Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze-o-pomoc

jaka jest pensja na stazu organizowanym przez urzad pracy?

Polecane posty

Gość prosze-o-pomoc

moze ktos wie?czy stawka jest stała czy roznie to bywa?ja sie nie orientuje niestety, dziekuje za odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja....
Na stażu z UP dostaje sie na rękę 466zł. Ile to jest brutto nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze-o-pomoc
wow, to by bylo pocieszajace, ale tak samo ma sie ze stazem dla absolwentow? chyba jako absolwent dostane jeszcze mniej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooqqqq
cos kolo 430 zl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
absolwent czego? lo , szkoły wyzszej, czy czegokolwiek innego dostaje 466zł, staż to staż, nie ma innej płacy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze-o-pomoc
dziekuje za wyjasnienie, jak widac nie orientuje sie:) czytalam ze dostaje sie 503 zł brutto to wychodzi gdzies 400 netto pewnie. a jesli chodzi o to jaki absolwent to absolwent studiów wyzszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja...
Wydaje mi się, że stawka stażu jest jednakowa dla wszystkich :) Jeżeli o mnie chodzi, to staż odbywałam po studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejnaliso
466 dla wszystkich, od kwoty brutto na stazu sa mniejsze obciazenia niz od normalnej wyplaty tzn nie ma np zdrowotnego dlatego takie dziwne liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze- o-pomoc
witam dziekuje serdecznie za odpoweidzi, dzis bylam podpisac umowe i rzeczywiscie jest niecałe 470 zł. pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ja też miałam isć na staż, ale doszłam do wniosku, ze za psie pieniadze robić nie będę! szukałam i znalazłam mniej psie ;) w sumie to jeszcze raz tyle gdzieś dostanę , sama jeszcze nie wiem, ale 1200 brutto, wiec chyba lepiej ja bym szukała dalej, no chyba, ze nie masz wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze-o-pomoc
rzecz w tym ze ja pracy nie szukalam, chcialam wyjechac, a ze staz wydaje sie ciekawy i co najwazniejsze trwa tylko 3 miesiace to nie jest zle, szczegolnie dla osoby ktora chce wyjechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×