Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Irka56

Jaki oprogramowanie do sklepu internetowego?

Polecane posty

Gość Irka56

Szukam dobrego i nie drogiego oprogramowania do sklepu internetowego. Mam namyśli sklep który nie będzie mnie zaskakiwał dodatkowymi opłatami . Posiadał będzie integracje z hurtowniami i z allegro. Stałe opłaty a nie promocje a za moment ceny w górę. Na takie sklepy mam alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaRC
Witaj! Jeśli potrzebujesz oprogramowania, które będzie posiadało zarówno dwukierunkową integrację z Allegro (wszystko obsługiwane z poziomu jednego Panelu Administracyjnego), integrację z hurtowniami (również w modelu dropshipping), stały abonament roczny (od 600 zł netto), do tego stałą opłatę za integrację z nieograniczoną ilością hurtowni (50 zł netto miesięcznie) to powinnaś spróbować RedCart.pl :) Aby przekonać się jak może wyglądać Twój sklep - załóż niezobowiązująco, za darmo 14 dniowy testowy sklep na RedCart.pl W przypadku dodatkowych pytań - skontaktuj się mailowo, telefonicznie lub poprzez LiveChat na naszej stronie. Pozdrawiam, Paulina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipek2
Jeżeli szukasz taniego i dobrego oprogramowania to polecam Ci zaglądnąć na omegasoft.pl. Mają ogromny wybór, doświadczony personel, który zawsze pomoże. Dodatkowo nie musisz się martwić, czy program ma licencję, czy jest legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Prestashop. Już w kolejnym sklepie mam z nim do czynienia. Polecam - przede wszystkim za darmo. Niektóre moduły jednorazowo kosztują, ale też nie aż tak dużo. Zajrzyj na http://dekori.eu - oparte właśnie o system prestashop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasanka
To www.shoper.pl będzie w sam raz dla Ciebie. Abonament bardzo atrakcyjny w stosunku do ilości narzędzi, które oferują, brak ukrytych opłat. Integracje nie tylko z hurtowniami i allegro, ale też kurierami, pocztą, porównywarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
W większości platform do sklepów internetowych to mnie najbardziej załamywały szablony graficzne...były na niskim poziomie. Dopiero na stronie redcart.pl zaproponowali jakieś sensowne grafiki, także tutaj założyłem sklep. Polecam. Ceny mają bardzo przyzwoite, a sam panel administracyjny bardzo intuicyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto pomyśleć o systemie płatności internetowych, np. Paybynet - https://www.kir.pl/firmy/paybynet/ Dzięki temu klienci sklepu będą mogli szybko, bezpiecznie i łatwo opłacać swoje zakupy. Jak kupuję online to zwracam uwagę na tego typu rzeczy, bo szybka płatność przyspiesza wysyłkę zamówionej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
zgadzam się z Alysay odnośnie płatności internetowych. dobrze jest zapewnić swoim klientom możliwość łatwego i szybkiego opłacenia ich zamówienia. Ja z kolei polecam zerknąć na ofertę https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci. Jeśli chodzi o sklepy internetowe to wiem, że platforma ta stworzyła gotowe moduły specjalnie dla e-sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Właśnie ur******** sklep internetowy więc ta wiedza jest dla mnie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trafiliście na systemy proponowane przez https://erpserwis.net/ ? Jeśli nie, sprawdźcie sobie koniecznie ich ofertę. Nie wiem, czy akurat posiadają rozwiązania dla sklepów internetowych, ale zapewne i w tym zakresie doradzą coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz mieć program magazynowy na długie lata to http://www.lomag.pl. Bardzo przejrzysty, a funkcje dosłownie wszystkie przemyślane. Pod każdą działalność dedykowany. U mnie jest ******* tysiącach dokumentów. Zawsze jest logiczny porządek, nic się nie wcina. A miałem taki program, który przy kilku dokumentach wprowadzonych już wariował. Tutaj nic takiego nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb

Rowniez polecam http://www.lomag.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daads

Bezterminową licencję dają na program magazynowy Lomag ze strony lomag.pl. Tam masz na stronie listę firm które z niego korzystają, rzeczywiście sporo różnych sklepów, magazynów, restauracji, hoteli itd. bazuje na tym interfejsie. Ja jestem zadowolony z działania, prosta intuicyjna ewidencja towarów, można łatwo nanosić zmiany, jest zintegrowany z kursami walut z NBP co mi akurat bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolm

Skorzystałem po rekomendacjach z programu Lomag - bardzo prosty w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 4.03.2019 o 15:12, Gość oolm napisał:

Skorzystałem po rekomendacjach z programu Lomag - bardzo prosty w obsłudze

Również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian

Polecam życzliwej uwadze www.cstore.pl - aczkolwiek jak nie potrzeba "dużego kombajnu" to ciekawie też wygląda sky-shop.pl i IAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaa

Jeżeli chodzi o programy do obsługi magazynu to zdecydowanie warto jest sprawdzić program Lomag. Bardzo przyjemny interfejs do obsługi, intuicyjny. Myślę, że sprawdzi się on w każdym jednym magazynie firmowym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmm

Ze względu na prostotę użytkowania to mogę lomag.pl/ polecić. Mam od dwóch lat około. Przeszłam na handel internetowy już mocno i żadnych wad nie dostrzegam. Oprogramowanie jest ciągle rozwijane. Wzięłam sobie powiązany moduł faktury i zamówienia, więc jak to się mówi prawdziwy kombajn wychodzi. Dużo rzeczy można sobie wdrożyć pod specyfikę własnej działalności, jak potrzebujesz, albo wykonują wdrożenia indywidualne. To już jednak trzeba ustalić. A co do testowania to za darmo, bez żadnych haczyków, tylko tych danych, co wprowadziłaś w demo nie można później wykorzystać. No, ale do testów spoko sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijjj

Prowadzę agencję reklamową i jak się bardziej rozwinęła to rozszerzyłem na magazyn www.lomag.pl. Całkiem nieźle działa, microsoft.net, dużo rzeczy opcjonalnych, możliwości usunięcia zbędnych pól, jak ci się podoba. Precyzja obliczeń też regulowana, więc o pomyłki w rachunkowości bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dobra cena na początek by się wyróżnić

2. Big idea - coś co mocno wyróżni, bądź da wyjątkową wartość konsumentowi

3. Nie żałować kasy na marketing

A reszta „to zależy”.

Polecam rownież kontakt z nimi https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie-systemem-informatycznym/helpdesk/ Zapewnią firmie odpowiednie wsparcie informatyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×