Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MTKAWKA

Jaką firmę założyć- mam pieniądze nie mam pomysłu

Polecane posty

Niebawem stracę pracę. Mam trochę gotówki ok. 30.000 zł i chciałabym iść na swoje, ale nie mam pomysłu... Może macie jakieś propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dex-ter
to radze isc do kompetentnej osoby lub forum a nie takie badziewie jak kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan PRL
Uff, no cóż, wielkość kapitału nie rzuca na kolana :(. A co potrafisz, lub lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe życie związana byłam z gastronomią i sportem. Niestety gastronomia w większości wszędzie kuleje bo ludzie maja za mało gotówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (@)
może pizzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan PRL
mała gastronomia ? No bo na restaurację to chyba nieco za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... marnie to widze... Jak nie masz pomyslu, to nie wiem czy dasz rade poprowadzic firme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie......... :( ale jakie mam wyjście. Jak mam 45 lat i nikt nie chce mnie przyjąc do pracy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do doradcy zawodowego, teraz jest mnóstwo punktów gdzie możesz uzyskać bezpłatną poradę. Na pewno bardziej profesjonalną niż tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
jeśli ja miałabym pieniądze to po 1 starałabym się o dodatkowe dofinansowanie z Unii Europejskiej (można podpiąć działalność np pod innowację w regionie i wyciągnąć do 100.000) i otworzyłabym w moim mieście kręgielnię z bilardem :) nie ma takiego miejsca, w którym można ciekawie, aktywnie spędzić czas ze znajomymi, najbliżej kiepska kręgielnia 50km dalej, więc takie miejsce raczej miałoby spore szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dzieci? male? duze? Jak duze, to moze bys pojechala do niemiec do jakiejs staruszki popracowac. Dorobisz do tych oszczednosci. a potem zobatrzysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka kręgielnia z basenem juz jest........ ale dzięki za pomoc czarna_gorzka To jest pomysł........ dzięki na razie nie wiem co mam ze soba zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencje Reklamowa
a ja bede Twoim grafikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori30 Tak mam córkę na studiach- I rok mag. Jest w akademiku i przyjeżdza raz na dwa tygodnie....... Też tak myślałam by wyjechać, ale mam swój dom i problem bo jak zostawić bez opieki- niestety trzeba opalać w zimie no a złodziei nie brakuje. Niestety nie mam rodzeństwa by mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napewno masz jakas zaufana sosiadke czy kolezanke, ktora przypilnuje Ci dom podczas twojej nieobecnosci. (za oplata) Zreszta babki jezdza na wymiane. Tylko po dwa miesiace. 2 w niemczech, dwa w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
też ciągle myślę zeby otworzyć swoj biznes. Powiem Ci tak, u mnie w mieście 20 tyś swietnie prosperuje - sklep z bielizną, kebab, mydlarnia (naturalne kosmetyki), buty ( ale nie chinszczyzna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
osobiscie pracowałam jakos sprzedawca okien i powiem Ci ze jest na tym niezły biznesik...może tym tematem sie zainteresuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
otwierasz salon okien + rolety, zaluzje i wierz mi super kasę na tym robisz...na wystawkę i urządzenie małego lokalu spokojnie starczy Ci 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
sklep ze zdrowa żywnością to niewypał, u mnie był taki i szybciutko się zwineli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnghjgi
ty albo normalnie zrob baety w okoicy beeda lgnac jak kmuszki do nowego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnghjgi
*balety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
a dlaczego za mało kasy na okna??przeciez kazdy klient wpłaca ci zaliczkę przy podpisywaniu umowy np 40 procent. Ty na oknach zarabiasz 30 porcent- takie sa marże. Na wystawkę dajesz 2 okna plus rolety troche parapetów i działasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
aha u mnie ejszcze swietnie prosperuje sklep z jeansami takimi do 70 zł za parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
i też sklepik z dodatkami typu apaszki, kolczyki, torebki, okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
No i pamietaj ze tania chinszczyzną biznesu nie zrobisz. Ludzie już nie sa zainteresowani badziewiami. Lepiej otworzyc cos porządnego niz tanioche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do byznesłoman hm... okna powiadasz......... w regionie chyba jest 6-8 takich punktów, więc musze to przemyśleć. Właśnie myślałam o jakimś sklepiku ze spodniami i jakieś dodatki lub cos podobnego. Nie potrafie znaleźć jakiegoś tańszego lokum........ jak jest wolne to od razu 4.000 do 6.000 tyś za miesiąc. Ciągle szukam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
uuu to strasznie drogi wynajem:-( a w jakim mieście mieszkasz? duże miasto, małe? to jest bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
a moze otworz kwiaciarnie? na tym tez jest dobry biznes dobry kurs to oczywiscie podstawa a potem można działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×