bardzo łatwe w użyciu. Trzeba znaleźć co najlepsze jest dla ciebie i co ci odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francich
dobra, będę bawić się webwavem bo wordpress próbowałam w wordpresie ale jakos mi nie idzie, skomplikowane to strasznie :PPP a webwave widze ze darmoszka to co mi szkodzi. Masz może jakiś przykład strony zrobionej samemu w tym programie? żebym widziała mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulakaa
Webwave ma na stronie przykłady stron zaprojektowanych u nich, całkiem przyzwoite. Trzeba spróbować wielu rzeczy zanim się znajdzie to co pasuje najbardziej, szczegolnie w web designie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
webwave jest zbugowany strasznie, duzo błedów przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banglaa
@kamill Bo to jest wersja beta jeszcze, faza testów kończy jakos w styczniu, przez ten czas mozna zgłaszać bugi i pozniej jakies cos do wygrania jest, angażują użytkowników po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka254
Stronę tak naprawdę można postawić w ciągu 15 min. Wystarczy, że posiadamy serwer, domenę i skrypt np Joomla. Sprawdźcie sobie ten kurs www.strefakursow.pl/kursy/joomla/kurs_tworzenie_stron_joomla_2_5.html z który poprowadzi was krok po kroku przez proces instalacji, konfiguracji i dostosowania strony do swoich potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
a faktycznie nie dopatrzyłem się tego, tylko rzuciłem okiem, podoba mi sie layout webwave , ale dopiero jak ta beta sie skonczy to bede probował cos w tym robić, bo nie lubie na betach pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulakaa
oj nie przesadzasz kamil? Bety są spoko, widzisz jak ewoluje program/gra/sprzet. Beta DOTY była super! :D webwavem sie bawie bo za wyłapywanie bugów można zgarnąć sobie tablet, ktorego akurat potrzebuje do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
Masz racje pewnie, rzeczywiscie bety gier są fajne. Nie lubie pracować na nich jednak nadal, zrobie cos fajnego a pozniej sie okaze ze bug był własnie tam i wszytsko idzie w cholerę :P więc webwave poczeka jeszcze chwile na mnie, ale na pewno wróce do niego. Na razie wix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corwin
Wiesz - ja wole zrobic coś nawet na ebcie co będize łądne i fukncjonalne tak jak w Webwave niz męczyć sie w Wix i potem zaczynać po raz drugi od zera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i fakt, że webwave to beta, ale z tygodnia na tydzień robi się co raz lepiej- świetne wsparcie mają i jak czegoś nie wiesz to możesz pisać- do mnie nawet sami napisali, czy w czymś mogą pomóc i ze wszystkim ładnie pomogli. Już niedługo kończę stronkę, bo przez święta i sylwestra trochę nie miałem czasu i się pochwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym darmowym serwerze masz kreator stron i autoinstalatory różnych CMS. między innymi joomli, wordpressa itd itd. http://api.hostinger.pl/redir/872935 Na początek na pewno wystarczy a potem możesz przenieść albo kupić płatny pakiet. jak poczaisz po ich forum to się dowiesz jak możesz mieć go za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dual
Proponuję C**** pierwsze odrzucić możliwość samemu robienia- nie opłacalne- dużo czasu, nerwów...Mam dobrą pomoc: www.ntsolution.com.pl ja tam robiłem stronki do moich 3 sklepów- i bardzo zadowolony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolop
za pomocą darmowych platform typu wp :) masz gotowe szablony i na początek spokojnie ci wystarczy, kup sobie tylko dobry serwer taki jak Prohost i zacznij działać. To są parametry jakie oferuje php5.2, php5.3, php5.4, cgi bazy mysql, postgress email, antyspam, antywirus autoinstalacja skryptów kopia bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden koleś sam do siebie pisze peany na cześć cmsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekssy
Też nie jestem biegły w tematach związanych z informatyką, dlatego w 15 minut stworzyłem stronkę, korzystając z kreatora firmy Cal.pl. Sprytne ;) Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz powierzyć to fachowcom, ja polecam firmę http://www.kompservis.pl/portfolio sam zobacz jakie posiadają genialne projekty i do tego bardzo tanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeem
Ja p*****le, co za zjeby i co za czasy :P Trzeba być chyba półgłówkiem, żeby się dać nabrać na te pseudo "przypadkowe" wpisy i rekomendacje. Ci co to piszą, to jacyś imbecyle. Skuteczniej by było napisać po prostu, że jesteś pracownikiem i polecasz taką a taką firmę bo jest dobra (mów prawdę). Ja p*****le co za czasy i poziom skretynienia. A do autora: Spokojnie coś swojego sklecisz na np wordpressie, tylko musisz sobie wykupić domenę gdzieś. W wp masz masę szablonów i krok po kroku objaśnione. Nie musi to być wordpress koniecznie, może to być joomla, że wymienię te 2 najpopularniejsze. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelyuser
no ja robiłam w joomli( źle wspominam, za dużo roboty) i w wordpressie ( już lepiej), no ale faktycznie ten webwave cms mi podszedł najbardziej, bo nie trzeba było nic kodować. No ale to jest kwestia tego na jakim poziomie trudności chcesz stworzyć sobie stronkę. Czy wystarczy Ci podstawowa i najprostsza, czy raczej niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
Ale w webwave cms mozna nawet takie bardziej rozbudowane tworzyć, na pewno nie jakieś znowu, które będa przez setki odwiedzane codziennie, ale i znowu nie tylko zwykłe wizytówki... Jak dla mnie jest spoko - przynajmniej na tyle co ja potrzbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskadomiskowania
A ja wszędzie widzę na wizytówkach webwave cms, że to jest program dla profesjonalistów, czyli dla laika się nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Chciałbym polecić wam agencję reklamową http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html . Naprawdę doświadczona firma oferująca skuteczne pozycjonowanie. Łatwy i przyjemny kontakt z obsługą oraz najwyższej jakości usługi. Możliwość opłaty abonamentowej z usługi pozycjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunikipe
Zawsze możesz skorzystać z gotowych szablonów dostępnych w internecie. Np. na stronie www.gavick.com masz przykładowe tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeżeli możecie oceńcie moją stronę robioną samodzielnie pod względem wyglądu, co można zmienić, jak podoba wam się kolorystyka, wszelkie komentarze-krytyka również, mile widziana www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×